Žaislai suaugusioms mergaitėms

135_love_secrets-907926-TwoByOne.jpg
 
Norint paįvairinti seksualinį gyvenimą galima leistis į įvairiausius nuotykius bei eksperimentus. Tačiau bene lengviausias būdas suteikti sau dar nepatirtų malonumų – įsigyti ką nors iš erotinių prekių parduotuvės. Visi šie žaislai tam ir sukurti, kad suteiktų kuo platesnę pojūčių gamą, leistų atrasti naujas intymumo teritorijas. Manote, kad didžiąją sekso prekių dalį sudaro vibratoriai? Netiesa!

Erotiniai rūbai

Beveik visoms suaugusioms moterims patinka puoštis. Korsetai, kojinės, keliaraiščiai – tai ne tik puošmenos, bet ir atributai, žadinantys karščiausias vyrų fantazijas. O kartkartėmis verta pagalvoti ir apie dar ekstravagantiškesnį ėjimą: specialius teminius kostiumus, kurie leis įgyvendinti jaudinančias fantazijas. Kas jūsų porai priimtiniausia? Reikli medicinos seselė ir pacientas ar paslaugi tarnaitė ir šeimininkas? O gal svajojate jį suvilioti latekso katytės kostiumu? Variantų vaidmenų žaidimams – labai daug, todėl verta atidžiau patyrinėti erotinių prekių parduotuvių asortimentą.

Jei vaidmeninių žaidimų nemėgstate – galbūt jums patiks ypatingi erotiniai rūbai? Tokių nereikia nusiimti sekso metu, intymiose vietose ir taip paliktos patogios angos. Moterys paprastai mielai renkasi tiek stilingas šiuolaikiškas kelnaites su angele strateginėje vietoje, tiek retro stiliaus puošnius pantalonus, kurie, net ir be jokių kitų atributų, suteiks lovoje nekasdieniškų įspūdžių.

Sekso prekių parduotuvėse galite įsigyti ir įvairių pirštinių – iš atlaso, šilko, aksomo. Tai ne tik dekoratyvinis elementas ar papildomas aksesuaras prie kostiumo, bet ir galimybė suteikti partneriui iki šiol dar nepatirtų glamonių. Liesdama jo kūną tokiomis pirštinėmis aptrauktais pirštais sužadinsite naujų, dar nepatirtų pojūčių pliūpsnį.

Spenelių puošmenos

Ir taip nuostabias moters krūtis galima papuošti specialiomis puošmenomis – kutais, kurie tvirtinami prie spenelių. Juos pritvirtinus, speneliai visiškai uždengiami, todėl susidaro įspūdis, kad krūtinė pridengta. Bet kartu ji yra atvira, matoma ir, žinoma, gundanti. Kutais galima papildyti bemaž kiekvieną erotinį kostiumą arba prisiklijuoti atskirai. Juos ypač mėgsta striptizo šokėjos – judant dar labiau išryškėja gundantys krūtinės judesiai.

Šie kutai – tik dekoracija, jie patys spenelių nestimuliuoja. Jei moteris nori aštresnių pojūčių, gali kutus pakeisti specialiais spenelių spaustukais. Jų būna įvairių dydžių, kartais jie sujungiami grandinėle. Spaudimas taip pat gali būti įvairus: tiek stiprus, tiek švelnus, bet kartu stimuliuojantis.

Makšties rutuliukai

Moters intymiuosius raumenis galima treniruoti. Tą daro ir Kegelio pratimai, ir orgazmai – juk jų metu makšties raumenys patys susitraukia. Dar viena efektyvi priemonė treniruotei – makšties rutuliukai.

Rutuliukai suvilgomi lubrikantu ir įkišami į makštį. Moters tikslas – išlaikyti juos makšties viduje netgi stovint ar vaikštant. Raumenys turi pakankamai stipriai įsitempti. Jei raumenys neįsitempia, arba kurį laiką panešiojusi tokius rutuliukus pajutote, kad galite judėti jų beveik nejausdama – įsigykite kitus, mažesnio skersmens ir didesnio svorio. Taip užduotis pasunkės ir kamuoliukai toliau treniruos jūsų raumenis.

Reguliarios treniruotės ir specialūs pratimai leis pajusti rezultatą jau po keleto savaičių. Jūsų partneris tikrai pastebės, kad meilės žaidimai tapo malonesni ir intensyvesni. Makšties rutuliukai ypač rekomenduojami moterims po gimdymo, kad padėtų atstatyti buvusį makšties raumenų tonusą.

Analiniai rutuliukai ir grandinėlės

Dar viena priemonė treniruoti intymiuosius raumenis – analiniai rutuliukai. Jie paprastai būna mažesni už makšties rutuliukus, be to – jų daugiau: 4-5. Jei rutuliukai tvirtu pagrindu sujungti vienas su kitu, jie vadinami analine grandinėle. Tokie rutuliukai stimuliuoja iš karto keletą zonų ir teikia malonumą.

Analiniai rutuliukai gali būti pagaminti iš įvairių medžiagų, kiekviena renkasi tai, kas jai priimtiniau: plastikas, metalas, silikonas ar stiklas.

Vibruojantys rutuliukai

Vibruojančių žaislų sekso parduotuvėse – daugybė. Viena jų kategorija – vibruojantys rutuliukai, kurie gali būti apvalūs, kiaušinio formos, dažniausiai pagaminti taip, kad būtų panašūs į kokius nors žvėrelius.

Tokio vibruojančio rutuliuko skersmuo paprastai nedidelis, 3-4 cm. Jo viduje – specialus mechanizmas, kuris gali vibruoti įvairiais režimais. Rutuliukas gali būti valdomas arba nuotoliniu pulteliu.

Rutuliukas įvedamas į makštį ir įjungiamas. Tokie žaisliukai veikia tyliai, jie nepastebimi aplinkiniams. Ši maža vibruojanti paslaptis gali suteikti aibes malonių ir pikantiškų pojūčių. Juos galima naudoti tiek atskirai, kaip savarankiškus sekso žaisliukus, pavyzdžiui, masturbuojantis, tiek kaip papildomą stimuliuojančią priemonę lytinio akto su partneriu metu – pavyzdžiui, kad kaitintų moters pojūčius kai ji partneriui atlieka minetą, arba partneriui tuo metu liežuviu stimuliuojant klitorį.

Suaugusiems.lt

Kokius sekso žaisliukus dažiausiai renkatės Jūs/Jūsų mergina?
 
Komentarai
Naujas komentaras