Kaip sukurti intymią aplinką miegamajame?

31.jpg
 
Ko dar trūksta miegamajame, kad jis kurstytų jūsų aistrą?

Norint gauti maksimalų malonumą, būtina sukurti tokią aplinką, kurioje jūs pasitikėtumėte savimi ir tuo pačiu atsipalaiduotumėte. Atitinkamai intymią nuotaiką turite kurti patys, nes tik taip pajusite savo partnerio poreikius ir sužavėsite bet ką.

Spalvos miegamajame. Išsirinkite savo mėgiamas spalvas, tik adaptuokite jas miegamajam. T.y. jei jums patinka kontrastai, juos miegamajame naudokite labai atsargiai. Beje, yra tokios spalvos, kurių šviesoje moters oda atrodo žymiai patrauklesnė: rausvi ir persikiniai atspalviai.

Rekomenduojama rinktis švelnias, prigesintas spalvas. Taip ne tik jūs jausitės geriau, bet ir pačios spalvos puikiai derės prie interjero.

Apšvietimas. Šis aspektas turėtų likti tikrai ne paskutinėje vietoje. Norint sukurti intymią aplinką, geriausiai tiks prigesinta šviesa. Išnaudokite šviesos neperleidžiančias užuolaidas, tamsią naktinę lempą arba neryškią žvakių šviesą. Tokia atmosfera sukurs puikią nuotaiką ir padės paslėpti tam tikrus išorės trūkumus.

Veidrodžiai. Nedideli veidrodžiai suteikia jausmingumo. Nebūtina statyti veidrodinių sienų arba lubų, tačiau maži veidrodiniai paviršiai tik įaudrins jūsų fantaziją.

Baldakimas ir patalynė. Moterims, skirtingai nuo vyrų, patinka įvairios smulkmenos, kurios suteikia aplinka ne tik jaukumo, bet ir intymumo.

Sėkmės receptas. Atminkite, kad miegamasis atlieka dvi funkcijas - poilsis ir privati intymi erdvė, tad kurdami savo svajonių miegamajį nepamirškite nei vieno, nei kito.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras