Ką daryti, jei partneris nuolat pažadina jus naktį?

sleepdeprived.jpg
 
Miegas vienoje lovoje su partneriu turi daugybę pliusų – atsibundate drauge, pabučiuojate vienas kitą prieš miegą. Tačiau yra ir ne tokių romantiškų aspektų. Nuolatinis pabudimas naktį dėl partnerio yra labai dažnas.

Daugybė dalykų, kuriuos daro partneris, gali pabudinti kitą. Tie, kas spardosi naktį, gali pabudinti partnerį įspirdami, ar tie, kas kenčia nuo miego apnėjos, pažadina partnerį knarkimu.

Tačiau yra ir vilties. Kad ir kokia būtų jūsų problema, jai visada yra sprendimas. Nepasiduokite. Problemos sprendimas priklauso nuo pačios problemos, tačiau yra ir keli triukai, kurie padės abiem partneriams ramiai pailsėti.

1. Didesnė lova

Lovos dydis yra labai svarbus. Daugybė jaunų porų bando miegoti didelėse lovose. Jei galite, investuokite į patogaus dydžio lovą, nes papildomas atstumas tarp partnerių gali padėti nepabusti naktimis.

Taip pat galite sujungti dvi lovas į vienas tam, kad partnerio čiužinys neperduotų jo judesių. 

2. Įsigykite kitokį čiužinį

Labai svarbi yra medžiaga, iš kurios pagamintas lovos čiužinys. Investuokite į tokį čiužinį, kuris neperduoda judesių, todėl, kai partneris judės, jūs nieko nejusite.

Jei ieškote tokio varianto, jums labai tiks čiužinio užpildas vadinamas „memory“.

3. Įsigykite prietaisą, kuris skleidžia baltąjį triukšmą

Jei partneris knarkia, kalba per miegus, ar sukelia kitokius garsus nakties metu, balto triukšmo aparatas gali padėti tai užblokuoti. Tokie aparatai veikia skleisdami raminantį garsą, į kurį susikoncentruojate miegodami, todėl nebegirdite partnerio keliamo triukšmo.

4. Naudokitės ausinėmis, kurios blokuoja garsus

Jei partneris neskamba kaip baltojo triukšmo aparatas, galite įsigyti ausines, kurios baltąjį triukšmą transliuos tiesiai jums į ausis. Taip pat, galite pasinaudoti ausų kamštukais.

5. Nueikite pas gydytoją

Jei manote, kad turėtumėte miegoti atskirai, tačiau to daryti nenorite, laikas kreiptis pagalbos.

Miego specialistas gali padėti jūsų partneriui išsiaiškinti jo skleidžiamų garsų priežastis ir jas gydyti. Gydytojas taip pat gali padėti jums pasinerti į gilų miegą, kurio metu geriau pailsėsite, o jūsų neveiks jokie išoriniai trukdžiai.

6. Miegokite atskirai

Jei miegojimas kartu reikalauja per daug pastangų, miegokite atskirai. Jei norite būti netoliese vienas kito miego metu, galite pastatyti dvi atskiras lovas tame pačiame kambaryje.

Egzistuoja daug stigmų apie poras, kurios miega atskirai, tačiau tai neturi jūsų nutolinti. Miegas atskirai gali pagerinti jūsų santykius, nes nebetrukdysite vienas kitam gerai pailsėti.

Net jei manote, jog išbandėte viską, greičiausiai, yra daugiau būdų, kuriuos galite išbandyti. Nepasiduokite!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras