Vyriška problema, griaunanti viską: kaip padėti sau?

mh-shutterstock_303137849.jpg
 
2 komentarai
Priešlaikinė ejakuliacija pati dažniausia vyrų problema ir su ja susiduria 30 procentų stipriosios lyties atstovų. Tai tokia subtili bėdelė, kada atsitinka taip, kai baigi nė nepradėjęs. Arba pusė minutės akto ir viską apvainikuoja it šampanas išsiveržusi sėkla.

Ir šį jausmą tikriausiai gerai žino kiekvienas vyras, ir kiekvienam yra tekę su tuo susidurti. Tačiau ką daryti jei taip nutinka nuolat ir tau jau nebe 13? Galbūt  tai tampa priežastimi, kodėl negalite užmegzti santykių, o gal PE  jau grasina skyrybomis? Juk nelaimingi lieka abu. Negalėjimas seksualiai patenkinti moters  vyrui kerta per skaudžiausią vietą – jo ego. Ką daryti? Nebijoti ir stoti į kovą su vienos minutes trukmės seksu. Juk moterims tiek nepakanka! Gera žinia ta, jog priešlaikinė ejakuliacija nors ir dažna, tačiau “pagydoma”. Nėra vieno vaisto, kuris padėtų visiems, tačiau išsiaiškinus priežastis, bus kur kas lengviau padėti sau. Juk  pasistengti tikrai verta…
 

Dažniausios ejakuliacijos priežastys ir problemos sprendimo būdai
 

Lytinė branda ir įpročiai. PE yra normali  lytinio brendimo dalis. Tačiau priešlaikinė ejekuliacijos problema gali neišnykti ir subrendus, jei ir toliau nebus keičiami masturbavimosi įpročiai. Paaugliai, kaip ir visi normalūs žmonės, mažų mažiausiai nori būti prigauti besimasturbuodami. Todėl bijodami būti  prigauti, tai daro itin greit. Taip susiformuoja blogas įprotis, o jį įveikti gali tinkamas psichologinis pasiruošimas. Labai svarbu s yra atsipalaidavimas ir psichologinės įtampos pašalinimas.
 


Fizinė priežastis.  Tokie blogi greitos masturbacijos įpročiai gali pernelyg įjautrinti varpą ir dėl  varpos jautrumo orgazmas yra pasiekiamas greičiau. Tad jei nusprendėte keisti įpročius, greičiausiai jums prireiks ir pagalbos mažinant penio jautrumą. Šią problemą gali padėti išspręsti įvairūs jautrumą mažinantys kremai ir  purškalai. 

Streso valdymas. Tai psichologinė priešlaikinės ejakuliacijos priežastis ir masturbacijos metu pasireiškia kaip įsijungęs streso įveikimo mechanizmas. Staiga užplūdę endorfinai veikia kaip skubi antistreso terapija ir visa kita tampa nebesvarbu. Organizmas tiesiog nebevaldo savęs ir jam yra svarbiausia gauti kuo didesnę dozę malonumo. Ką daryti? Išmokite valdyti stresines situacijas darbe ir namuose. Nors to  išvengti beveik neįmanoma, mes galima išmokti į tam tikrus dalykus reaguoti ramiau ir šalčiau. Kai to nepadarome, organizmas vos tik gavęs progą, pasiima maksimalią reikalingų cheminių junginių normą, jog kuo greičiau kompensuotų patirtą stresą. To rezultatas – priešlaikinė ejakuliacija.

Nepasikliauju  erekcija.  Vien mintis, ar mano draugužis manęs nepaves, nieko gero nežada. Esant tokiai vidinei baimei kai   nerimaujama dėl erekcijos, viskas yra daroma greit, kol dar galima (deja ne ilgai). Ką daryti? Būti labiau užtikrintam dėl stangrios varpos. Čia jums gali padėti tabletės pajėgumui, varpos užveržėjai ar žiedai, penio pompos naudojimas,  įvairūs kremai, skatinantys didesnį kraujo priplūdimą į varpą. 

 

Galbūt  trūksta kontrolės?
 

Mes galime kontroliuoti norą šlapintis stipriau suspaudžiant tarpvietės raumenis. Tai yra kontrolė ir kontroliuoti galima daugelį organizmo procesų. Orgazmas ne išimtis.

Siekiant kuo ilgiau pratęsti lytinį aktą gali padėti tam tikri kontrolės metodai (fiziniai ir psichologiniai):

1. Srovės pristabdymas. Tarpvietės raumenys valdo šlapinimosi ir lytinę fukciją, tad išmokę pristabdyti šlapinimosi srovę, išmoksite kontroliuoti ir orgazmą.

2. Smegenų kontrolė. Daugelis mūsų kūno paslapčių slypi mintyse. Išmokus valdyti fantazijas ir susijaudinimo lygį, orgazmą  galima nutolinti. Bandykite vis prailginti ejekuliacijos laiką, stengiantis suvaldyti įsiaudrinimo lygį mintyse. 

3. Suspaudimo metodas. Artėjant orgazmui suimkite kapšelio viršų ir lengvai truktelkite, kad nebūtų visiškai prigludęs prie kūno. 

4. Jautrumo mažinimas. Naudojant tam tikrus kontrolės metodus galima naudoti ir jautrumo mažinimo priemones (penio užmovai, kremai jautrumui mažinti ir pan.). Tai padės lytinį aktą pratęsti kuo ilgiau. 


Priešlaikinė vyrų ejakuliacija dažniausiai nėra rimta pataloginė būsena ir šią problemą galima nesunkiai išspręsti. Svarbiausia - nebijoti ir negalvoti apie blogiausią, o imtis atitinkamų veiksmų. Juk seksas ir lytiniai santykiai turi teikti džiaugsmą ir tik pačias geriausias emocijas.www.suaugusiems.lt
 

Ar esate susidūrę su priešlaikinės ejakuliacijos problema?
 
Komentarai (2)
nesiokite atsmauktq ir problema nutols
Pradek nuo davimo, o ne nuo gavimo ir viskas bus gerai... padaryk moterytei kulinga ir tas prieslaikinis išsiliejimas bus net nepastebetas, o su antru kartu ir atsigriebsi:)
Naujas komentaras