Kai vaikai užauga ir palieka namus

 
2 komentarai
Augant vaikams, tėvai, pamiršę save, dažniausiai galvoja tik apie šių gerovę. Tačiau kaip elgtis, kai jie pagaliau subręsta ir palikę namus savarankiškai kabinasi į gyvenimą?

Ilgainiui, atžalos vis labiau koncentruojasi į asmeninį gyvenimą, rūpinasi ateitimi, todėl tėvų jiems reikia vis mažiau ir mažiau. Tačiau ką daryti gimdytojams, kurie lieka su niekaip nepavykstančiu užpildyti vakuumu širdyje? Atsakymas vienas – prisiminti savo, kaip poros, gyvenimą. Kol vaikai auga, didžiausias dėmesys paprastai skiriamas jiems, o šiems išėjus pats laikas atkurti partnerystę, kurioje dar yra vietos ir intymumui. Būdai, kaip sugrąžinti ugnelę:

  • Viskuo dalinkitės vienas su kitu. Savybės, kurios pavertė jus puikiai tėvais – darbas kartu, netrukdymas vienas kitam, stiprus poreikis dalintis – taip pat įtakoja ir buvimą gerais partneriais. Iš naujo atraskite savo emocinį ir fizinį ryšius. Pripažinkite, jog kažkas vis dėlto buvo prarasta ir jūs turite dirbti, kad tai sugrąžintumėte.
  • Skirkite dėmesio sau. Vienas iš būdų, kaip atkurti intymumą, yra prisiminti praėjusius laikus. Kas jus traukė vienas kitame? Kokias vienas kito savybes pamilote, kai tik susipažinote? Kas buvo maloniausia?
  • Perskirstykite prioritetus. Augant vaikams, prioritetus teikėte būtent jiems, todėl gali praeiti laiko, kol išmoksite pirmenybę skirti būtent sau patiems, kaip porai. Pabandykite atrasti santykiuose naujų spalvų, o kitame etape pripažinkite, gerbkite ir džiaukitės tais naujais žmonėmis, kuriais tapote.

Suaugusiems.lt
 

 
Komentarai (2)
vat vat - ir mums reieks to nepamirsti ! Tik kaip sunku Zmogui nuolat stengtis ..
Cia kaip tam anekdote, kur skiriasi visiski senukai, jų draugai klausia "kodel tik dabar, jau kai pragyvenot tiek metu". Jie atsako "laukem kol vaikai uzaugs" :D :D
Naujas komentaras