Kaip paįvairinti seksą šeimoje

40da1fb511cb553198d81c0e8c5531b7.jpg
 
2 komentarai
Ar dažnai jūsų santuokoje būną neįprastas seksas su vyru ar žmona? O neįprastas seksas namuose? Jei tu sėdi namuose ir dairaisi aplink – ką tu matai? Kad ir ką išvystum, žinok – prieš tave atsiveria pats tikriausias idealus seksodromas, tinkantis bet kokiems įdomiems dalykams ir žymiai patrauklesnis nei viešbučio liuksas jaunavedžiams. Juk kiekvienas tavo namų kampas tiesiog sutvertas seksui. Netiki? Patikrink tai praktiškai!

Kailis. Paklotas ant žemės kailis (avies, vilko ar kokio kito žvėries) garantuoja neįprastą seksą namuose. Kailio pūkas – efektyviausias jausmingumo stimuliatorius. Beje, jei žmona ar vyras verkia dėl kiekvieno užmušto gyvūnėlio, tam puikiai tiks ir nenatūralus kailis ar koks minkštesnis kilimas.

Supamasis krėslas. Pats geriausias prietaisas tam, kad įrodytum, jog tu pats geriausias meilužis ir kito tokio niekada nebuvo ir nebus, o tokį neįprastą seksą vargu, ar galima bus pamiršti. Tam tereikia patogiai pasodinti žmoną, pakėlus jos kojas ant porankių, patogiai atsiklaupti ir glamonėti jos intymias vietas liežuviu. Visas linksmumas yra tas, kad čia nereikės per daug pastangų, kadangi krėslas pats supsis, o tau tereikės iškišti liežuvį. Abu apsvaigsite nuo tokio sekso – garantuotai!

Skalbimo mašina. Buityje sunkoka rasti antrą tokį barškantį daiktą, kuris šokinėja ir vibruoja vienu metu. Jei kažkas tvirtina, kad seksas namuose ant skalbimo mašinos nieko ypatingo neturi, vadinasi, padarė pačią paprasčiausią klaidą – moteris buvo pasodinta ant mašinos. O moteriai ant skalbimo mašinos nėra ką veikti, nebent ji taip ruošiasi naikinti savo celiulitą. Prie mašinos glaustis su savo dailiu užpakaliuku turėtų vyras. Prieš tai nustatęs, kad apsisukimai nebūtų mažesni nei 1000. Po tokių eksperimentų vyriškas penis galėtų konkuruoti ir su pačiu naujausiu vibratoriumi.

Dantų šepetėlis. Su jo pagalba labai lengva surengti neįprastą seksą namuose. Dantų šepetėlis yra tinkamas tam, kad stimuliuoti partnerės speneliu (tik nereikia jokio šiurkštumo – tik švelniai ir atsargiai). Dantų šepetėlio pagalba taip pat galima apipurkšti partnerės kitas erogenines zonas arba kapsėti nuo jo šaltą vandenį, tarkim, ant klitorio.

Pudra. Papudruok vyro penį prieš tai, kai pradėsi jį glamonėti – smulki pudra nustebins jus, pojūčiai bus tikrai kitokie. Tačiau būtina pudrą nuplauti prieš aktą.

Pleistras. Nebrangus variantas norint pakeisti antrankius. Pabandykite tokį neįprastą šeimyninį seksą. Tačiau tai išskirtingai „moteriškas variantas“ – vyrams tokios depiliacinės procedūros tikrai nesuteiks malonumo.

Mėtinis skystis skalavimui. Skalauti burną šiuo skysčiu galima ne tik prieš bučinių maratoną, bet ir prieš oralinį seksą. Šaltukas ant liežuvio suteiks papildomo malonumo. Tačiau reikia stebėti, kad skystis nepatektų ten, kur jam ne vieta – jis gali išgraužti intymias vieteles ir neįprastas seksas tą vakarą bus sugadintas.

Šnypščiantis vitaminas C. Prieš tai, kai ji darys tau oralinį seksą, pasiūlyk savo žmonai įsidėti į burną didelę tabletę tirpstančio vitamino C. Visų pirma, vitaminas C padeda intymiai žmogaus sistemai. Antra, kai tabletė ima tirpti ir šnypšti, gali patirti kažką panašaus į orgazmą sukūrinėje vonoje. Tokį neįprastą seksą labai paprastą suorganizuoti.

Braškės. Vasarą – tik šviežios, žiemą – tikrai jų rasite šaldiklyje. Braškių kvapas ir skonis teigiamai veikia ir jaudina moteris.

Džemai, uogienės, šokoladinis kremas. Dar vienas būdas neįprastam seksui. Ir laižyti vienas kitą bus žymiai saldžiau.

Ledas. Paimkite ledo kubelį ir atsargiai vedžiokite juo po partnerės kūną – pamatysite, kaip standėja jos speneliai, pašiurpsta oda, kaip ji atsipalaiduoja tokioje karštoje situacijoje.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
Pudra? Kaškas keisto. Papudruok ir prieš akta bėg nusiplauti. ???????????? juokingai skamba. Kaip ir burnos skalavimo skystis ????????
Visiška nesąmone , vaizdas toks kad straipsnį rašė tas kuris ar kuri niekada neuzsiminejo seksu.
Naujas komentaras