6 netikėčiausios priežastys ištekėti

 
2 komentarai
Kiekviena mergina nuo pat vaikystės svajoja apie vestuves. Jei jos paklaustume kodėl, greičiausiai ji nesurastų atsakymo ir nuleidusi akytes patylėtų.

O ką atsakytų suaugusi ir mąstanti mergina, jei jai užduotume klausimą, dėl kokių priežasčių ji norinti ištekėti?

Meilė, noras būti kartu – visa tai normalu ir suvokiama, tačiau pasitaiko atvejų, kai merginos nori ištekėti gerai neapgalvojusios ateities ir savo sprendimo. Pateiksime kelias įdomiausias ir netikėčiausias priežastis dėl kurių merginos svajoja ištekėti.

1. „Nuostabi pora“. Jei Jums tokius žodžius dažnai sako artimieji, neapsvaikite nuo jų žodžių ir gerai pamąstykite ką jaučiate pati. Ar tikrai šalia esantis žmogus yra tas, su kuriuo norite nugyventi visą gyvenimą? O gal su juo pakaks nueiti kelis kartus į klubą ir pamiršti? Nepasiduokite artimųjų ir draugų spaudimui, viską apgalvokite, antraip Jūsų santuoka pasmerkta žlugti.

2. „Puikus seksas“. Jus lydi aistringos meilės naktys ir nesuvaldomas noras mylėtis? Tai dar nėra pati svarbiausia vedybų priežastis. Visų pirma, su partneriu turite justi dvasinį ryšį, o tik po to fizinį.

3. „Santuoka su kolega“. Per pietų pertrauką su kolega aptarinėjate darbo reikalus, dirbate viršvalandžius su kolega ir manote, jog esate sutverti vienas kitam? Jus nuolat lydi svarbūs pokalbiai, komandiruotės ir Jus tai vienija? Nurimkite ir viską gerai apgalvokite. Gyvendama po vienu stogu su žmogumi, kuris dirba tokį patį darbą kaip Jūs, greitu metu pajusite diskomfortą ir trintį,  mat,  galimas dalykas, namie kalbos suksis tik apie darbus. Gal geriau po darbo nueikite išgerti kavos į barą ir jame paflirtuokite su priešingos profesijos atstovu.

4. „Vienai liūdna“. Daugelis merginų iš paskutiniųjų ieško sau poros, nes nenori būti vienos. Jos mano, kad būti vienai nuobodu ir liūdna, tačiau nereikėtų pamiršti, jog būtent būdama ar gyvendama viena Tu gali atsiskleisti kaip puiki savo profesijos atstovė, kilti karjeros laiptais ar užsiimti hobiu, apie kurį svajojate nuo vaikystės.

5. „Meilė iš pirmo žvilgsnio“. Atsargiai! Jei Tau vaikinas patiko ir Tu juo susižavėjai iš pirmo žvilgsnio, tai dar nereiškia, kad jis Tau idealus partneris ir vaikų tėvas! Jei norite tuoktis, rimtai apgalvokite apie tai, ar tiks išrinktasis Jums ne tik meilės nakties metu, bet ir kasdieniame gyvenime.

6. „Kažką įrodyti“. Norite savo eks`ui įrodyti, kad esate nuostabi moteris, užtat jau su aną vakarą sutiktu vyruku flirtuojate ir kalbate apie šeimą? Baikit juokus, Jūs neturite niekam nieko įrodinėti. Jūs esate nuostabi ir nepakartojama! Ateis šventė ir į Jūsų kiemą!

Taigi, tekėkite, mielosios, tik tada, kai suprasite, jog su Tuo žmogumi esate pasiruošusi eiti net ir į pasaulio kraštą, tik tada, jei Jus sieja stiprus dvasinis ryšys, jei mylite Jį tokį, koks Jis yra, o Jūs jam graži ir seksuali net ir tada, kai sergate gripu ir esate susivėlusi.

 
Komentarai (2)
Kiek zinau pas rusus nera tokio dalyko kaip pasipirsimas. Tai jiems sitas kaip ir tiktu :) Dauguma lietuviu sito irgi nedarytu jeigu ne ju mylimos drauges pakuzdejimai - Ziurek koks grazus ziedas,hmmmm kazin man jis tiktu kaip manai> :D
Kas čia per svaigimai, vis tiek kol vaikinas nepasipirš, moteris neištekės. O čia moterys prisigalvoja apie santuoką.
Naujas komentaras