Kodėl gimdymas daro moteris patrauklias

nescia-moteris-531f47d130324.jpg
 
1 komentaras
Ne veltui sakoma, o gal ir patiems yra tekę pastebėti, kad besilaukianti moteris išgražėja ir atrodo tiesiog nuostabiai. Net jauna mama, po bemiegės nakties, gali atrodyti seksuali ir patraukli, kokia net nebuvo prieš susilaukiant vaikelio. Ir tam yra kelios priežastys.

Jūs jaučiate savo galią

Visiems žinomas posakis: “Seksualumas ateina iš vidaus”. Su tuo sutinka ir medikai. Žymi  terapeutė Marija Bermúdez teigia, kad seksualumas ir žmogaus vidinė stiprybė yra neatsiejami dalykai. O ar nereikia būti stipriai, kad pagimdyti, kad suteikti mažai būtybei prieglobstį ir visą savo rūpestį. Tai mažų mažiausiai žavinga.

Jūs tampate atsakinga ir labiau pasitikite savimi

Gal jums teko girdėti apie motinos meškos sindromą? Jūs esate atsakinga už mažą, bejėgį kūdikį. Ne gana to, nepastebimai įgaunate ir pasitikėjimo savimi. “Motinystė atleidžia moteris nuo tam tikrų baimių ir daro ją atviresnę naujoms patirtims”, - sakė rašytojas ir knygos “Jūsų nėštumo orgazmas” knygos bendraautorius Danielis Kavaluchchi. Jūs tikrai nesikuklinsite išrėžti savo nuomonės aplaidiems gydytojams ar kitiems asmenims, kurie gali pakenkti jūsų vaikui. Todėl nėra jokio pagrindo būti droviai miegamajame. Gimdžiusi  moteris tą puikiai suvokia ir supranta.

Didelės krūtys

Krūtimi maitinti tikrai verta. Kuo ilgiau krūtimi žindysite kūdikį, tuo ilgiau pakaks motinos pieno mažyliui. Dėl to krūtys tampa žymiai didesnės ir pilnesnės. Ir visai nesvarbu, kad ne tik jos, bet ir visa figūra taps apvalesnė. Tokio  seksualumo nepastebėti tiesiog neįmanoma.

Geriau jaučiate savo kūną

Gimdymo metu tarpvietės raumenys išsitempia ir dėl to tampa patogesnis vaginalinis seksas. Tiesa, po gimdymo, vaginaliniai kamuoliukai tikrai pravers, tačiau mitas, kad susilaukus vaikelio makštis tampa "išsitampiusi” ir seksas niekada nebūna toks malonus kaip ankščiau. Po gimdymo raumenys pakankamai greit atsigauna, o seksas po jo, tampa dar malonesnis, orgazmai būna dažnesni ir intensyvesni.

Mama ir vaiko tėtis tampa artimesni

“Kartais motinystė tiesiog paverčia moterų lytinį gyvenimą aktyviu ir leidžia perkopti į kitą dimensiją. Santykiai su partneriu tampa intymesni ir gilesni”, rašo Kavaluchchi. Jūs buvote kartu kai laukėte naujos gyvybės, galbūt net dalyvavote pačiame gimdyme, dalinotės rūpesčiais ir vargais. Dažnai šie dalykai pirmaisiais gyvenimo metais tampa sunkiu išbandymu poroms, tačiau vaikučiui ūgtelėjus, viskas grįžta su kaupu ir moteris su savo vyru dažniausiai pradeda kitą, dar glaudesnį, dar intymesni santykių etapą. 

Naujos emocijos, iššūkiai, kuriuos patiria moteris po gimdymo yra didžiulė paskata pradėti iš naujo savo seksualinį gyvenimą. Visa tai leidžia ne tik dalintis motinystės ir tėvystės džiaugsmais kartu, bet ir paskatina įsimylėti iš naujo.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Po gimdymo pati šlykščiausia pasidaro moteris, o ne patraukliausia. Draugė neseniai pagimdė, tai visa apdribus, nuvargus, iškamuota, visokios problemos, dar su tuo vaiku tąsytis. Košmaras kažkoks. Pasižiūriu į ją ir kuo toliau norisi eiti.
Naujas komentaras