Ar įmanoma išgelbėti santykius po neištikimybės?

neistikimybe-77351367.jpg
 
6 komentarai
Žinia, jog sutuoktinis buvo neištikimas, gali iš tiesų palaužti bet kurį žmogų. Po tokios naujienos gali stipriai užvaldyti emocijos, juntamas pyktis, įniršis, kartais – ir apima depresija. Pirmoji reakcija dažniausiai būna tokia: santuoka baigėsi, niekada nebegalėsite pasitikėti partneriu, jį taip pat mylėti... Žinokite, jog yra porų, kurios sugeba išsaugoti santykius net po tokio sukrėtimo, dažnos jų net teigia, jog ryšys sustiprėjo.

Be abejo, tai nereiškia, jog neištikimybė – geras būdas sustiprinti santykius. Norime pasakyti tik tai, jog iš tiesų dedant labai daug pastangų kai kurios poros gali išgelbėti santykius. Kaip supratote, santuokos išsaugojimas po neištikimybės reikalauja iš tiesų daug sunkaus darbo. Ir čia nėra jokių garantijų.

Tiesa tokia: ne kiekvieni santykiai gali atsigauti po neištikimybės, tačiau yra dalykų, kuriuos turėtumėte pabandyti, jei norite suteikti santuokai paskutinę progą pakovoti.

Pirmiausia, žinią apie neištikimybę (kiek įmanoma) stenkitės išsaugoti, t.y. niekas kitas apie tai neturėtų žinoti. Kuo daugiau žmonių tai žinos – tuo sunkiau jums bus įveikti šį etapą. Net jei dabar manote, jog nenorite santykių išsaugoti, ateityje jūsų nuomonė gali pasikeisti. Juk pasakyti visam pasauliui galėsite bet kada, o štai žodžių atsiimti – nebe.

Taip pat, turėtumėte nusistatyti keletą pagrindinių taisyklių santykiams toliau. Po neištikimybės atgauti pasitikėjimą – sunku, tam reikės iš tiesų nemažai laiko. Tam tikrų neperžengiamų ribų nusistatymas šiuo atveju gali būti iš tiesų naudingas.

Sutuoktinis, kuris buvo neištikimas, labai svarbu pasistengti neatsidurti situacijose, vedančiose (ar sudarančiose palankias sąlygas) apgavystei. Kartais tai gali kelti kiek nepatogumų, tačiau priešingai santykių išsaugoti tiesiog nepavyks.

Taip pat, neištikimasis partneris turi įdėti daug pastangų tam, kad niekada nekiltų dvejonių dėl to, ką jis veikia ar su kuo bendrauja. Daugybė porų tokiais atvejais susikuria bendrą elektroninį paštą, dalinasi įvairiais (kompiuterio, įvairių paskyrų) slaptažodžiais – taip išvengiama klausimų, su kuo ir kaip  yra bendraujama.

Pagaliau, po to, kai nusprendėte pasistengti išgelbėti santykius, turite gyventi toliau. Nuolatiniai apmąstymai, priežasčių ieškojimas ir panašūs dalykai tik žlugdys jūsų pastangas. Kad ir kaip sunku būtų nesigręžioti atgal ir tai pamiršti, vienintelis būdas išgelbėti santuoką yra nuspręsti atleisti ir elgtis taip, tarsi viskas būtų jau pamiršta.

Suprantame, nei vieno šių patarimų laikymasis nėra lengvas. Galite trokšti pasakyti pasauliui, koks blogas ir neištikimas buvo jūsų partneris. Taip pat, gali būti labai sunku nerodyti pykčio ir kitų neigiamų emocijų kaskart, kai kažkokie įvykiai primins neištikimybę. Net ir po visų nuoširdžiausių pastangų nėra garantijos, kad jums pavyks. Kaip bebūtų, jei partneris iš tiesų rodo didžiulį norą, pastangas ir gailestį dėl to, kas įvyko ir jūs branginate savo santykius – pabandyti verta.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (6)
Užduokite sau paprastą, bet esminį klausimą: su savo vyru (žmona) buvote laiminga (-as) iki paaiškėjo ta neištikimybė ar jau ir iki to santuoka griuvo? Jeigu atsakymas "taip", tada nemanau, kad protinga skirtis dėl vien neištikimybės fakto. Kitą gal rasite nesąlygiškai ištikimą, bet kupiną kitokių ydų ir šiaip nebus meilės- tai ar būsite laimingesnė su juo (ja)?
O jeigu ta neištikimybė buvo jau tik pasekmė yrančios santuokos- tada geriau išsiskirti ir kurti atskirus gyvenimus.
As sakiau, kad jei isduos tai paliksiu. Bet vaikai ir visa kita buvo svarbiau. Negalejau pamirsti, vis prikaisiodavau.. Bet atsilyginau tuo paciu. Vyras nezino, kad buvau neistikima. Seksas buvo prastas ir tik karta. Bet pati jauciuosi gerai. Nebepriekaistauju, jauciuosi gerai atsilyginus tuo paciu. Man tai buvo geriausia priemone, kad galetume kartu gyventi. Ir jam to net zinot nereikia-svarbu as zinau
Kažin, visvien santykiai blogėja ir blogėja o po to nutrūksta.
sunku,net labai sunku,bet visu pirma turi stengtis tas kuris buvo neistikimas...
Tik ar ilgam? Iki kito karto?
ne NEBEIMANOMA!
Naujas komentaras