Neįprastas pasirinkimas: žaliosios vestuvės

weddings(1).jpg
 
2 komentarai
Šiandien ekologijos tema yra labai populiari bei ilgainiui įgyja dar didesnį pagreitį. Jeigu tuo rūpinamasi kasdieniame gyvenime, kodėl žaliosios filosofijos neperkelti ir į didžiausią gyvenime šventę – vestuves?

Ką reikėtų žinoti organizuojant žaliąsias vestuves?

  • Pakvietimas į vestuves yra labai svarbus atributas. Puikus būdas apie būsimąją šventę svečiams pranešti elektroniniu paštu, o ne siunčiant popierinius laiškus. Išimtį galima padaryti tik močiutėms ar seneliams, nesinaudojantiems internetu. Tokiu atveju reikėtų rinktis jų spausdinimą natūraliu rašalu ant perdirbto popieriaus.
  • Vienas svarbiausių momentų – vestuvinės suknelės išsirinkimas. Geriausiai, kad ją siūtų dizaineris, naudojantis organines medžiagas. Nors tai kainuos brangiau, tačiau unikalus drabužis – to vertas. Jeigu finansinės galimybės vis tik to neleidžia, suknelę galima išsinuomoti arba nusipirkti padėvėta, pavyzdžiui, vintažinio stiliaus.
  • Vestuves patartina kelti tokioje vietoje, kurią visiems nesudėtingai būtų galima pasiekti pėsčiomis. Kitas pramogas geriausiai suplanuoti taip, kad iš viso nereikėtų naudotis automobiliais arba važiuoti tik nedidelius atstumus. Pokylių salė turėtų būti kuo arčiau civilinės metrikacijos skyriaus ar bažnyčios.
  • Esant galimybei, vestuvių balių reikėtų kelti lauko aplinkoje – taip sutaupoma elektros. Jeigu vis tik norisi vidaus patalpų, patartina nenaudoti popierinių papuošimų bei gyvų gėlių. Siūlytina skirti daugiau laiko maistą tieksiančių virėjų paieškai, kurie patiekalus gamintų iš vietinių ekologiškų produktų.
  • Jeigu yra galimybė, reikėtų atsisakyti šventę įamžinusių nuotraukų spausdinimo, nes tam bereikalingai naudojamas popierius bei nuodingi dažai. Geriau pasidaryti tik kelias svarbiausias ir gražiausias, o kitas laikyti skaitmeninėje laikmenoje. Kitiems svečiams perduoti fotografijas galima tokiu pačiu būdu.
  • Medaus mėnesiui geriau rinktis šalimais gyvenamosios vietos esančias apylinkes. Garantija rasti jaukų lizdelį intymiam poilsiui yra labai didelė. Jeigu vis tik norisi išvykti š užsienį, reikėtų rinktis tokį kelionės tikslą, kuriame būtų papuolama į žaliųjų aplinką.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
Kas cia per nesamone, cia tikra reklama tik kitokio styliaus :)
:))
Naujas komentaras