Striptizas namuose: išvesk jį iš proto

DITA.jpg
 
Profesionalų striptizą paprastai galima pamatysi naktiniuose striptizo klubuose, o klasikinis striptizo elementas yra stulpas, aplink kurį šokama ir nusirenginėjama . Striptizas ne tik šokis, tai komunikacija su žiūrovais ir flirtavimas su publika.

Tačiau, šis erotiškas šokis turi vieną labai svarbią taisyklę - šokėją draudžiamą liesti rankomis! Kartais klientas gali užsisakyti "Juosmens šokį", kuris šokamas priešais jį! Kadangi tokie erotiški judesiai ir glaudus ryšys su klientu gali išprovokuoti žiūrovą, dažniausiai tokį privatų šokį prižiūri bent du apsauginiai. 

 

Jeigu norite erotišku šokiu priblokšti savo partnerį namuose, tai turėtumėte padaryti profesionaliai. Pasisemkite  striptizo patirties iš erotinių šokių karalienės Ditos Von Teese. Erotinių šokių profesionalė Dita, visoms merginoms ir moterims pataria, kaip sukurti tinkamą įvaizdį ir dalinasi ilgamete erotinių šokių patirtimi. 
 


Kaip sukurti tobulą įvaizdį?

Dita Von Teese teigia, kad vaizdas ne toks svarbus, kaip tinkamas viršutinio sluoksniuo drabužių pasirinkimas. Pagal profesionalią erotinių šokių šokėją,  erotinio apatinio trikotažo tobulas derinys susideda iš keturių elementų:

•    Liemenėlės;
•    Kelnaičių;
•    Prisegamų kojinių;
•    Keliaraiščio;

 

Liemenėlės pasirinkimas. Liemenėlę geriausia rinktis su petnešėlėmis. Galite rinktis  push-up liemenėlę, tačiau persistenkti nereikia. Antraip, nusimetus ją, vyras gali likti apstulbęs. Juk push – up sukelia didesnių krutų efektą, o apnuoginus krūtinę, jis gali pamatyti mažiau nei tikėjosi! Pasirenkant liemenėlę, svarbiausia yra gražiai atrodanti krūtinė, o krūtys jokiu būdu neturėtų iškristi iš jos, kada pasilenksite. 

Prisegamos kojinės su diržu. Subtilios ir elegantiškos. Svarbiausia, kad kojines būtų galima greitai atsegti reikiamu momentu. Dita Von Teese rekomeduoja rinktis juodas. “Praktiška ir gundo”, - sako Dita. – “Ir jeigu Jūs planuojate šokti striptizą lėtos sekso preliudijos tikslui ,tada  kojinių viršuje turėkite užsikišusios prezervatyvą. Tegul jis žino, ko tikėtis! Beje, kojinės – tai ne tik gražus aksesuaras, tai labai praktiškas dalykas. Jomis galite surišti jam rankas arba naudoti jas kaip akių raištį“.

Kelnaitės. Svarbu, kad kelnaites pasirinktumėte pagal savo skonį, tačiau Dita pataria rinktis dvejus apatinės kūno dalies drabužius iš karto.  Vienos kelnaitės – tiesus žingsnis į seksą, todėl svarbu ieškoti būdų, kaip viliojimo laiką prailginti ir tuo pačiu nustebinti vyrą. “Ant kelnaičių visada dėvėkite keliaraištį”, - pataria Dita.

“Labai tikėtina, kad vyras turės pretenziją pamatyti jus tik su kojinėmis ir diržu, tai vienas pagrindinių fetišų”. Tad svarbu pagalvoti, kad šokant striptizą, būtų ką ir nusirengti!"


Kiekviena moteris turėtų turėti juodos spalvos apatinio trikotažo komplektą, susidedantį  iš šių keturių elementų. Tai klasika, kuri visada atrodo prašmatniai. Beje, juoda tinka visoms moterims, net ir tada jei moteris negali pasigirti tobulomis kūno linijomis. Bent jau mano šokio teatras su tokiu kompletuku visada pavyksta!" - Dita Von Teese        

Pasak erotinių šokių profesionalės, profesionalų striptizą galima sušokti ir nedėvint jokių papildomų drabužių. Tačiau jei moteris siekia daugiau apsirengti, vienintelė sąlyga, kad drabužius būtų galima lengvai ir greitai nusimesti. Geriausias variantas – trumpas sijonėlis ir per priekį atsiseganti trumpa palaidinė. Jeigu mokinukės apranga jūsų nežavi, vertėtų pamąstyti apie kambarinės, skrydžio palydovės  kostiumą. Tokie teminiai apdarai leis ne tik lengvai nusimesti drabužius, bet ir pakurstys jūsų abiejų susidomėjimą vaidmenų žaidimais. 


 

Batai ir kiti elementai

Anot erotinių šokių virtuozės Ditos, svarbiausia pasirinkti tokio aukščio kulniukus, kurie netrukdytų patogiai judėti. Taip pat Dita von Teese nerekomenduoja rinktis aukštakulnių su didelėmis  sagtimis ar dirželiais.

“Ir nepamirškite mažų dalykų. Gražūs plaukai, makiažas ir  viliojantis aromatas!” , - savo patirtimi dalinasi Dita.
Striptizas

Erotinių šokių profesionalė Dita Von Theese kiekvienai moteriai rekomenduoja paruošti erotišką šokį mylimajam. Ir tam visai nebūtina laukti Valentino dienos ar kitos ypatingos datos. Svarbiausia neskubėti ir viską atlikti žingsnelis po žingsnelio.

Pagrindinis striptizo taisyklė  - būk rami, judėk  lėtai ir mėgautis savo seksualumu. Atsipalaiduokite ir nesijaudinkite: net jei bus kažkas negerai ar ims juokas, būkite savimi ir mėgaukitės scena. 

 

Ką daryti, kad erotiškas šokis būtų tikrai vykęs?
 

1. Jums reikės muzikos ir kėdės su atlošu. Muzikai pasirinkite lėtą ir jausmingą dainą, pagal kurią galėsite atsipalaiduoti ir lengvai judėti.

2. Pasodinkite vyrą priešais kėdę ir įjunkite muziką. Šokį pradėkite nuo klubų judinimo muzikos ritmu. Palieskite savo plaukus, kaklą, šlaunis. Pažvelkite į partnerį, o tada - į save. 
 

3. Lėtai, labai lėtai erzindamos jį, meskite ant grindų ar savo partnerio, po drabužėlį. 
 

4.  Kada būsite tiesiog su apatiniais, vaikščiokite aplink kėdę. Žaiskite su petnešomis ir lieskite savo kojas. 
 

5.  Pasisukite šonu ir uždėkite vieną koją ant kėdės. Atsisekite ir nusimaukite kojinę. Jei ten rasiten siurprizą (prezervatyvą), galite jį įteikti partneriui arba užsikišti jį už liemenėlės. Tada prieikite prie sėdinčio vyro ir žiūrint tiesiai į akis, atlikite erotiškus judesius. Prisiminkite epizodą iš filmo “Basic Instinct”, kaip Sheron Stone meta savo "klientui"  tikrą iššūkį!
 

7 . Prieikite prie liemenėlės nusimetimo. Pirmiausia, nusiimkite vieną petnešėlę ir pirštais slyskite po liemėnėle. Nusiimkite antrą petnešą, glostykite save, erzinkite jį ir galiausiai, nusiimkite drabužį dengiantį krūtis ir meskite šį tiesiai į jį.
 

8.    Grįžkite prie kėdės ir pereikite prie kelnaičių. Laikantis viena ranka už kėdės atlošo šiek tiek patempkite kelnaites žemyn iki sėdmenų ir atsisėskite poza “koja ant kojos”. Tada kelnaites nusimaukite iki pat kulkšnių ir palikite jas ant žemės bei tiesiu žvilgsniu, žvelkite į Jį. Galite jį padrąsinti ir rodomuoju pirštu pakviesti  prieiti arčiau…

 


 

Šokite lėtai, žaiskite, improvizuokite ir tiesiog, išvarykite Jį iš proto!

 

www.suaugusiems.lt

Ar teko šokti striptizą mylimajam?
 
Komentarai
Naujas komentaras