VMM trejetukas: 20 taip ir ne, kurių neturėtumėte ignoruoti

4062866936897b334d9bce7073b918f0.jpg
 
Seksas trise, kuriame dalyvauja vyras ir dvi moterys, gali būti stogą raunanti patirtis arba... visiška nesėkmė. Priklausomai nuo to, kaip paisysite jo taisyklių.

Jei rinktume populiariausias vyrų erotines fantazijas, seksas su dviem moterimis tikrai karaliautų jų sąrašo viršuje. Tiesa, įgyvendinti šią fantaziją ryžtasi tik nedaugelis. Ir vis dėlto jei nusprendėte leistis į tokį seksualų nuotykį, vertėtų iš anksto įsidėmėti, kas tokiuose žaidimuose leistina ir kas – ne.


VMM sekso trise TAIP:

1. Užmegzkite artimesnius santykius. Ypač tuo atveju, jei su viena iš moterų jau esate pora, o kita jūsų žaidimuose bus tik kviestinė žvaigždė. Šiai merginai turėtumėte skirti ypatingą dėmesį, pabendrauti, leisti pasijusti ypatingai – ji puikiai žino, kad yra tik erotinis priedas jūsų poroje, bet kuo geriau ir laisviau jausis ji, tuo labiau pavykęs bus jūsų nuotykis.

2. Laiką padalinkite po lygiai. Viena esminių klaidų, kurias daro žmonės, mėgstantys pasilinksminti trise, yra tai, kad nepadalina laiko po lygiai kiekvienam iš šio trikampio dalyvių. Pernelyg daug dėmesio skiriant vienam partneriui, kitas jaučiasi pamirštas, išduotas, išnaudojamas. Nesvarbu, kuris narys tai yra – ar naujoji mergina, ar jūsų antroji pusė. Kad išvengtumėte tokių nemalonių šio žaidimo prieskonių, skirkite vienodai dėmesio vieni kitiems.

3. Veiksmas non stop. Seksas trise, ypač jei tai – jūsų pirmieji kartai, gali būti ne tik malonus, bet ir šiek tiek nejaukus. Tikrai nekaip pasijusite jei jame bus pauzių, kai visi galvosite: o ką gi daryti toliau? Kad taip nenutiktų, verčiau iš anksto nusiteikite, jog stabdyti veiksmo, tai yra tiesiog gulėti ir laukti, kol jus pamalonins, nevalia. Stenkitės nuolat ką nors daryti, būti veiksme. Įsivaizduokite, kad filmuojatės erotiniame filme. Apmaudžiai dairytis ir laukti, kol kiti du žaidimo dalyviai baigs tenkinti vienas kitą ir pagaliau skirs dėmesio jums – ne pats profesionaliausias scenarijus. Dalyvaukite visame veiksme, raskite sau veiklos įsiterpti – juk tam ir esate trise, o ne dviese. Taisyklė „trečias – nereikalingas“ šiuo atveju tikrai negalioja.

4. Vienu metu – vienas žingsnis. Jei tai jūsų pirmasis kartas trise, pasiruoškite jam gerai. Kruopščiai rinkitės trečią žmogų, idealiu atveju – jau turintį bent šiek tiek patirties. Pabendraukite, aptarkite, ko visi iš šio nuotykio tikitės – tai leis atsipalaiduoti, be to, geriau žinosite, kaip elgtis veiksmui prasidėjus.


5. Pasirinkite muzikinį foną. Muzika iš tiesų padeda puikiai nusiteikti meilės žaidimams, be to, ji užpildo trikdančią tylą, kuri gali įsivyrauti jei bent šiek tiek varžotės. Svarbiausia – pasirinkite tinkamą muziką. Sunkusis rokas, metalas ar meditacinė muzika gali visiškai netikti jūsų pramogoms. Idealiai tiks pakankamai intensyvus, bet kartu ir lengvas instrumentinis fonas. Dar geresnis variantas – erotinis filmas su sekso trise scenomis. Tai iš karto sužadins jūsų geismą ir nesijausite keistai, tarsi darytumėte kažką nederamo.

6. Klausykitės vienas kito. Jei kuris nors meilės žaidimų dalyvis pasako, kad nėra pasirengęs vienam ar kitam eksperimentui, gerbkite jo ar jos norus. Nė nemėginkite spausti, įkalbinėti ar, dar blogiau, versti ką nors daryti. Šiaip ar taip, geriausia jei leistinas ribas ir taisykles aptartumėte iš anksto. Bet net ir vėliau, visiems dalyviams sutinkant, jas galima šiek tiek koreguoti. Ir bet kurio dalyvio ištartas NE iš tiesų reiškia NE.

7. Žaiskite saugiai. Jei jau kviečiatės į savo miegamąjį žmogų, kurio seksualinės patirties, partnerių skaičiaus ir apskritai sveikatos būklės nelabai numanote, pasirūpinkite ir apsaugos priemonėmis. Visų pirma, be abejo, pakankamu kiekiu prezervatyvų, kuriuos būtų galima keisti pagal poreikį – kaskart keičiant partneres ar sueities būdą. Lubrikantas, drėgnos servetėlės, rankšluosčiai taip pat turėtų būti ranka pasiekiami.

8. Rinkitės atsakingai. Kalbame apie trečiąjį asmenį. Jei tai – jums visiškai nepažįstama mergina, būtų idealu jei bent šiek tiek numanytumėte apie jos reputaciją, kad ir internetinėje erdvėje, bendraujant specializuotuose forumuose. 


9. Darykite tai lėtai. Juk niekas jūsų rezultatų greičiui nematuoja! Mėgaukitės akimirka ir turėkite omeny, kad seksas trise įsisiūbuoja kiek lėčiau nei įprastas poros seksas. Be to, dažniausiai prireikia kiek ilgesnės įžangos, kad visi atsipalaiduotumėte. Taigi nesistenkite visko skubinti, tiesiog mėgaukitės ir plaukite pasroviui.

10. Turėkite sekso žaislų. Jie jums pravers ūmai pristigus fantazijos, taip pat tada, kai tenkinsite vieną partnerį ir imsite būgštauti, jog kita gal nuobodžiauja. Kai vyras – vienas, o moterys – dvi, jūsų dėmesio joms gali ir pristigti. Tuo tarpu bent šioks toks erotinių žaislų asortimentas prie lovos (kilimo, palapinės ar kitos vietos, kurią išsirinksite savo svajonėms įgyvendinti) suteiks drąsos ir daugiau pikantiškų pojūčių.


VMM sekso trise NE:

Nevartokite alkoholio. Nebent kiekis išties būtų tik simbolinis. Išgėrus daugiau, atsipalaidavimą pakeis apgirtimas, o tai nieko gero nežada jūsų erotiniam nuotykiui. Ne tik todėl, kad mylintis apgirtus atbunka pojūčiai, bet ir todėl, kad niekam nėra malonu mylėtis su girtu partneriu.

Nežiūrėkite į laikrodį. Ir neparodykite, kad kaip nors kitaip skaičiuojate savo laiką dalindamas jį tarp dviejų partnerių. Tarkim, atlikdamas oralinį vienai moteriai skaičiuojate iki dvidešimties, o tada pereinate prie kitos ir skiriate jai tiek pat laiko. Tai nenatūralu, nemalonu, o kartais – net ir juokinga. Daugiau vadovaukitės savo pojūčiais ir intuicija.

Neteiskite kitų žmonių pomėgio ir pasirinkimo. Vien todėl, kad jums kažkas labai patinka, visai nereiškia, jog turi patikti ir kitiems. Ir atvirkščiai. Taigi susilaikykite nuo negatyvių ar pašaipių komentarų, jei kas nors iš jūsų žaismingojo trikampio nesiryžta vienokiai ar kitokiai praktikai. Ir jauskitės laisvai pareikšti, kas nepriimtina jums. 

Nefilmuokite be leidimo. Tai ne tik asmens privatumo pažeidimas, bet gali būti traktuojama netgi kaip nusikalstama veika. Jei leisite filmuoti jus mažai pažįstamai trečiajai narei – būkite pasirengę, kad vaizdo įrašas gali būti panaudotas ir jums ne itin malonia forma. Kitaip tariant, geriau – jokių kamerų. Nebent tai netrikdo nė vieno iš jūsų ir visi pritariate minčiai, jog šį savo nuotykį verta įamžinti.

Neverskite savo partnerės sutikti. Gali būti, kad idėja pasimylėti trise yra tik jūsų erotinė fantazija, kuria partnerė visai nėra sužavėta. Tačiau norėdama įtikti, nenorėdama pasirodyti pernelyg senamadiška, tiesiog paklūsta jūsų įgeidžiams. Tai labai svarbus psichologinis niuansas, kuris šiandien jus gali pradžiuginti (viskas gerai, ji to nori taip pat!), bet tuojau pat užaugins nepasitikėjimo jumis kirminą ir lems santykių iširimą. Taigi visų pirma labai gerai išsiaiškinkite, ar jūsų partnerė to nori taip pat, kaip jūs. Jei ne – verčiau paieškokite kitų būdų paįvairinti savo seksualinį gyvenimą.


Nedarykite visko iš eilės po du kartus. Atlikote oralinį vienai damai, tada pereinate ir darote tą patį su kita. Pažaidėte vienos krūtimis, tada ėmėtės kitos apvalumų. Stop! Tai jau darosi panašu į konvejerį. Nepamirškite, kad kiekvienas žmogus individualus, kiekvienas turi savų poreikių, todėl tie patys triukai ne visas moteris vienodai veikia. Nebijokite improvizuoti, kaitaliokite savo lietimo, glamonių taktikas – ir viskas eisis daug sklandžiau.

Netinginiaukite. Erotiniuose filmuose matėte, kad sekso trise metu kai kurie vyrai tiesiog guli patogiai įsitaisę, o moterys juos tenkina? Ką gi, tai buvo filmas. Realybėje moterims tenkinti jus, kai jūs neatsimokate tuo pačiu – nieko įdomaus. Taigi imkitės aktyvių veiksmų, nepamirškite, kad mylėdamiesi trise visi trys ir trokštate patenkinti savo poreikius, ne tik jūs vienas. 

Nesitikėkite kad prie jūsų prisijungs Scarlett Johansson. Realus gyvenimas – ne visai tai, kas rodoma filmuose. Taigi jei tikitės, kad jūsų žaidimai primins filmą „Viki Kristina Barselona“ – galvokite iš naujo. Trečioji moteris gali būti... hm... kiek mažiau patraukli nei garsioji aktorė. Gal net mažiau patraukli nei jūsų nuolatinė partnerė. Ir jos gebėjimai lovoje gali būti ne itin įspūdingi. Bet vis dėlto ji sutiko pasidalinti su jumis savo erotiniais žaidimais. Taigi džiaukitės, mėgaukitės situacija ir nekelkite jai reikalavimų kartelės per aukštai.

Neatsiribokite nuo naujos patirties. Koks tikslas išbandyti ką nors radikalaus, jei tai niekaip nepraturtins jūsų kūno, sielos ar erotinių įspūdžių bagažo? Ne tik dalyvaukite veiksme, bet ir stebėkite jį, analizuokite, darykite savas išvadas ir apgalvokite būsimų erotinių žaidimų scenarijus. Šis nuotykis turėtų tapti ne įprastine sekso praktika, o atspirties tašku, po kurio jūsų ir jūsų mylimos moters meilės žaidimų repertuaras suspindėtų naujomis spalvomis.


Nepamirškite pasiruošimo. Jūsų viešnios tikrai nesužavės nemaloni, netvarkinga, slogiai nuteikianti aplinka. Todėl pasirūpinkite nauja gražia patalyne, sutvarkykite kambarį, uždekite žvakių, prislopinkite šviesas. Kurkite savo erotines fantazijas ir mėgaukitės jomis!

Suaugusiems.lt

 

Ar esate bandę seksą trise?
 
Komentarai
Naujas komentaras