Tikroji priežastis kodėl moterys trokšta mylėtis per menstruacijas

charming-sexy-woman-lingerie-lying-bed-room_52137-2185.jpg
 
Daugelis gydytojų pasakytų, kad moterys labiausiai sekso trokšta per ovuliaciją – maždaug viduryje ciklo. Todėl, kad kiaušinėlis jau pradėjo savo kelionę, kur sperma jį gali pasiekti, jūs esate vaisingiausia. Todėl svarstome, kodėl kai kurios moterys labiausiai mylėtis nori menstruacijų metu? Logiška, kad tuo metu moterys nesitiki norėti sekso, kai kraujuoja, nes jų vaisingumo ir sekso hormonų lygis žemiausias. Tačiau, jei patiriate atvirkštinį variantą, tam yra mokslinis paaiškinimas.

Taigi, kodėl tai vyksta?

Nors padidėjusį libido daugelis patiria ovuliacijos metu (tai paremta hormonais), kai kurios moterys tai jaučia mėnesinių metu ir tai yra struktūrizuota.

Menstruacijų metu, esate susidomėjusi seksu, nes gimda plečiasi dėl kraujo ir spaudimo į nervų galūnėles dubens srityje. O kai nervų galūnėlės apie jūsų vulvą yra stimuliuojamos, jūsų smegenys gali interpretuoti tai kaip tikrą prisilietimą. Tai iš esmės tas pats principas, kaip ir penio erekcijos – kai kraujas priplūsta į genitalijas, jaučiamas susijaudinimas.

Tai ne jūsų galvoje – tai jūsų dubenyje. Daugelis moterų, dėl tabu apie seksualinį kraujavimą, jaučia spaudimą dėl sekso per menstruacijas ir negauna malonumo, kurio nori. Tačiau, jei jos žinotų, jog tai fenomenas, kuris dažnas tarp moterų, jos galėtų nejausti gėdos ir išnaudoti sekso troškimą, kuris užplūsta jas tuo ciklo metu.

Su tuo susijusi dar viena priežastis

Dar viena potenciali priežastis, dėl kurios jaučiatės seksualesnė per mėnesines, galėtų būti psichologinė. Jūs neturite rūpintis dėl nėštumo, todėl galite būti laisva ir nevaržoma. (Realybėje, jūs galite pastoti per menstruacijas, tačiau žinodama, kad šansai mažesni, galite lengviau atsipalaiduoti).

Daugelis moterų vengia sekso per mėnesines

Nepaisant šių priežasčių, dėl kurių moterys nori sekso per mėnesines, daugelis jo vengia. Kai kurioms tai atrodo nepatogu, o tai yra suprantama. Tačiau kitos vengia to dėl įsivaizdavimo, kad tai šlykštu, o tai yra problema. Daugelis moterų nešasi gėdą dėl menstruacijų miegamajame ir kitose gyvenimo srityse, tačiau jos iš tikro užsiima galybe nuostabių veiklų, kurios turi būti vertinamos. 

Hormonų įtaka

Taip pat yra daugybė hormoninių priežasčių, dėl kurių norite sekso per skirtingas ciklo fazes. Vienas tyrimas, atliktas 2018 metais, buvo atliktas 22 heteroseksualioms moterims, jo metu paaiškėjo, jog jų hormonų lygis, atsakingas už susijaudinimą, padidėjo tam tikru ciklo metu. Taigi, jei norite sekso bet kuriame ciklo periode, greičiausiai, už to slypi hormonai.

Dabar aišku, kad su menstruacijomis susijęs sekso noras yra paremtas biologija.

Suaugusiems.lt

Ar mylitės per menstruacijas?
 
Komentarai
Naujas komentaras