7 požymiai, kad laikas nutraukti sužadėtuves

1_AZxzSC-nIN3pCMlGmafGsQ.jpeg
 
Sprendimas atšaukti sužadėtuves yra sunkus, nepaisant to kaip ilgai esate kartu. Tačiau, jei vedybos su partneriu neatrodo gera mintis, gali būti, jog laikas imtis veiksmų.

Ir tai padaryti gali bet kas nesvarbu kokia situacija. Galiausiai ilgalaikė jūsų (ir jūsų partnerio) ateities nauda, turėtų atsverti trumpalaikes netektis. Po sužadėtuvių atšaukimo galite jausti gėdą bei turėsite susidoroti su apstulbusiais šeimos nariais ir draugais. Tačiau prisiminkite, jog galiausiai darote tai, kas geriausia jums. Susitelkite į tai, ko išmokote, ko norite ir tada raskite būdų judėti toliau. 

Vestuvių planavimas virto tikru galvos skausmu

Vestuvių planavimas gali būti kupinas streso, todėl nenustebkite, jei jūs su partneriu nesutarsite dėl keleto dalykų, priimdami sprendimus dėl vestuvių. Tai visiškai tipiška ir neverta dėl to nerimauti. Tačiau, jei imate peštis kaip katė su šuniu, turėtumėte susirūpinti. Turite ieškoti kompromiso dalykuose, susijusiuose su finansais, skoniu, šeima ir draugais. Jei vestuvių planavimas yra kankynė, manote, kad namo pirkimas, vaikų auginimas ir įvairios kitos situacijos bus lengvesnės? Jei neapsilankysite pas porų santykių specialistą, turėtumėte eiti skirtingais keliais.

Negalite susitaikyti su vienas kito skirtumais

Kiekvienas žmogus į santykius atsineša savo vertybes, įsitikinimus ir svajones ir tikisi, jog susižadėjus jis bus suprastas. Tačiau, net jei jau kalbėjotės apie vertybes ir ateities planus, gali būti, jog tam tikru metu suprasite, kad jūs per daug skirtingi. Tokias mintis gali sukelti nevaisingumas, neįmanoma šeimos dinamika, iškylančios paslaptys, todėl, jei taip nutiko jums, vertėtų pagalvoti apie sužadėtuvių nutraukimą.

Esate savaime suprantamas dalykas partneriui

Kartais, kai poros susižada, nepaisant to kaip ilgai susitikinėjo, pasikeičia santykių dinamika. Todėl pastebėkite ar neatsirado jokių didelių bėdų, tokių kaip jausmas, kad esate priimamas kaip savaime suprantamas dalykas. Jei partneriui ne kartą sakėte apie savo poreikius, bet nepastebėjote jokių pokyčių, labai svarbu pagalvoti iš naujo apie jūsų ateitį su partneriu.

Vestuvės svarbiau nei bet kas kitas

Jei taip nutiko todėl, kad norite ištekėti/vesti tik todėl, kad norite įgauti statusą, o ne todėl, kad norite vedybų su konkrečiu žmogumi, sužadėtuvių atšaukimas tikrai sveikintinas žingsnis. Būkite atviras sau: Ar norite būti vedęs su savo partneriu? Ar jums tiesiog patinka pati santuokos idėja? Jei tai tiesa, pasikniskite po tai šiek tiek giliau. Santuoka yra tai, į ką daugelis žiūri kaip į kitą santykių žingsnį ar kaip į gyvenimo pasiekimą. Tačiau prieš įsipareigodami, atsitraukite. Jei atrodo, kad judviem su partneriu dar ne laikas, geriausia bus palaukti.

Jautėte spaudimą susižadėti

Jei jautėte spaudimą susižadėti, gali būti, jog šiuo metu nėra tinkamas laikas vestuvėms. Kartais sprendimas pereiti į kitą santykių stadiją yra padaromas tik todėl, jog alternatyva – skyrybos. Taip pat galėjote jausti spaudimą iš šeimos arba ėmėte jausti, kad gyvenimas bėga ir tiesiog laikas tuoktis. Jei tuokiatės dėl šių priežasčių ir ne todėl, kad norite būti su partneriu, turėtumėte susitelkti į save ir suvokti ko iš tikro norite iš gyvenimo.

Tikitės, kad santuoka išspręs santykių problemas

Jei kada pagalvojote, kad viskas bus geriau, kai susituoksite su partneriu, atšaukite vedybas. Gal nesijaučiate išgirstas, ar jūsų negerbia? O gal tiesiog nuolat dėl viso ginčijatės? Nors gali pasirodyti, kad įsipareigoję vienas kitam išspręsite problemas, labai retai taip nutinka. Po vedybų būsite tie patys žmonės, o problemos niekur nedings, tik dabar būsite teisiškai susieti.
Geriausia spręsti problemas drauge arba su porų psichologo pagalba, tik po to galėsite tuoktis. Gal būt atrasite sprendimus ir liksite drauge, tačiau, jei ne, skyrybos bus tinkama išeitis.

Jūs nenorite nieko nuvilti

Jei abejojate, labai svarbu pasitikėti savo nuojauta ir daryti tai, kas atrodo teisinga, net jei vestuvėms išleidote nemažai pinigų ir jau pakvietėte svečius. Vestuvės ir gyvenimas kartu bus daug blogiau, nei gėda, kurią jausite atšaukę vestuves. Todėl, jei tai atrodo geriausia, darykite tai.

Santuoka yra iššūkis abiem partneriams. Jei vienas iš partnerių nėra atsidavęs, greičiausiai, tai baigsis skyrybomis. O jei galvodami apie vestuves negalite tvirtai pasakyti „taip“, atšaukite jas, bent jau laikinai. Susitelkite į tai, kas atrodo teisinga, o visa kita išsispręs ateityje.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras