Kaip greičiau pastoti: patarimai poroms

nestumas-5209fd0ef0719(1).jpg
 
1 komentaras
Kiekvienos moters prigimtinė teisė – motinystė. Vis dėlto į ją kelias nebūna visada lengvas. Kartais poros ,nepaisant visų pastangų, negali pastoti, o atsižvelgiant dar ir į tai, kad moters biologinis laikrodukas nuolat tiksi, jos dar labiau save apkrauna papildomu stresu ir nerimu. Kas tik dar labiau apsunkina padėtį.

Tačiau tikrai ne vienintelė moteris turi stengtis siekiant šio mažo stebuklo. Siūlome pasinaudoti keliais vertingais patarimais, norintiems susilaukti vaikelio.
 

Patarimai vyrams:

Atsisakykite blogų įpročių. Piktnaudžiavimas alkoholiu ir cigaretėmis gali paveikti spermos kokybę. Spermotozoidų gyvybingumas sumažėja ir jie tampa mažiau aktyvūs.

Paruoškite savo kūną. Vyrams rekomenduojama dėvėti laisvesnes kelnes, o ne aptemptus džinsus. Negalima sėdėti ant šaltų paviršių. Hipotermija ir hipertermija blogina spermos kokybę ir dėl to gali net žūti nemažai spermotozoidų. Tad jei norite susilaukti vaikelio, nesilepinkite dažnai  pirties malonumais bei karšta vonia.

Venkite stresinių situacijų ir stenkitės nuo to apsaugoti mylimąją. Streso turėtų vengti ne tik moteris, kuri siekia pastoti, tačiau ir partneris. Stresas neigiamai veikia spermos kokybę. Amerikiečių tyrimas įrodė, kad reguliariai patiriama įtampa ir stresas turi įtakos spermos kokybei ir galiausiai gali sukelti vaisingumo sumažėjimą (Fertility and Sterility, žurnalas).
 

Patarimai moterims kaip greičiau pastoti:

Ovuliacijos stebėjimas. Ovuliacija – subrendusios kiaušialąstės išsilaisvinimas iš kiaušidės po to, kai susiformuoja Grafo folikulas (galutinė folikulo raidos stadija prieš ovuliaciją). Ovuliacija įvyksta maždaug ciklo viduryje, apie 14 dienų  iki ateinančių mėnesinių, jei mėnėsinės įprastai prasideda 28 ciklo dieną. Kai kurios moterys tiesiog jaučia vaisingas dienas (gali pasireikšti nesmargus skausmas pilvo apačioje, pagausėti išskyros ar net padidėti lytinis potraukis). Tačiau šias sėkingas dienas taip pat galima žinoti tiksliai  pasitelkiant kitus metodus:

-       Ovuliacijos testai. Juos lengvai įsigysite daugelyje vaistinių. vienkartinė ovuliacijos tyrimo juostelė yra puiki priemonė, galinti pagal šlapimą padėti nustatyti ovuliacijos laiką ir vaisingumo tikimybę.

-       Ultragarso tyrimas. Žinoma vaisingas dienas galima nustatyti ir labai tiksliai apsilankius pas gydytoją. Tikrai nereikia bijoti tokio vizito. Juk pasitikrinti sveikatą ir daugiau sužinoti apie savo kūną pries nėštumą – svarbu, o ir emociškai žinodamos padėtį greičiausiai jausitės tik geriau.

 

Milžiniška svarba mitybai. Vaisiai, daržovės ir jūros gėrybės. Moteris, kuri ieško būdų kaip greitai pastoti, turėtų žinoti, jog šiuo laikotarpiu labai svarbu gauti pakankamai vitamino A, E ir folio rūgšties. Maistas turi būti įvairus, turtingas angliavandeniais ir riebalais.

Miegas, miegas, miegas. Norint pastoti, moterys turėtų save pratinti prie miego rutinos. Ne tik seksas šiuo klausimu svarbus, tačiau būtų idealu jei moteris sureguliuotų miego rėžimą (eitų miegoti vienodu laiku ir išmiegotų mažiausiai 8 valandas). Šis aspektas yra labai svarbus. Kuo daugiau poilsio ir mažiau streso, tuo didesnė tikimybė pastoti. Daugelis porų susilaukia vaikų nedirbdami, per šventes ar atostogas.

Svarbi sekso poza ir veiksmai po to. Rinkitės ne tik malonias sekso pozas, bet ir tokias, kurios neleis greit ištekėt spermai. Po meilės akto neskubėkite atsistoti, po sėdmenimis galite pasidėti didesnę pagalvėlę. Taip pat po tokio seanso neskubėkite eiti praustis.

Apsilankymas pas gydytojus. Tikrai vertėtų atlikti keletą kraujo tyrimų ir išsitirti sveikatą. Naudinga  atlikti biocheminį tyrimą. Rezultatai padės įvertinti kokių medžiagų reikia jūsų organizmui, o gydytojas atsižvelgiant į tai, patars mitybos klausimais ir pasakys kokius maisto produktus vertėtų įtraukti į savo racioną.

Psichologinis pasirengimas. Pats planavimas ir mėnesinių nelaukimas tikrai nepagerins situacijos. Tiesiog stenkitės mėgautis seksu ir nevarginkite savęs mintimis "ar pastojau"? Žinoma, tai gali būti nelengva užduotis, tačiau galite kiek pakoreguoti minčių eigą. Jei vargina tokia nežinia ir kankina stresas, kad dar nepastojote, geriau rinkitės svajones. Daugiau šypsokitės ir bandykite įsivaizduoti koks bus Jūsų vaikelis, gal mintyse jau žinote būsimos mažylio vardą? Mintys materializuojasi!

Taigi, pakaks veikti tinkamai ir žinoti, kad einate teisingu keliu. Todėl savęs varginti tokiomis mintimis "Pastosiu ar ne?", tikrai nereikėtų. Tiesa, bandymas susilaukti vaikelio gali užtrukti, tačiau motinystės džiaugsmai ir vargai kantrybės reikalauja ne ką mažiau....
 

Suaugusiems.lt
 

 
Komentarai (1)
Išvis nepastoti, nereiks gadintis gyvenimo.
Naujas komentaras