Kodėl moterys nesupranta juokų apie anytas?

 
8 komentarai
Valdinga anyta dažnai tampa juoko objektu vyrams visame pasaulyje, tačiau moterims gyvenimas su tokia persona toli gražu neatrodo juokingas.

Septynios iš dešimties motinų sako, kad jos turi kovoti dėl savo autoriteto šeimoje, nes jų auklėjimo būdai yra nuolat kritikuojami.  

Dažniausiai pyktis kyla dėl to, kad anytos per daug kišasi į vaikų auklėjimą – nuolat apie tai klausinėja ir per daug juos lepina.

Anytos tampa neprašytais svečiais ir dėl to, kad yra erzinančios, teigiama auklėjimo tinklalapyje Gurgle.com.

Atlikus tyrimą, kurio metu buvo apklausta 1000 motinų, daugybė respondenčių tvirtino, kad tiesiog negali pakęsti savo vyro motinos.

Apklausos rezultatai atskleidžia, kad 39 proc. moterų erzina anytos, nes jos nuolat kritikuoja tai, kaip jos augina savo vaikus.

Anytos, besikišančios į sutuoktinių gyvenimą (23 proc.) ir su vyru besielgiančios tarsi su vaiku (20 proc.), buvo antra daugiausiai priekaištų susilaukusi grupė.

Pagrindinių penkių priežasčių, kodėl anytos yra tokios nemėgstamos, sąrašo pabaigoje buvo per didelis vaikaičių lepinimas (18 proc.) ir buvimas neprašytu svečiu (7 proc.). Nusiskundimai dėl anytų tradiciškai yra siejami su vyrais, kuriuos savo juokais įamžina tokie komikai kaip Lesas Dawsonasir Bobas Monkhousas.

„Derėtų atsiminti, kad ji (anyta – aut. past.) nemano, kad jūs darote blogą darbą. Močiutėms tiesiog labai sunku nepiršti savo nuomonės, jei jūs darote ką nors šiek tiek kitaip, nei ji darytų tai su savo vaikais“, - sakė Nafa McLaughlin, tinklalapio Gurgle.com redaktorė.

„Moterys tikriausiai yra atsparesnės savo mamų patarimams, o anytos gali įkyrėti daug labiau ir dėl to gali imti atrodyti, kad jūsų autoritetas yra sumenkęs“, - prideda N. McLaughlin.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (8)
taigi baik - rase, Vilnaius diena kazkur rase, kad suaugusiems.lt grynai pornografinis puslapis, tai matai iki ko zurnalistai isvarto, kad tik pavaryt :)
Nelabai supratau, kur čia erotika, kad atidarant puslapį, esi perspėjamas.
sutuoktinių tėvams yra skirtingi pavadinimai, o jūs čia viską sumakalavote versdami, matyt, iš tokios kalbos, kuri neturi skirtingų sąvokų. Ir parodėte savo di-idelį neišprusimą...
uosviene kaip lobis. o visas lobis turi but po zeme
uosvienei reikalingi du dantis-viena kad skaudetu,kita kad galetu zentui buteli alaus atidaryt. vo
kiek uosves kisasi i gyvenima priklauso ir nuo vyru, ar jis tai toleruoja ar ne
tikra tiesa
Tai čia apie uošves ar apie anytas? Visiškas "briedas"?
Naujas komentaras