Ideali nuotaka – 5 metais jaunesnė

 
1 komentaras
Aplink pasaulį skrieja žinutė moterims: mokslininkai pristatė matematinę puikios žmonos formulę, į kurią įeina sąlygos, jog nuotaka turi būti 5 metais jaunesnė už jaunikį, turėtų būti to paties kultūrinio sluoksnio ir būti intelektualesnė nei jos išrinktasis.

Atlikus tyrimus, komanda iš Ženevos verslo mokyklos priėjo prie išvadų, kad šios formulės paisymas penkiagubai padidintų porų šansus gyventi santuokoje ilgai ir laimingai.

Atsakymų mokslininkai ieškojo stebėdami 1074 poras nuo 19 iki 75  metų amžiaus.

Ekspertai pažymėjo, kad žmona turėtų būti bent 27 proc. protingesnė už savo vyrą. Jai taip pat privalu turėti universitetinį išsilavinimą, kai tuo tarpu vyrui – ne.

Nguyenas Vi Cao, kuris vadovavo tyrimui, pažadėjo: „Jei žmonės ieškodami savo partnerių laikysis šių gairių, jie padidins savo galimybes sudaryti laimingą ir ilgalaikę santuoką 20 proc.“

Katė Figes, kuri rašydama savo naują knygą apie santykius apklausė 120 žmonių, sakė: „Iš pradžių aš nustebau. Argi moterys poroje bet kokiu atveju nėra protingesnės? Tai vienintelis atradimas, kuris  yra panašus į tai, ką pavyko nustatyti man. Moterys visada yra linkusios santykiuose valdyti emocijas, todėl man neatrodo nuostabu, kad moteris turėtų būti protingesnė“.

Kaip ten bebūtų, santuokos konsultantė Christina Northam sakė priešingai: „Yra trys melo rūšys: melas,didelis melas ir statistika“.

„Šiuolaikinės santuokos sėkmė priklauso nuo įdėtų pastangų palaikyti gerus santykius“, - sako Ch. Northam, kurios santuoka trunka jau 41 metus. „Tai priklauso nuo komandinio darbo, o ne nuo to, kad vienas iš parterių dominuoja“.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Vieninteliai keli teisingi sakiniai, tai santuokos konsultantės.
Tiesiog žmonės šiais laikais nustojo stengtis dėl santykių. Nori kad viskas vyktų savaime. Dėl to tiek skirybų... Dėl to tiek išvedžiotų formulių, kokie faktoriai didina tikimybę laimingai kartu gyventi.... Tačiau net ir puikiai statistiką atitinkantys partneriai nenugyvens laimingai, jei nedės pastangų. Abu.
Naujas komentaras