Kaip išlikti santuokoje seksualia?

IMG_3788-1440x960.jpg
 
2 komentarai
Stebimės, kai seksuali braškytė, po 12 mėnesių santuokos, tampa neišvaizdžiu moliūgu. Apie tokias kalbama: „Rado vyrą ir nusiramino“.

Išeina taip, kad iki vestuvių ypatinga moteris tik apsimetė prisirpusia uoga ir vaidino, kad jai patinka gražiai atrodyti, gražiai rengtis ir užsiimti seksu? O giliai širdyje ji buvo apsileidusi tetulė su neišpešiotais antakiais!

Iš vienos pusės ši versija labai žemina pačius vyrus. Gaunasi taip, kad tie, kurie užkimba ant tokios „seksutės“ meškerės – paprasčiausi idiotai. Arba jie iki vestuvių žiūri tik į dekoltę ir nesugeba apsižvalgyti plačiau, su kuo jie ruošiasi gyventi po vienu stogu... Arba jie nusprendžia vesti per pirmąsias 14 pažinties sekundžių... Tačiau nesinorėtų tuo tikėti.

Galima pastebėti, kad apsileidžia po vestuvių tos moterys, kurios turi kur apsileisti. T.y. tos, kurioms iki vestuvių netrūko vyriško dėmesio. Šios moterys labiau pasitiki savimi, jos elgiasi laisviau, jos yra ryškios ir fotogeniškos nei dauguma kitų. Štai čia ir mįslė. Be to, „apsileisti“ – tai dar nereiškia vaikščioti po namus su suktukais ir chalatu. Tai gali net neatsispindėti išorėje. Staiga kažkas moteryje „cakteli“ – ir neaišku, kokia lemputė užgęsta.

Tos damos, kurios yra jaunesnės ir be vaikų, dažnai linkusios keisti vyrus, kad uždegtų aistrą iš naujo. O tos, kurios sugebėjo susilaukti vaikų ir yra vyresnės, pavirsta arba į išprotėjusias mamas, ištisomis paromis besirūpinančiomis vaikais smėlio dėžėse, arba į ne mažiau išprotėjusias verslininkes, krentančiomis į lovą su nenuvalytu makiažu ir portfeliu tarp kojų. Kitaip tariant, tampa tomis, kurias sunku sugauti, nurengti ir paglostyti.

Visada yra manoma, kad monogamija – tai tas pats, kas nupjauti vyrams „pautus“. Tačiau iš tikrųjų vyrai turi žymiai garsesnį balsą, todėl visi girdi, kad jiems reikalinga poligamija. Bet patys vyrai taip pat neskuba įsigyti haremo, netgi tose šalyse, kur oficialiai jie yra leidžiami. Greičiausiai dėl to, kad nenori turėti tokio pačio kiekio uošvienių. Ir apskritai, pastebėta, kad ilgalaikius santykius vyrai yra linkę palaikyti tik su viena moterimi. Na ir dar su mama.

O moteris monogaminė santuoka turi tenkinti, kadangi ji saugo. Tik nuo ko? Gal nuo ligų, plintančių lytiniu būdu? Bet kad nuo to geriau apsaugo prezervatyvas. Gal nuo pavydo?

Pavydas nėra gražu. Ir moterims netinka. Juk vyras pažadėjo mylėti iki mirties, vadinasi, ir mylės. Iki vestuvių pavydėti galima. O po vestuvių – jokiais būdais. Pavydi moteris – bloga žmona ir isterikė. O gera žmona niekada nepavydi ir pati neteikia priežasčių pavydui. Kitaip tariant santuokoje visuomet turi vyrauti pasitikėjimas ir ištikimybė.

Kuo daugiau dėmesio į moterį kreipia kiti vyrai, tuo daugiau priežasčių pavydui turi jos vyras. Ką tai reiškia? Reiškia, kad reikia išmokti nekreipti dėmesio į tuos vyrus, kurie tau rodo bent kruopelytę dėmesio. Tik, kaip nekreipti – niekas nepamokė! Juk dėmesys yra malonus. Ir jaudina. Tad po vestuvių – abra kadabra ir visi vyrai pradingsta. Lieka tik vyras, sūnūs, tėvas ir broliai.

Tiesa, išlieka dar tokia kategorija vyrų, kuriems tas pats, kad ant piršto šviečia vestuvinis žiedas. Tačiau su laiku ir tų mažėja... Kur jie dingsta? Nubėgo pažiūrėti kitos moters. Kuri visą parą transliuoja erotinį kanalą, o ne kulinarinę laidą. Labai puiku! Visi išsilakstė, nieko nebeliko – galima likti ištikimai savo vyrui. Tačiau... kur gi tas vyras dingo? Taip pat nubėgo žiūrėti erotinio serialo!!!

Išvados? Kuo seksualesnė moteris buvo iki vedybų, tuo daugiau jai savo seksualumą reikia slėpti po vestuvių. Juk seksualumas – tai ne iškirptė palaidinėje. Ne sijono ilgis. Ne išpūstos lūpytės. Tai spinduliuojanti energija, aštrus dėmesys pasauliui ir žmonėms, tai noras atiduoti ir gauti švelnumą. Ir kad šis noras niekur nedingtų, negalima ištrinti kitų vyrų iš aplinkos.

Niekas nekalba apie neištikimybę. Tačiau galvoti apie kitus vyrus (kuo jie apsirengę, kaip jie atrodo, kaip jie elgiasi, kalba) nereikėtų nustoti. Kokia čia ištikimybė vyrui pasaulyje, pilname plastmasinių ir belyčių modelių. Tikra ištikimybė – tai žinoti, kad pasaulis pripildytas puikiais vyrais, tačiau seksuali moteris iš šitos gausybės renkasi tik vieną vienintelį. O seksuali ir ištikima – vieną ir tą patį. Patį geriausią jai.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
Parasyk man , gal sutapsim ) Skype edgarkick
Aš šitam puslapyje tiek visko išmokau, kad beliko tik gerą vyrą susirast ir viską praktikoj pritaikyt :)))
Naujas komentaras