Tantrinis seksas: orgazmas iki sielos gelmių

se.jpg
 
Tantra yra senovės Indijos filosofijos sistema, kurios tikslas - pasiekti sielos ekstazę. Manoma, kad Tantrinis seksas padeda plėsti sąmonės ribas bei leidžia žmogui suvokti gamtos esmę. Tai leidžia patirti neįprastų pojūčių, kuriuos būtų galima apibūdinti kaip keistą ir ilgai trunkantį, valdomą ir nevaldomą orgazmą.

Šio sunkiai suvokiamo ir neįprasto malonumo galite pasiekti išmokus tantrinio sekso. Tiesa, jog galėtumėte užsiimti dieviškuoju seksu, jums reikės tinkamo  fizinio ir psichologinio pasiruošimo.

Kalbant apie jausmus ir pojūčius lytinio akto metu, tantrinis seksas turi daugiau pranašumų už tradicinius lytinius santykius. Įprasto sekso  praktikoje, vyras patiria orgazmą ir ejekuliaciją jau po kelių minučių nuo sueities pradžios, tačiau tantrinis seksas suteikia galimybę mėgautis nuo pusvalandžio iki kelių valandų trunkančiu džiaugsmu. Visą šį laiką galite jausti orgazmą. Tiesa kiek kitokį, ne tokį smarkų ir šlapią, bet ne mažiau malonų.
 
Verta paminėti, kad tantra turi daug bendro su joga. Jogos pagrindinis principas – siekti dvasinio ir fizinio tobulumo. Kada žmogus atranda dvasinį ryšį su gamta ir visata, jam atsiveria nauji pojūčiai – čakros (bioenerginiai centrai).  Aktyvuoti tam tikri vidinės energijos taškai leidžia atrasti sielos ramybę bei yra įsiklausoma į savo esminius instinktus.
 
Už seksualinių instinktų harmoningą suvokimą yra atsakinga seksualinė čakra - Svadhisthana (išvertus iš sanskrito kalbos, reiškia „AŠ buveinė"). Tai seksualinių energijų ir kūrybinių gebėjimų  centras. Kai seksualinė čakra veikia harmoningai, žmogus suvokia savo vidinę jėgą ir yra atviras jausmams. Todėl tantrinio sekso metu nereikia skubėti, o svarbu susitelkti į pojūčius ir tam tikras kūno vietas (seksualinė čakra valdo dubens sritį). Taip išmoksite ne tik geriau pažinti save, bet ir sutvirtinsite jus su partneriu siejantį ryšį. Galbūt dėl šios priežasties tantrinis seksas neretai baigiasi stipriu ir ilgu orgazmu abiems partneriams, tuo pačiu metu.
 
Norint įkopti į tokią malonumų viršukalnę yra  būtina visiška emanicipacija absoliučiai nuo visko. Atsidavus geismui ir troškimui išlaisvinti savo  seksualinę energiją taps kur kas lengviau siekti dar didesnio malonumo, todėl neslopinkite savo emocijų – galite verkti, rėkti, dejuoti ar šaukti. Tai tik paskatins jus atrasti vis naujas orgazmo aukštumas. 

 

www.suaugusiems.lt

Ar praktikuojate tantrinį seksą?
 
Komentarai
Naujas komentaras