Jūsų santuoka baigsis skyrybomis?

vedybos-59c8e1e830727.jpg
 
7 komentarai
Markas Tvenas sakė: „Melas apkeliauja pusę pasaulio, kol tiesa apsiauna batus“. Šis pasakymas tinka kalbant apie dažnai cituojamą statistiką, kad beveik pusė visų santuokų baigiasi skyrybomis.

„New York Times“ reporterė Tara Parker-Pope sako, jog 50 proc. skyrybų idėja tapo politiniu peiliu. Socialistai,  konservatoriai apie tai kalba norėdami pakeisti šeimos politiką, liberalai – siekdami paramos vienišoms mamoms. Apskritai, tiesiog įrodinėdami, jog kažką veikia...

Žurnalistė – rašytoja pabrėžia, jog nuo 1970-ųjų, kuomet daugiau moterų ėmė siekti išsilavinimo kartu vėlindamos vedybas, santuokos ilgaamžiškumas tik gerėjo. Neginčijamas faktas: dažniausiai išsiskiria poros, susituokę 18 – 25 metų amžiaus. Didelis procentas jaunų žmonių skyrybų ir privertė pasaulį sunerimti, nejaugi pusė santuokų neturi ateities?

Tiesą sakant, du nusprendę gyvenimus sujungti žmonės, jei yra smalsūs, gali pasitikrinti statistinę santuokos sėkmę. Reikia žiūrėti į skaičius, atspindinčius jų situaciją. Ar turite aukštąjį išsilavinimą, ar esate dėl pašalinimo nebaigęs mokyklos? Esate 26-erių ar vyresni? Kokį darbą dirbate? Kokios jūsų pajamos? Teisingai ar ne, tačiau visi šie faktoriai yra svarbūs bandant nuspėti santuokos sėkmę ateityje.

Pavyzdžiui, statistika, kuri jus nustebins: 81 proc. aukštąjį išsilavinimą turinčių žmonių, buvusių virš 26-erių bei susituokusių 1980 metais yra vis dar vedę. Įrodymas, jog ne kas antra santuoka pasmerkta!

Tačiau svarbu paminėti, jog tikėjimas klaidinga statistika gali priversti žmones aplaidžiau elgtis, ypač iš tiesų susidūrus su kažkokiomis problemomis. Kai kurie net nebando bėdų išspręsti,o tiesiog nutaria, jog jie – tarp tų 50 proc.  žmonių, kuriems nelemta būti kartu.

Santuoka gali būti, dažnai ir yra, dovana abiems partneriams. Tačiau kaip dažnai tai yra gyvenimo realybė, o ne akimirkos džiaugsmas? Gyvenimo dalinimasis su kitu žmogumi atneša daug palaimos, jos suteikia šeimos, vaikų auginimas, kartu kuriami gyvenimo prisiminimai. Gera ar bloga, bet jūsų santuoka – ne skaičiukų, o meilės ir rūpesčio rezultatas. Labiau pasitikėkite savimi, vienas kitu ir paneigsite bet kokią pasaulio statistiką.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (7)
Man tik 23 metai o jauciu skyrybu kvapa
Man 38-eri,vyrui 28-eri,gyvenam 7 metus,auginam dukra 5 metuku.... ir mylet ir myletis :)) mums pavyksta :))
*auksine
,,,,,,,,,J---- ale tavo ausine mintis :D
As neistekejus, bet su tuo paciu vyru jau10 metu...Tiesiog manau, kad moterys turi buti kantrios,,,Nes vos nekiekviena diena galim rasti priezasciu, del kuriu galetumem sugalvot skirtis:DDD
Galima myleti visa gyvenima ir neesiskirti, tiesiog reikia stengtis abiem ir negalvoti kad stengti jau nebereikia. kaip tk reikia stengtis nustebinti vienas kita, bandytu kazka naujo , neisileisti nuobudulio i gyvenima.
Man 35, tai kai apsiženysiu, jau nebesiskirsiu :DDD
Naujas komentaras