Viskas ką Jums reikia žinoti apie "Treesome"

seks2.jpg
 
1 komentaras
Thresoome, tai seksualinio pliuralizmo sąvoka, reiškianti grupinio sekso nuotykį, kuris nepriklausomai nuo lyties, apima trijų žmonių lytinį aktą.

Pasak tyrimų ir Vokietijos seksologų, apie 74% heteroseksualių vyrų turi seksualinę fantaziją pasimylėti su dviem moterimis, o kas trečia moteris taip pat svajoja apie seksą su dviem vyrais. Mokslininkų apskaičiuota, jog apytiksliai, be heteroseksualių porų sprendimų, tikimybė patirti sekso trise nuotykį, kai  orgijoje dalyvauja dvi moterys yra dvigubai didesnė už galimybę pasinerti į grupinio  akto malonumą, kada mylimasi su dviem vyrais.

Nepaisant to, kad tikimybė pasimylėti  su  dviem moterimis yra ne tokia jau maža, apie  40% atvejų damų  lieka nepatenkintos ir nepateisina savo lūkesčių.  Kodėl taip yra? Priežasčių gali būti daugybė, tačiau jei tinkamai tam pasiruošite,  ši erotinė patirtis gali tapti vienu nuostabiausių dalykų, nutikusių judviejų gyvenime.

Taigi, ką reikėtų žinoti apie lyčių trikampį ir kaip  tinkamai tam pasiruošti…
 

Kur rasti “trečią” merginą?

Neretai svajonė pasimylėti trise prasideda ir užsibaigia  vien pagalvojus apie trečio asmens paieškas. Tačiau iš tiesų, rasti antrą merginą nėra taip sunku, kaip gali pasirodyti iš pat pradžių Daugybė žmonių savo antrąją pusę sutinka internete, tad jei su partnere nutarėte ieškoti dar vienos moters, užsiregistruokite į pažintis suaugusiems bei nario anketoje nurodykite savo tikslus, siekius, keliamus reikalavimus Jai , ieškokite ir bendraukite. Konkreti paieškos sistema ženkliai padidins tikimybę surasti tą, kurios  ieškote.  
 

Kur Jos neieškoti?

"Threesome"  galioja viena labai svarbi taisyklė – niekada neužsiimkite seksu su draugais, kaimynais ar kolegomis. 
 

Ryšys ir trauka

Taip, internete galima užmegzti įdomų bendravimą ir patirti emocinį ryšį, tačiau tai nereiškia, kad jūsų pirmasis susitikimas trise privalo įvykti lovoje! Threesome vienas didžiausių pavojų slypi moters pavyde, o jo pasėkmės - visai nepavydėtinos. Kas gražu už ekrano, realybėje gali pasirodyti visai priešingai. Todėl eidami į susitikimą su "trečiaja"  nenusiteikite rimtam reikalui, o tiesiog pabendraukite ir smagiai praleiskite laisvalaikį. Neabejokite, po tokio pasimatymo jūsų širdies dama pasakys jums, ar tarp jos ir judviejų naujosios draugės įsivyravo trauka ar reikia atnaujinti paiešką , o galbūt nuspręsite ją visiškai nutraukti.


Svarbus patarimas vyrams

Patenkinti dvi merginas vienam - nelengvas uždavinys. Su nuosava partnere galima ištvirkauti ir žaisti nepadoriausius žaidimus net po daugybės taurių alkoholio, nemigos naktų ar patirto streso. Tačiau jei suplanavote sex nuotykį kuriame dalyvaus dar viena mergina, jums prireiks daugiau jėgų nei įprastai. Prieš didžiąją naktį pasistenkite gerai pailsėti, venkite streso ir gerai išsimiegokite . Taip pat atkreipkite dėmesį į mitybą. Valgykite graikinius riešutus, abrikosus, salierus bei gardinkite patiekalus petražolėmis. 


Atmosferos intensyvumas

Tinkama atmosfera – labai svarbu: lengva muzika, keli meilės lašiukai aistrai sužadinti, žvakių šviesa ir ne per ryškus apšvietimas, jūsų erotinei istorijai suteiks  išskirtinio žavesio ir dar aštresnių pojūčių. 


Grynasis ekstraktas sekso

Tai būtina suprasti visiems lyčių trikampio dalyviams – tai tik pramoga, fiziologinis malonumas, kuris nieko bendro neturi su jausmais. Prieš eksperimentą, su savo antrąją puse būtinai aptarkite, kaip toli galite eiti. Atminkite ir tai, kad jūs negalite nuspėti to, kaip pačios reaguosite į partnerio elgesį, kai šis rodys susidomėjimą kita. Tad prieš tokį nuotykį, su savo partneriu būkite sugalvoję slaptą žodį, kuris reikštų, jog kažkas negerai.

Susižaidimas

Nepamirškite, kad visi lyčių trikampio dalyviai turėtų būti užimti ir nei vieno threesome nario negalima pamiršti. Jog išvengti atstumimo ir tokių nemalonių emocijų, kaip pavydas bei pasipiktinimas, visi trys asmenys vienas kitam turėtų būti patrauklūs ir seksualūs. 


Kaskar keiskite prezervatyvą nauju

Vyrams toks nuotykis yra gan saugus, jei yra naudojamas prezervatyvas, tačiau moterims -  ne visada. Vyras mylėdamasis su dviem moterims privalo žinoti vieną labai svarbią taisyklę -  prieš keičiant partnerę, privalu prezervatyvą keisti nauju. Jei tokio akto metu yra naudojami sekso žaislai, juos taip pat privalu naudoti kartu su prezervatyvu ir niekuomet nenaudokite tos pačios gumelės, jei prieš tai tenkinote kitą asmenį ar save. 

! Tik pornografiniuose filmuose viskas atrodo gražu. Realybėje privalu imtis visų prevencinių priemonių, jog apsisaugoti nuo lytiniu keliu plintančių ligų.


Mes siunčiame trečiąją namo

Norėdami išvengti kovos dėl mylimo žmogaus, nubrėžkite aiškią ribą “trečiajai”. Tai tik seksas ir jūsų santykiai normalizuosis kai po visko, antroji mergina važiuos namo. Nakvynė – draudžiama, o aušrą pasitikite tik mylimu žmogumi.
 

Niekas negali būti 100 % tikras, jog tokia seksualinė patirtis nepakenks  santykiams. Taip pat niekada negalima atmesti įsivyravusių jausmų ir naujos meilės galimybės. Kita vertus, neįgyvendinti seksualiniai troškimai gali tapti neištikimybės ir partnerio paleistuvystės priežastimi. Tad,  ar pasinerti į tokį sex nuotykį,  ar ieškoti kitų alternatyvų,  priklauso tik nuo jūsų pačių bei to, kiek pasitikite savo antrąja puse!


- Sex pažintys -

Aš esu UŽ?
 
Komentarai (1)
Taip, labai svarbu jausti linija tarp jausmu ir nuotykio
Naujas komentaras