Kiek kartų reikia mylėtis, kad pastotumėte

vaisingu-dienu-nustatymas.jpg
 
Pasiruošti susilaukti vaikų – svarbi ir atsakinga užduotis kiekvieno žmogaus gyvenime. Kartais tai įvyksta netikėtai, kartais tam reikia daugiau pastangų negu norėtųsi, o kartais tam nutikti išvis nėra lemta. Bet, vis dėlto, kiek kartų poros vidutiniškai turi pasimylėti, kad moteris pastotų?

Atsakymas ir faktai


Dar sykį pabrėšime faktą, kad yra išimčių, kada tai įvyksta iš pirmo karto arba išvis neįvyksta dėl to, jog vienas iš partnerių nevaisingas ar dėl kitų priežasčių. Vienos apklausos duomenimis poros vidutiniškai „tai“ padaro 78 kartus, iki kol moteris pastoja. 78 kartai skaičiuojami nuo tos dienos, kada pora pasiryžta susilaukti kūdikio. Skaičius tikriausiai didesnis nei tikėjotės, ar ne?
Tie 78 kartai išsibarsto per beveik 6 mėnesių laikotarpį arba maždaug 160 dienų. Na, o ir pats seksas siekiant pastoti dažnai apsunkina gyvenimą. Apie 40 procentų apklausoje dalyvavusių moterų teigė, jog patyrė stresą pastoti ir baiminosi, jog to padaryti nepavyks, nes būtent jos yra nevaisingos. Na, o beveik penktadalis abiejų lyčių atstovų sutiko ties faktu, kad seksas bandant pastoti kartais panašesnis į darbą nei į malonumą. Poros įprastai mylisi po 13 kartų per mėnesį kada stengiasi pastoti. Seksologai rekomenduoja skaičių didinti, nes tikimybė pastoti, mylintis daugiau, nors ir nežymiai, bet padidėja.


Kaip tą veikia poza ir kiti dalykai


Žmonės yra giliai įsitikinę, kad ir poza daro įtaką moters tikimybei pastoti. Beveik trys ketvirtadaliai visų apklaustų žmonių teigė, jog „tai“ darė misionieriaus pozą. Antroje vietoje su mažiau nei 40 procentų balsų įsitaisė šuns stilius, kuris irgi daug kam atrodo kaip poza, kurioje nesunku užmegzti nėštumą. Kiti apklausos dalyviai teigė, kad beveik viskas priklauso nuo moters ciklo, o net pusė moterų gyvybę užmegzti bandė tik savo vaisingiausiomis dienomis. Kai kurios iš jų net vartojo papildomus vitaminus ar laikėsi dietos, kad padidėtų nėštumo tikimybė.


Taigi, jeigu ruošiatės susilaukti šeimos pagausėjimo – atidėkite bent 6 mėnesius kūdikio „gamybai“. Mylėkitės dažniau nei 13 kartų per mėnesį, darykite tai misionieriaus ir šuniuko pozomis ir galbūt net greičiau sužinosite džiugių naujienų! Na, o dabar, turėkite omenyje skaičių 78.

Suaugusiems.lt

 

 
Komentarai
Naujas komentaras