Ar turėčiau išsiskirti? Kokių klausimų verta savęs paklausti prieš pradedant skyrybų procesą

1_bJSG2qqDRe5x2IvYHZoXHg.jpeg
 
1 komentaras
Jei judu su partneriu galvojate apie santuokos nutraukimą, gali būti sunku suprasti ar sprendimas teisingas. Yra klausimų, kurių vertėtų savęs paklausti prieš pradedant skyrybų procesą, nes tik taip galėsite būti užtikrintas.

Visų pirma, svarbu pamatyti visą vaizdą to, dėl to pradėjote galvoti apie skyrybas. Kartais žmonės nutraukia santykius, pradeda kitus ir tik tada atranda panašias problemas naujuose santykiuose. Kai kurie žmonės nuolat susiduria su tomis pačiomis bėdomis, nepaisant to, kad partneris jau kitas. Labai tikėta, kad skyrybos neišspręs visų jūsų bėdų. Paklauskite savęs ar pagrindinė santuokos problema nesikartojo praeityje. Jei atpažinsite modelį, tai gali būti sprendžiama individualioje ar porų terapijoje. 

Žinoma, jei jums gręsia pavojus, skirkitės nedelsiant. Tačiau, jei esate saugus ir galite pasvarstyti ar santuokos nutraukimas yra geriausias pasirinkimas, pagalvokite.

Ar yra būdų išvengti skyrybų?

Jei su partneriu patiriate sunkumus, skyrybos gali atrodyti kaip puiki išeitis. Tačiau prieš priimdami tokį svarbų sprendimą, pagalvokite ar nėra kitų būdų. Prieš skiriantis turėtumėte paklausti savęs ar esate visiškai tikras tuo, kad norite skyrybų. Skyrybos nėra paprastas procesas ir prieš imdamiesi veiksmų, paklauskite savęs ar yra kitų būdų, padėsiančių sutvarkyti santuokos problemas.

Ar esu finansiškai pasiruošęs?

Vestuvės gali būti labai brangios, tačiau skyrybos irgi yra nepigus procesas, todėl svarbu įsitikinti, kad esate pasiruošęs su juo susidoroti. Turite paklausti savęs ar esate nusiteikęs labai sudėtingam skyrybų procesui, kuris ne tik kels stresą ir bus emociškai sunkus, bet ir labai brangus. Turite nuspręsti ar esate tam finansiškai pasiruošęs ir žinoti, kokie jūsų finansai bus po skyrybų. Jei visgi nuspręsite skirtis, turėtumėte apskaičiuoti savo pajamas ir sužinoti viską apie bendrą turtą.

Ar žinau kaip pradėti procesą?

Jei nesate susidūręs su skyrybomis anksčiau, greičiausiai, net neįsivaizduojate kaip pradėti skyrybų procesą ir visų jo detalių. Todėl prieš pradėdami, paklauskite savęs ar tikrai suprantate kas iš tikro nutiks. Pasikonsultuokite su patyrusiu šeimos teisininku. Pasikalbėję su juo apie tai kaip veikia skyrybos ir jų procesą, galėsite tiksliau nuspręsti.

Koks yra mano tikslas?

Kaip individas, kuris nori nutraukti santykius, turėtumėte pasvarstyti apie savo tikslus ir interesus po santykių nutraukimo. Yra daugybė žmonių, kurie nori skirtis, tačiau nė nenutuokia kai gyvens po skyrybų, taip pat nepasvarstė apie tai, kaip reikės rūpintis vaikais ir kaip pasidalinti šeimos finansus. Todėl prieš pradėdami procesą pagalvokite kaip suplanuosite savo gyvenimą po išsiskyrimo, todėl nusprendę skirtis, turėsite aiškią strategiją ką daryti toliau.

Ar mūsų problemos labiau susiję su mano asmeniniu tobulėjimu?

Jei judu su partneriu santykiuose patiriate tam tikras problemas, tai gali reikšti, jog abiems reikia praleisti laiko tobulėjant tam, kad išspręsti bėdas. Todėl giliai įkvėpkite ir paklauskite savęs ar dirbdami individualiai tas bėdas galėtumėte pašalinti. Labai dažnai partneriai nori, kad jų partneris užgydytų tas emocines žaizdas, dėl kurių jis nėra kaltas ir su jomis nesusijęs. Todėl, kai imate svarstyti apie skyrybas, ar kartais nekaltinate partnerio dėl to, ko jis pakeisti negali?

Kaip turėtų atrodyti mūsų idealūs santykiai?

Jei galvojate skirtis, taip pat verta gerai pagalvoti kokie santykiai su jūsų partneriu galėtų būti tobuli. Yra daugybę priežasčių, dėl kurių skiriamasi, tačiau labai dažnai žmonės tai daro vien todėl, kad nebekomunikuoja su sutuoktiniu. Šis klausimas leis abiems aiškiai suvokti, ko norite iš santuokos bei būsite pasirengę patyrinėti poreikius individualiai ir kaip pora.

Kodėl mes patiriame problemas?

Nors lengva pamatyti visas bėdas, kurias patiriate santykiuose, turėtumėte pagalvoti kodėl jas patiriate. Paklausę savęs šio paprasto klausimo padarysite sau didelę paslaugą. Kai paklausiame savęs ir partnerio, kodėl kenčiame, įlendame giliau ir prieiname prie tikrų priežasčių, bei prisiimame atsakomybę už tai, kaip jaučiamės. 

Kokie yra įmanomi situacijos sprendimai?

Judu galite nuspręsti ar skyrybos iš tikrųjų geriausias pasirinkimas, todėl prieš pradedant skyrybų procesą, verta padiskutuoti ką dar galėtumėte išbandyti. Būkite kūrybiški ir pagalvokite apie visus pozityvius sprendimus. Galbūt sugalvosite kažką, kas tenkins abu ir išgelbėsite šeimą? Jei jums sunku ką nors sugalvoti, pagalvokite apie viską ką jau išbandėte, kad sustiprintumėte santuoką. Jei kas nors praeityje nors kiek padėjo, galbūt verta išbandyti tą patį?

Po savistabos ir klausimų sau, bus lengviau nuspręsti ar skyrybos yra tai, kas iš tikro jums geriausia.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Oho sezoniniai sveikinimai visiems mano draugams, aš taip džiaugiuosi, kad mano nutrūkusi santuoka buvo atkurta, o mano vyras grįžo po to, kai jis paliko mano du vaikus su kita moterimi. Po aštuonerių santuokos metų mano vyras ir aš buvome vienoje ar kitoje kovoje, kol jis galiausiai paliko mane ir persikėlė į Kanadą būti su kita moterimi. Jaučiau, kad mano gyvenimas baigėsi ir vaikai manė, kad daugiau nebematys savo tėvo. Stengiausi būti stipri tik dėl vaikų, tačiau nesugebėjau suvaldyti skausmų, kurie kankina mano širdį, mano širdis buvo pilna liūdesio ir skausmo, nes buvau tikrai įsimylėjusi savo vyrą. Kiekvieną dieną ir kiekvieną vakarą galvoju apie jį ir visada linkiu, kad jis sugrįžtų pas mane, aš tikrai buvau nusiminęs ir man reikėjo pagalbos, todėl internete ieškojau pagalbos ir radau svetainę, kurioje teigiama, kad dr. Igbinovia padėjo daugybei žmonių Tada aš pajutau, kad turėčiau pabandyti. Aš susisiekiau su juo ir jis man pasakė, ką daryti, ir aš padariau tai, tada jis padarė (Meilės burtą) man. Po 28 valandų mano vyras man tikrai paskambino ir pasakė, kad labai praleido mane ir vaikus, toks nuostabus! ir štai kaip jis tą pačią dieną grįžo su didele meile ir džiaugsmu ir atsiprašė už savo klaidą ir už skausmą, kurį ji sukėlė man ir vaikams. Tada nuo tos dienos mūsų santuoka buvo stipresnė nei anksčiau, visa tai daktaro Igbinovijos dėka. Jis yra toks galingas ir aš nusprendžiau pasidalyti savo istorija internete, kad dr. Igbinovia yra tikras ir galingas burtininkas, jei jums reikia jūsų santykių ar jūsų vyras persikėlė į kitą moterį, daugiau nebeverkite, susisiekite su šiuo galingu rašybos žinovu . Čia yra jūsų kontaktas: siųskite el. Laišką adresu doctorigbinovia93@gmail.com, taip pat galite paskambinti arba įtraukti jį į „Whatsapp / Viber +2348144480786“ dalykus kaip savaime suprantamus dalykus ir tai imsis iš jūsų .......
Naujas komentaras