Laimingos santuokos paslaptys

161.jpeg
 
Vedybinis gyvenimas dažnai nėra rožėmis klotas. Kartais sutuoktiniai skundžiasi, kad po vestuvių santykiai kardinaliai pasikeitė. Mylinti mergina, tapusi žmona, nesirūpina savimi ir tampa visiškai neįdomi. Oficialus sutuoktinis taip pat aptingsta, užsiaugina alaus pilvuką ir pradeda žvalgytis į kitas moteris. Kodėl taip nutinka? Kas kaltas, kad aistra po vestuvių pradingsta?

Ar mokate pyktis?

Pyktis vargina žmones. O kai abu sutuoktiniai bando įrodyti, kad yra teisūs, lauk rimtų nemalonumų. Stenkitės nesibarti, nebandykite vienas kitam įrodyti, kad esate teisūs. Dažnai poros pykstasi ir erzina vienas kitą vien dėl to, kad galėtų paerzinti. Ar to tikrai reikia? Kam veltis į visiškai beprasmišką barnį ir po to ignoruoti sutuoktinį dėl to, kad susinervinai? Geriau suskaičiuok iki dešimties ir pakeisk pokalbio temą. 

Rūpinkis savimi

Antroji pusė turi tave mylėti tiek su, tiek ir be makiažo. Mylinčiai žmonai tikrai neužklius tavo alaus pilvukas ar apšerpetojusi barzda - net ir joje ji įžvelgs grožį. Tačiau visiškai apsileisti nereikėtų, tiek iš išorės, tiek ir iš vidaus. Santuoką galima įvardinti kaip tam tikrą santykių laimėjimą. Tu norėjai sužavėti simpatiją, tau tai pavyko ir šį laimėjimą vainikavo vestuvės. Bet nereiškia, kad po laimėjimo turėtum nustoti stengtis dėl antrosios pusės.  Nepamiršk rūpintis savimi. Pradėk savimi pasitikėti daugiau ir daryk tai, kas tau patinka. Santuokoje gyvenantys asmenys dažnai aptingsta ir galiausiai pradeda dairytis į kitus, kai nusprendžia, kad partneris jų nedomina. Todėl būk įdomus ne tik sau, bet ir antrajai pusei.

Seksas nėra pareiga

Seksas - tai meilės išraiška ir puikus atsipalaidavimo būdas. Jeigu draugystės metu mėgavotės laukiniu seksu, to neturėtumėte atsisakyti ir santuokoje. Seksas nėra pareiga. Ir ne dovanėlė už tai, kad jis išplovė indus po vakarienės. Negalima bausti vienas kito sekso badu vien dėl to, kad neišnešė šiukšlių ar bandė įrodyti savo teisybę barnio metu. Nedaryk nieko per prievartą ir neturėk jokių išankstinių priežasčių kodėl myliesi. Mylėkis tada, kai tu nori. Atsisakyk sekso, jei nenori. Ir, svarbiausia, mėgaukis pačiu procesu.

Kalbėkitės

Ar pameni, kaip santykių pradžioje kalbėdavotės iki paryčių? Santuokoje taip pat neturėtumėte to pamiršti - ilgi, nuoširdūs pokalbiai leidžia pasijusti išklausytiems, svarbiems ir artimesniems vienas kitam. Prisiminkite tuos vakarus, kai prie taurės vyno dalindavotės mintimis, norais ir idėjomis. Komunikacija ir atvirumas - ilgalaikių santykių paslaptis.

 
Komentarai
Naujas komentaras