Kaip geriau sutarti su partnerio šeima?

resources-restoring-families-five-ways-to-make-family-dinner-a-joy-not-a-chore-hero.jpeg
 
Nors puikiai sutariate su partneriu, tai nebūtinai reiškia, kad taip pat gerai sutarsite ir su jo šeima. Gali prireikti laiko, kad pasijaustumėte jaukiai šalia jų ir rastumėte ten savo vietą. O jei partnerio šeimoje yra žmonių, su kuriais sunku sutapti, gali prireikti ir daugiau laiko.

Galiausiai, juk tai lemia daugybė faktorių: kokia artima yra partnerio šeima, jų sugebėjimas priimti naują žmogų ir t.t. Kai kurios šeimos priima naujus žmones išskėstomis rankomis, o kitos būna santūresnės. Štai kodėl neturite to priimti asmeniškai, jei nesijaučiate mylimas. Galiausiai, yra daugybė būdų, kurie gali padėti įsilieti, tiesiog būkite kiek lankstesnis. Taip pat gali prireikti nustatyti ribas, ypač problematiškose situacijose. Tačiau, jei tiesiog jaučiatės keistai ar neturite nieko bendro su partnerio šeima, žemiau esantys patarimai turėtų padėti geriau su jais sutarti.

Pasistenkite būti savimi

Suprantame, kad nervai trukdo atsipalaiduoti. Tačiau, jei jūs esate su partnerio šeima, viskas ką turite padaryti, tai būti savimi. Dėl stipraus noro pritapti galite persistengti, kai kuriate santykius su mylimojo šeima. Todėl giliai įkvėpkite, pasakykite kelis juokelius ar darykite viską, kas pavyksta natūraliai. Kai suprasite, kad neturite pakeisti savęs, pasirodysite labiau pasitikintis ir jausitės jaukiai, todėl visiems bus lengviau pamatyti jus tikrą.

Dėmesį sutelkite tik į gerą

Labai paprasta matyti negatyvą kituose, ypač, jei santykiai prasidėjo kažkaip ne taip. Tačiau, visi turime ir pozityvius aspektus, net jei jų reikia paieškoti. Taigi, jei šiuo metu nepalikote gero kontakto su partnerio šeima, pabandykite paieškoti gerų tų žmonių savybių. Gal jo mama nėra jums atvira, tačiau pastebėjote, kad jis puikiai gamina? Jei stengsitės susitelkti į teigiamus dalykus, bus daug paprasčiau su jais susidraugauti.

Parodykite susidomėjimą

Jei pastebite, kad labiau susitelkiate į save, pamėginkite dėmesį sutelkti į partnerio šeimą. O jei kylą abejonių, įvairūs klausimai visada padės susidraugauti ir parodyti, kad domitės. Daugelis žmonių mėgsta kalbėti apie save, nes taip jaučia kito žmogaus susidomėjimą juo. Tai taip pat suteiks progą sužinoti ką jie mąsto, kaip elgiasi, jaučiasi, kokios jų pažiūros ir t.t. Tai suteiks galimybę rasti bendrų taškų. Be to, tokie pokalbiai leis jiems pažinti jus. Kai visi ims būti atviresni ir pasidalins istorijomis, bus lengviau susidraugauti.

Pasiūlykite pagalbą

Tam, kad susidraugautumėte su bet kuo, dažnai tereikia ištiesti pagalbos ranką. Jūsų partnerio šeima greitai pastebės jūsų rūpestį, kai pasisiūlysite padėti su indais, nunešite baigtus pietus nuo stalo ar padėsite prižiūrėti vaikus. Parodydami, kad esate komandos narys, kuriam rūpi visa šeima, o ne tik partneris, būsite apdovanotas.

Svarbu ir geros manieros

Kai pirmą kartą susitinkate su partnerio šeima, niekada neskauda parodyti savo geras manieras. Tai dažnai nuvertinama. Žmonėms dažnai labai patinka mažos dovanėlės ar gražūs gestai, kurie rodo rūpestį. Tai gali būti gėlės, žvakė, ar naminis skanėstas, jūsų partnerio šeima tai tikrai įvertins! Būkite savimi, tačiau nepamirškite gerų manierų. Tai parodys kaip jūs vertinate laiką su partnerio šeima.

Pasidalinkite istorijomis

Prisiminkite, jūs tikrai turite ką nors bendro su tais žmonėmis, juk tai jūsų partnerio šeima. Taigi, pirmyn, pralaužkite ledus! Paklauskite apie jų prisiminimus iš partnerio vaikystės. Juk jūs pažįstate jį kaip suaugusį žmogų, tačiau tie žmonės padėjo jam tapti juo.

Pasikalbėkite su savo partneriu

Žinoma, jei iš tikro nesate priimtas partnerio šeimos, ar jaučiatės atstumiamas, turite apie tai pasikalbėti su partneriu. Jei partnerio šeimai nepatinkate ir jie jūsų nepriima, verta tai pasakyti partneriui. Gal tai nutiko ir anksčiau? Ar tai susiję tik su jumis? Supratę priežastį lengviau rasite kompromisą su šeima.

Ir tai ypač galioja, jei jaučiate, kad šeimoje yra problemų. Jei nesijaučiate jaukiai, pasakykite tai partneriui, kad jis galėtų nubrėžti ribas. Taip pat tada galėsite spręsti situaciją. Su laiku turėtumėte geriau sutarti, ypač, jei liksite pozityvus ir stengsitės.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras