Jaunesnė žmona - ilgesnis gyvenimas

 
Remiantis nauja bei iš tiesų įdomia statistika, teigiama, jog vyrai, vedantys 15 – 17 metų jaunesnes moteris, net 20 proc. sumažina galimybes anksti mirti.

Taip pat atskleista, jog pirmalaikės mirties riziką 11 proc. stipriosios lyties atstovai gali sumažinti vesdami 7 – 9 metais jaunesnes partneres. Įdomiausia tai, jog didžiausią ankstyvos mirties riziką turi vyresnes moteris pasirinkę vyrai.

Tyrimo metu buvo nagrinėjami 1990 – 2005 metais mirusių žmonių gyvenimo faktai. Beje, psichologų teigimu, viskam yra logiškas paaiškinimas – natūrali atranka. Juk jaunos moterys paprastai partnerį renkasi tokį, kuris yra geros fizinės būklės, sveikas, sėkmingas .

Kita paaiškinimą rasti bandanti teorija teigia, jog jaunesnės žmonos tiesiog geriau rūpinasi vyrais, dėl to šie ilgiau ir gyvena.

Kaip bebūtų, kalbant apie santuokos poveikį dailiosios lyties atstovėms, paaiškėjo, kad šioms palankiausia tekėti už bendraamžių. Moterys, kurių išrinktieji yra 7 – 9 metais vyresni ar jaunesni, miršta 20 proc. anksčiau. Kai amžiaus skirtumas poroje pasiekia 15 – 17 metų –ankstyva mirtis dažnėja net 30 proc.

Beje, skirtingo amžiaus partnerių nuolat daugėja. Tai galime pastebėti ir žvilgtelėję į pasaulio garsenybes – Michael Douglas ir Catherine Zeta Jones, Ashton Kutcher ir Demi Moore, Tom Cruise ir Katie Holmes, Brad Bitt ir  Angelina Jolie, Salman Khan ir Katrina Kaif – visų šių porų amžiaus skirtumas siekia bent 10 metų.

Europoje statistiškai vyrai veda vidutiniškai trimis metais jaunesnes moteris.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras