Kaip pasitikti vyrą iš komandiruotės?

10.jpg
 
Kiekvieną vyro sugrįžimą iš ilgesnės ar trumpesnės komandiruotės norisi paversti ypatingu. Labai svarbu nuspėti mylimojo nuotaiką – ar pasiruošęs jis atsiduoti astrai ar bus laimingas tiesiog tuo, kad šalia jo žmona.

Ar apsidžiaugs Jūsų žaismingumu ir eksperimentais, ar jam norėsis kuo greičiau palįsti po dušu ir vakarą praleisti prie televizoriaus. Kaip gi pasitikti vyrą? Vienodų šeimų nebūna, todėl siūlome kelis variantus.

Pavargęs...piktas...koks? Besiruošdama pasitikti vyrą iš komandiruotės, būtinai prisiminkite jos aplinkybes. Kiek laiko jis praleido už namų ribų (vieną dieną ar mėnesį)? Kokia varginanti ir ilga kelionė buvo į namus (lėktuvu ar traukiniu)? Sunku įsivaizduoti, kad vyras, kuris pastarąsias paras praleido kelionėje, o prieš tai savaitę įtemptai dirbo, pajėgtų nuo slenksčio iškart šokti į lovą pas žmoną laukiančią jo, apsirengusią nėriniuotais apatiniais.

Geriausias variantas pavargusiam vyrui – tai šilta, atpalaiduojanti vonia, namuose ruošta vakarienė, švarūs marškiniai ir ramus miegas. Vyro pasitikimas gali būti kūrybiškas: galima kambaryje išmėtyti pripūstų balionų, padaryti sienlaikraštį, pasakojantį apie tai, kaip Jūs jo pasiilgote. Galima sugalvoti žaidimą: išdėlioti namuose užrašėlius: kiekviename lapelyje – vadovavimas veiksmui – ką reikia padaryti ir kur jo laukia kitas pasufleravimas. Pavyzdžiui: „išsimaudyk vonioje ir eik į miegamąjį“, o miegamajame „apsivilk chalatą ir ateik pas mane į svetainę“.  Svetainėje – šampano taurė, lengvas užkandis, švelni muzika.

Tradicinis būdas. Kaip žinome – kelias į vyro širdį eina per skrandį. Suruoškite šventinę vakarienę. Gražiai serviruotas stalas, skanus maistas ir malonus pokalbis (tik ne apie darbą).

Žmona – nepažįstamoji. Ir vis dėlto, svarbiausias žmogus, kurį jis nori pamatyti grįžęs į namus – tai Jūs. Seksualūs drabužėliai, peniuaras ar nėriniuoti apatiniai, o gal medicinos seselės įvaizdis – rinktis Jums.

Puikus vakaro pratęsimas (ar jo pradžia) – erotinis masažas, striptizas ar šilta vonia su aromatinėmis putomis ir prie žvakių. Ar žinote kuo baigsis vakaras? Geru seksu, kurio Jis išssilgęs!
Kiekvieną kartą vyrą pasitikite kūrybiškai, stebinkite jį. Ir kitą kartą, nugalėjęs pagundas, jis dar labiau skubės į namus!

Parengė Gerda Zemenskaitė

 
Komentarai
Naujas komentaras