Vaidmenų žaidimai - vaistas nuo impotencijos

1435468043199.jpg
 
Vaidmenų žaidimai – vienas iš būdų paįvairinti seksą, tačiau galimų variantų gali būti daugybė. Galite naudoti įvairius scenarijus, o pasirinkus pageidaujamą personažą, nesunkiai įsijausite į kitokios savęs vaidmenį. „Naujasis“ porininkas taip pat atneš nemažai kitokių, dar nepatirtų įspūdžių. Tad ne veltui rolių žaidimus rekomenduoja išbandyti patyrę seksologai toms poroms, kurių seksas tapo nuobodus, nuspėjamas ir tiesiog nebeįdomus.

Daugelis žmonių lovoje būna kažkas ir jų seksualinis elgesys skiriasi nuo tų savybių, kuriomis jie pasižymi kasdieniame gyvenime. Tai nėra joks nukrypimas, juk žmogus per savo stipriausius instinktus išlaisvina tai, kas jį domina ir intriguoja labiausiai. Aptarkime, kaip tam tikri personažai gali pakeisti judviejų seksualinį gyvenimą bei tai, kaip tinkamai nusiteikti suaugusiųjų žaidimams..
 

Svarbu paminėti, jog vaidmenų žaidimai yra vienas efektyviausių būdų sprendžiant problemas, kurios yra susijusios su partnerio nenoru. Neretai poros susiduria su potencijos nesėkmėmis, o viena dažniausių problemų – erekcijos sutrikimai, negalėjimas susijaudinti. Rodos jūsų partnerė vis dar seksuali ir patraukli moteris, tačiau štai, jūsų draugužio tai nebežavi. Vien nuogos krūtinės ir tų pačių seksualinių gestų nebe pakanka, o visą situaciją dar labiau apsunkina partnerės nusivylimas jumis ir josios pyktis. Neretai moterys suskumba savo partneriui diagnozuoti impotenciją ir visą kaltę suverčia jo pajėgumui. Tačiau neskubėkite teisti, su laiku, tiek vyro, tiek moters seksualinis jaudulys ima mažėti, todėl svarbu ieškoti naujų būdų, padėsiančių sužadinti aistrą iš naujo. Viena geriausių išeičių – vaidmenų žaidimai. Tačiau prieš įsijaučiant į tam tikrą rolę, turėtumėte žinoti ar bent jau nujausti tai, kas labiausiai jaudina jūsų partnerį. 

 

Įsijausti į kiekviena žaidimą bus lengviau, jei tam pasitelksite tinkamus drabužius bei aksesuarus. Visai nebūtina iš karto pirkti teminių kostiumų iš erotinių prekių parduotuvės. Reikiamų dalykėlių greičiausiai surasite ir savo spintoje. Pavyzdžiui, trumpas languotas sijonėlis ir balti prasegti marškinėliai bei dvi mergaitiškos kaselės, padės atsiskleisti jūsų aktoriniams sugebėjimams. Apsimeskite maža mokinuke ar studente, kuri beviltiškai yra įsimylėjusi savo mokytoją arba pabandykite gauti dešimtuką pačiais nepadoriausiai būdais!
 


Dar lengviau bus patapti gatvės prostitute. Tiesiog sutrumpinkite savo sijoną iki trumpai nepadoraus ilgio, užsimaukšlinkite tinklines pėdkelnes, apsiaukite aukštakulnius (grakštus vaikščiojimas nė nebūtinas), pasidarykite ryškų makiažą ir drąsiai siūlykite jam savo sekso paslaugas!
 

Jei judu su partneriu žavi smurtiniai sex žaidimai, jums prireiks virvės bei drabužių, kurių būtų ne gaila suplėšyti. Plyštantis audinys ant jūsų kūno leis  išlaisvinti susikaupusią seksualinę agresiją. 
 

Atminkite, kad vaidmenų žaidimai, tai ne tik preliudija į lytinį aktą. Tai visa to dalis. Taigi, net sekso metu, žaiskite. Pavyzdžiui, esate smalsi mokinukė, tad nebijokite jo klausti apie oralinį, kas tai per disciplina ir kaip jos išmokti? Būkite susidomėjusios ir nuoširdžiai bei atvirai  žavėkitės patiriamais pojūčiais. 
 

Tokių žaidimų galima sugalvoti daug, tačiau vienas svarbiausių dalykų, į kuriuos turėtumėte atkreipti dėmesį, tai gyvenimiškos situacijos. Kartais nė nereikia apsirengti vienu ar  kitu populiariausiu kostiumu, žaisti galima ir be to! Galbūt kartu sukatės virtuvėje, o jūsų partneris paprašė paduoti duonos? Netikėtai apsimeskite kepyklėlės pardavėja ir pradėkite pokalbį. Greičiausiai toks žaidimas pasibaigs audringu seksu ant virtuvės stalo. 
 

Vaidmenų  arba rolių žaidimai gali būti suplanuoti ir netikėti. Pirmuoju atveju, suplanuokite su partneriu visas detales. Pasirinkite abiems patogią datą, vietą, apsvarstykite į kokius personažus įsikūnysite ir kokius sex atributus naudosite . Antrasis variantas kiek sudėtingesnis, tačiau ne mažiau įdomus, o jūsų pagrindinė  užduotis – jį išprovokuoti ir priversti žaisti!

www.suaugusiems.lt

Ar rolių žaidimai padeda išvengti potencijos problemų?
 
Komentarai
Naujas komentaras