Jaunesnė žmona – raktas į laimę

 
16 komentarai
Ekspertų teigimu, jaunesnė žmona iš tos pačios kultūrinės aplinkos padidina ilgos ir laimingos santuokos galimybes.

Bene žinomiausia pasaulyje minimą modelį atitinkanti pora – Anglijos Karalienė ir Edinburgo Kunigaikštis. 84-erių Karalienė  Elizabeth II yra ketveriais metais ir 10mėnesių jaunesnė už savo vyrą Philip. Jie dalinasi ir ta pačia karališka aplinka – kunigaikštis taip pat yra karališkųjų šeimų narys.

Neseniai atliktas tyrimas, kuriame dalyvavo daugiau nei 1000 porų, kuriems yra 19-75 amžiaus. Ištirta, kokie svarbiausi sėkmingos santuokos faktoriai. Taigi, visų pirma, moteris  turi būti 27 proc. protingesnė už sutuoktinį, taip pat ji turi turėti aukštąjį išsilavinimą (tuo tarpu vyrui tai nebūtina). Tyrėjo teigimu, jei žmonės seks šiais reikalavimais, laimingos santuokos galimybę padidins net 20 proc. Beje, vedybinės laimės galimybės sumažėja, jei vyras veda jau išsiskyrusią moterį.

Išanalizavę visus duomenis, ekspertai teigė: vyrai, kurių žmonos buvo bent 4 metais jaunesnės ir protingesnės, jautėsi kur kas laimingesni lyginant su tais, kurie buvo vedę vyresnes. Jaunesnės moterys buvo tiesiog geresnės gyvenimo partnerės, labiau gerbiančios vyresnius vyrus, o tai padėjo šiems išlikti laimingais.

Kitoje apklausoje dalyvavo 4000 susituokusių žmonių. Respondentai vertino laiko trukmę, kurios prireikė poroje vienas kitą iš tiesų suprasti, priprasti prie mylimojo įpročių. Rezultatai atskleidė, jog mažiausias laiko tarpas buvo beveik trys metai, tiksliau – 2 metai, 11 mėnesių ir 8 dienos po vedybų.

Taip pat atskleista, jog partneriai labiau mėgavosi seksu, romantiškomis vakarienėmis ir kitais nuotykiais pirmus 2 metus ir 4 mėnesius. Moterys džiaugėsi gėlėmis, saldainiais ir panašiu dėmesiu vidutiniškai 2,5 metų.  Prie namų ruošos (valgio gaminimo, dulkių valymo) vyrai prisidėjo tik maždaug po 3 santuokos metų. Taip pat ištirta, jog ištikimos poros kiekvieną dieną bent 24 minutes skiria nuoširdžiam pokalbiui bei niekada nenueina miegoti rimtai susipykę.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (16)
braskyte.jums nesuprasta apievyrus nuobodi buna ir jauni.kaip tame anekdote kada studente gauna klausima vyro lyties organai. atsako.kaulas...aptemtas oda.
meile amziaus neziuri pasakyta is senu laiku vieni sutaria vienmeciai kiti graziai nugyvena su jaunesne zmona nes vyram reikia sekso iki gilios senatves omoterys atausta anksciau.
"esu laiminga su jaunesniu" :D gal ir yra tokiu, bet bendraudamas su savo pazystamais vedusiais butent vyresnes, matau, kad jie laksto pas jaunesnes.. nebent norisi tokio gyvenimo, kad jums kojines, o jaunai meiluzei jusu vyro meile... Pasididziuot pries kitas - idealus variantas, taciau realybe yra kitokia... viena diena mes suprantam, kad ji vyresne...
jo reik jaunesnes:)
nesamone.niekada netekeciaunuz vyresnio vyro.nes jie nuobodybes:)
Na siaip perskaiciau straipsni ir sypsena sukele:) o perskaicius Mindaugas 2011.01.08. 12:44 komentara tiek juokiaus:DDDD
tiems,kas skaityt nemoka - 4 metais vyresnis toli grazu ne senis, o kad moteris turi buti gyvenimiskai gudresne,kad pasiektu savo - cia faktas
kas cia per nesamones prirasyta, moteris turi buti jaunesne ir bet protingesne uz vyra, tai kam reikia senio durnelio vyro?
Gyventi su jaunesniais as manau cia atejusios mados padarinys,nes kiek prisimenu anksciau pacios motrys ziureo tik i vyresnius,nes galvojo,kad tik tokie vyrai atnesa laime...bet pasirodo klysti zmogiska:)
gyvenu su vyresniu ir tikrai manau galiu ji padaryti laimingesniu nei jo bendraamzes, nes jos jau visas graziausias akimirkas nugyvenusios su kazkuo, o as dar ne - noriu jas visas nugyventi su savo vyru :)
visiska nesamone....gyvenu su jaunesniu ir esu tuom patenkinta ...
vel vieni vartai, kalbama tik apie vyru laime, o moters laime, jai vyras issikyres ? jai vyras labai kvailas, na zodziu variaciju daug, nebukit riboti, tik kaltindamai moteri, nes vienas santuokoj kaltas nebuna.
budama moteris tikrai nenoriu etketi uz vyro, kuris uz mane vyresnis ir durnesnis, nes pagarba ne del amziaus turi but, o butent del vyresniojo asmens ismintingumo. Beje, ne viename straipsnyje jau buvo rasyta, kad visada yra geriau vyresne moteris ir jaunesnis vyras ir turiu net tai irodanciu pavyzdziu tarp aplinkiniu, kai tokios poros yra kitiems pavyzdys.
manes dar nesutikai :D :D :D o siaip komentuojant straipsni, ne jeunesne ar protingesne moteris vyra laiminga padarys, o judvieju santykiai, kaip straipsnyje minima, PAGARBA ir ne tik vyrui is moters puses to reikia. jei abu sutuoktiniai jauciasi gerbiami, vertinami savo partnerio, tai gali abu kvailuciai vienmeciai. cia kaip ziuri ir priimi antraja puse.
cia buvo didelis akmuo i moteru "darza".... Yra ir dar nemazai
"visų pirma, moteris turi būti 27 proc. protingesnė už sutuoktinį" tai man nelemta sukurti laimingai vesti? nes gražių moterų su IQ 150+ praktiškai nėra
Naujas komentaras