Kaip vyras keičiasi po santuokos?

man.jpg
 
17 komentarai
„Ir gyveno jie ilgai ir laimingai...“ Ar įmanoma? O gal tai tik pasakos motyvas? Ar tikrai po santuokos nesikeičia ir partneriai išlieka tokie patys, kaip gražiais draugystės metais? Moterys, žinoma, visais laikais yra aukso vertės ir pačios nuostabiausios, o štai vyrai... Juokaujame! Visi mes turime gerų ir blogų savybių, bet šį kartą – apie vyrų pasikeitimus po vestuvių.

Jis žino, kad turi nuolatinę partnerę

Draugystės metais vyrai dažnai stengiasi atrodyti tvarkingai ir gražiai, kad patiktų savo merginai, tačiau po vestuvių jis žino, kad jau turi nuolatinę palydovę, todėl daug stengtis ir skirti didelį dėmesį savo grožiui – nebūtina. Todėl dažnai po santuokos vyrai apsileidžia, suprastėja jų išvaizda.

Nėra dėl ko stengtis

Jeigu draugystės metais jo namuose nė karto nematei išmėtytų kojinių, tai po vestuvių gali būti taip, kad jos mėtysis gana dažnai įvairiuose kampeliuose. Juk, anot jo, „kojinės niekam netrukdo“, tiesa?

Trūksta tvarkos

Neišplauti kavos puodeliai, nepajungta skalbimo mašina, nesutvarkytas balkonas... Moterys nori, kad namai blizgėtų, o vyrams atrodo, kad ir taip viskas gerai, todėl neišsigąsk, jei kartą, grįžusi iš namų, rasi betvarkę, kurią brangusis pavadins „bohemiška aplinka“.

Per mažai švelnumo

Draugystės dienomis buvai apipilta gėlėmis, pakvietimai į kinus ir teatrus buvo bepabostanti kasdienybė? Nesistebėk, jei po vestuvių viskas pasikeitė. Daugelį vyrų aplanko ramybė ir užsidėjus vestuvinį žiedą ant piršto jie pamiršta, kad savo moteriai reikia skirti ypatingą meilę ir šilumą.

O kokių pasikeitimų pastebėjai tu?

 
Komentarai (17)
vyras pasikeičia ir po ilgametės
draugystės, net vestuvių nereikia
tai kad man nei vestuviu nereikia laukt ;DD
o vyras po santuokos labai pasikeicia, nors dauguma nepritarsit bet pasakysiu is patirties, jiems po vestuviu sexas yra auksciausia vieta, nors suprantu kad tai reikalingas vyrams bet manau viskas turi savos ribas, o kai kuriems vyrams tos ribos yra perlenkiamos, dauguma isduoda savo mylimasias del sio svarbaus dalyko jiems,nesuprantu kaip jie nepavargsta nuo lovos zaidimu.Aisku nesu pries sexsa tik turiu savo nuomone.Žinoma yra kitu dalyku kurie pasikeicia greitai,nevisi moka gyventi taip kaip anksciau gyveno nesusipazine su drauge iki vestuviu.
Man irgi panašiai buvo. Skyriau mažai dėmesio jai, mažai rūpinausi namais po santuokos. Bet likimas iškrėtė pokštą. Kartą ji išvyko mėnesiui. Tai per tą mėnesį supratau, kaip aš ją myliu ir kaip ji man reikalinga. Tai nuo to laiko praėjo gal 5 metai. Ir aš skiriu jai labai daug dėmesio ir meilės. Einam į teatrus, gėlės rytais ir t.t. Mums nuostabu kartu leisti laiką. Ir supratau koks buvau avinas ir prie jo tai galėjo privesti. Dabar ji visa švyti nuo mano meilės :D Svetimiems žmonėms atrodo, kad mes jaunavedžiai :)
tai, kad mano draugas toks ir yra. koks bus po santuokos nezinia.
Visiska tiesa. Taciau tas pats ir moterims taikoma. Viena is mano skyrybu priezasciu buvo butent toks pasikeitimas. Nesakau, kad pati angelu buvau, bet is klaidu mokomes :) tiesiog ir jiems ir mums reikia suprasti, kad visada reikia stengtis. Nes tai, kad siandien esate kartu nereiskia kad taip bus ir rytoj.
manau, čia ir su vyrais ir su moterim panašiai... užkariauta teritorija, nebėr gal tokio didelio noro toliau labai stengtis :)
kodel visad tik vyrai uzkliuna
to Calidae: taip. is salies stebint, tai jau kaip ir nykstanti rusis, nepriimkit asmeniskai.
Imi i zmona ta, kuriai pasirodei koks esi ir busi.
Vyrai vyrai vyrai... durniai latrai tinginiai... o jus bobeles ka? Nesikeiciat? Mums prie jusu taikytis nereikia???
To Tomas,,,pirmą kartą girdžiu "protingų moterų rūšys",,,,
na isvaizda kaip rupinosi taip ir tebesirupina (sportuoja) :) pries santuoka dar gyvenom pas tevu siek tiek, tai gal tvarkos, svaros labiau prisilaike del tos priezasties... o jau savo bute tai buna visko pasitaiko dabar.. o svelnumo ir meilinimosi, graziu zodeliu tikrai apmazejo :( tikrai pamirsta arba galvoja kam cia besistengti, juk nepabegs :))) o gaila.. lasas po laso ir akmeni prataso.. :-/
Na musu santykiai po vestuviu tik sustiprejo, nieko blogo pasakyti negaliu :)
nu tai daryk isvadas "moterie"
nereikia nei santuokos, maniškis jau dabar atitinka visus pamynėtus bruožus...
cia gal taip ir buvo pries 20m su kolukietisku mastymu,zinoma islike ir db tokiu eksliuzyvu, vaikai palei tevo pavyzdi eina ir t.t.... ne esme, esme ant kiek reikia aklai panai but kad nenuraugti su kuo susidejo ir uz ko teka, nera tas vedybinis gyvenimas toks blogas, deja patys toki susikuriam, kai ir sio straipsnio duodama itaka ir mintis, ir tai jau kuria iliuzija "kokia ta santuoka bloga". Paprasciausia vienu moteru tipai -ko Iesko ta ir Gauna, kita tai butu struciu rusys, kurios ikisa galva i smeli ir tiki kad bus viskas gerai, ir santuoka tebuna tik riba kada ji pradeda dejuoti del blogo vyro ale pasikeitusio elegesio po vestuviu, nors puikiai ji zinojo viska iki ju. o kita tikiu protingu moteru rusys kuri suvokia realybe ir mato tokia kokia ji yra.
Naujas komentaras