Jaunos šeimos problemos

 
Kiekviena mergaitė svajoja ištekėti. Naujai sukurtas namų lizdelis su laukiančiu vyru ir krykštaujančiais vaikais – tarsi medumi pateptas. Bet ar tikrai viskas yra taip, kaip matome filmuose ir pasakose?

Apie emociškai silpnesnius
Vos susikūrus naujai šeimai, iškyla gana daug sudėtingų problemų. Visų pirma, psichologiškai silpnesniam poros nariui tenka išgyventi daug emocinių pakitimų. Neretai silpnesniu žmogumi tampa žmona, visą gyvenimą praleidusi su tėvais. Pasitaiko atvejų, kai jai sunku suvokti, kad atėjo laikas kurti naujus namus, prabudus ruošti pusryčius ne tik sau, bet ir savo vyrui, o po darbo eiti namo, nes ten laukia jos mylimasis, o ne pas draugę, kaip buvo įpratusi prieš santuoką.

Tėvų pavyzdys
Dažnai vaikai ima pavyzdį iš tėvų šeimų. Matydami, kaip darniai sugyvena jų tėvai, jie ima žadėti sau, kad ir jų santuoka bus tobula, tačiau kiekvienas atvejis yra skirtingas, o žmonės iš esmės skiriasi. Joks princas ant balto žirgo nebus toks, kaip tavo tėtis ir jokia žmona neatstos tau tavo mamos. Tačiau ar reikia ieškoti pakaitalo? Juk svarbiausia, kad žmogus, kurį pamilai tave supranta, myli. Na ir kas, kad žmona blynus kepa šiek tiek kitaip, nei tavo mama. Tai tikrai nereiškia, kad ji prasta namų šeimininkė ar nesugebės išauklėti jūsų vaikučių.

Dviese ir tik dviese
Bendro gyvenimo pradžioje reikia laiko, kad viskas stotųsi į savo vietas, kad priprastumėte vienas prie kito ir prie bendro pasaulio, kurį pradėjote kurti jau vestuvių dieną. Dažnai kurti naują gyvenimą padeda ir jaunųjų tėvai. 99% tėvelių yra nusiteikę padėti naujai susikūrusiai šeimai, siūlo kartu gyventi, padeda ne tik morališkai, bet ir finansiškai ir, žinoma, mano, kad kaip tik jie kur kas puikiau pažįsta pasaulį, nei jūs. Būsimieji ir esamieji jaunavedžiai, nepaslyskite. Sugebėkite išlaikyti stuburą, neapkalbinėkite su tėvais savo antrosios pusės, neužgauliokite jos (jo) jai (jam) negirdint. Visas atsiradusias problemas spręskite tik dviese su savo antrąja puse.

Atminkite, kad patys šilčiausi ir gražiausi tarpusavio ir jūsų šeimos santykiai bus tik tada, kai patys būsite laimingi ir mylėsite vienas kitą. Laikui bėgant meilė, kuri buvo vos įsimylėjus, virs tvirta, brandžia ir išpuoselėta pagarba vienas kitam.

 
Komentarai
Naujas komentaras