Kaip nustebinti vyrą gimtadienio proga?

5braskes-67192062.jpg
 
2 komentarai
Mylimo žmogaus gimtadienis – tai diena metuose, kada galima nustebinti savo antrąją pusę maloniomis staigmenomis, bei laikas, kuomet įsirėžia į atmintį daug brangių, nepakartojamų prisiminimų. Nors šiam siurprizui sugalvoti ir prireikia laiko, energijos bei pastangų, visa tai neprilygsta emocijai ir jausmui, kurį jaučia jūsų vyras jam ypatingą dieną. Jei visgi trūksta minčių, ką būtų galima sugalvoti gimimo dienos proga, čia rasite keletą idėjų, padėsiančių suorganizuoti patį geriausią vakarą jūsų vyrui.

Masažas

Atpalaiduojantis, visus rūpesčius užmarštin nustumiantis masažas, atliekamas pačios mylimiausios moters, puikiai tiks jūsų vyrui gimtadienio proga. Masažas gali būti ir erotinis – taip jis ne tik atpalaiduos vyrą, bet ir bus puiki įžanga prieš laukiančius meilės žaidimus. Būtų dar geriau, jei iš anksto pasirūpintumėte masažui skirtais, malonaus kvapo aliejais, visus jūsų rankų bei kūno prisilietimus paversiančiais lengvai bei švelniai slystančiais jūsų partnerio kūno paviršiumi. Beje, fonui galite pasirinkti raminančią ar kaip tik seksualią muziką, priklausomai nuo to, kokios vakaro pabaigos norėtumėte, uždegti smilkalų ar pastatyti keletą žvakių, sukuriančių jaukią atmosferą. 


Viskas jam


Leiskite suprasti, jog šiandien tik jūsų vyro diena, todėl viskas sukasi tik aplink jį. Prie jo akių pagaminkite jam vakarienę visiškai nuoga arba tik minimaliai prisidengusi, netikėtai pamaloninkite jį ranka ar oraliniu seksu. Galite netgi įvesti taisyklę, kad būtent jūsų mylimojo gimimo dieną kiekvienas jo noras jums virsta įsakymu. Pasistenkite dėl savo antrosios pusės, patikėkite, anksčiau ar vėliau jis atsakys jums visiškai tuo pačiu.


Nauji sekso žaisliukai


Jei jūsų intymiame gyvenime įsivyravo rutina ir norėtumėte savo partnerį nustebinti kažkuo nauju, netikėtu, užsisakykite sekso žaislą, kuris tikrai išpildys visas jūsų vyro fantazijas. Tai gali būti paprasčiausi antrankiai  ar botagai, analiniai kamuoliukai ar kaiščiai. Visa tai tiek jums, tiek jūsų vyrui leis patirti naujus pojūčius, į jūsų seksualinį gyvenimą atneš naujos ir dar didesnės aistros, sužadins fantaziją bei atskleis kitas, dar nematytas jūsų puses, o juk tai nuostabi dovana, tiesa?


„Auksinis bilietas“


Turbūt pirma mintis, perskaičius šį pavadinimą, asocijuojasi su kažkuo brangiu ir neįkainuojamu. Ir iš tiesų, ši siurprizas pagrįstas pasitikėjimu ir visišku atsidavimu partneriui yra tobulas paįvairinti seksualinį gyvenimą. Auksiniu bilietu vadinamas moters leidimas analiniam seksui. Jei juo dar nesate užsiėmę anksčiau ar tai darote labai retai, jūsų antrajai pusei ši dovana bus ne ką mažiau stebinanti nei aprašytos aukščiau. Suteikus šį bilietą savo mylimajam, jo gimtadienis tikrai ilgam įsirėš į atmintį ir visą laiką liks nepaprastas. Tiesa, svarbu paminėti ir tai, jog nepamirštumėte iš anksto pasirūpinti lubrikantais, kurie įsiskverbimus pavers visiškai neskausmingais.

 

Suaugusiems.lt

 

 
Komentarai (2)
Saldus blowjob, arba seksas, šį vakarą. Aš ieškau sekso partnerio. Parašykite man čia: http://insex69.com
Gerai, kad ne auksinis lietutis :))))
Naujas komentaras