Neištikimas vyras – sveikos santuokos ženklas

 
39 komentarai
Jei jūsų vyras mėgaujasi slaptais pasimatymais su kitomis moterimis, nepulkite jo smerkti – pasirodo, neištikimas vyras yra sveikos, normalios santuokos ženklas!

Tai savo naujausioje knygoje teigia žinomiausia Prancūzijos moterų psichologė Maryse Vaillant.

Vaillant mano, jog vyrai, turintys meilužes, iš tiesų tik tobulina savo santuoką.

„(Dauguma) vyrų būna neištikimi ne todėl, kad nebemyli savo žmonos. Jiems tiesiog reikia erdvės atsikvėpti. Tokiems stipriosios lyties atstovams, kurie yra absoliučiai monogaminiai, neištikimybė santuokoje tiesiog neišvengiama“.

Kai moterys supras, kad ištikimybės sutartis – nenatūrali, kad seksualinė apgavystė – tiesiog būtina psichologiniam funkcionavimui vyro, kuris  vis dar nuoširdžiai myli žmoną... Autorės teigimu, tai iš tiesų labai išlaisvintų visas dailiosios lyties atstoves.

Taip pat savo knygoje rašytoja bando įrodyti, jog ištikimybė – toli gražu nėra meilės įrodymas.

„Dažniausiai tai vyras, kurio tėvas fiziškai ar psichologiškai vengė bendravimo vaikystėje, nebuvo kartu. Tokie stipriosios lyties atstovai turi visiškai idealistinį požiūrį į tėvišką funkciją apskritai. Jie stokoja lankstumo ir yra tarsi įkalinti savo pačių susikurtame vaizdinyje“,- kalba Vaillant.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (39)
Daugiau tokių psichologių ir pasaulis apvirs aukštyn kojom :)
Čia tai geras :)
Ziauriai savotiski teiginiai...
Tik nejuokinkit mano pasagu su tokiom kvailystem... Vienareiksmiskai nesutinku su "autores" nuomone.
Nesamone. Eikim dabar dulkint kitas bobas, kad santykiai butu idealus.. Bullshit...
Moteris visad lengviau atleidžia neištikimybę :) Bet aš negalėčiau su neištikimu vyru mylėtis po to ;) tiesiog skaudu, šlykštu ir nejauku ;)
jooo. jūs parodykit nors viena moteri, kuri zinodama, kad jos vyras dulkina kita ramiai sau gyvena ir nesuka del to sau galvos. ir parodykit nors viena vyra, kuris zinodamas, kad jo zmona dulkinasi su kitu(ais), gyvena nesukdamas galvos dėl to. be šansu.
Sunku vienareikšmiškai pritarti ar nepritarti autorės mintims. Viena akivaizdu - toks požiūris lietuviškam mentalitetui nepriimtinas.
"tai apie koke istikimibe seis laikais kalbet ir apie koke pagarba..."

Pirmiausia rekomenduoju apsilankyti www.rasyba.lt. :)
siga.ne o ko tu negali?
nesamone
Jo,kai savąjį išaiškinau einant į kairę ir su kuo,pagailo man moterytės-juk ir ji gyvas padaras.O manajam irgi nenudilo,tik dar šio to pramoko ir man geriau pa...o.Pritariu,ir kitom patariu-nepavydėkit likimo nuskriaustoms,juk vyrų mažiau o jos irgi juk nori.
Senai taip reikėjo.Ir ant tvorų visur tai parašyti-juk visos ir visi nori darnios šeimos.
didesnes nesamones nesu skaicius
nu sakes, straipsni rase vyras ir ka tik nesugalvoja kad savo pimpala pateisint, nu gal jau tik nereikia, nesamoniu sneket. nes jai galioja vienam tai ir moteris tada i kaire tobulint santuokos pirmyn .
ne nu kas cia per nesamone...ka dar besugalvos...vyrui reikia sukt i kaire...tada ir zmonai reikia.kuo jie geresni,kad jiem galima,o mum ne...daugiau tegul tokius vejus raso...kiti durniukai puls taip ir darys,sakys mum jug galima...
autore - prancuze. jiem niekas nerupi.
tai kas tada santykiuose svarbiausia?nepritariu.as uz istikimybe,nes neistikimybe griauna pasitikejima,o nepasitikejimas sukelia susvetimejima,o susvetimejimas-issiskyrima.
tai apie koke istikimibe seis laikais kalbet ir apie koke pagarba? gal 20metu atgal ir buvo ir tas ir tas bet dabar kaip matot kiti laikai nekas nevertina nieko, tik visos venodai sako (as kitoke , ne kaip visos ) si dainele jau kasdienibe nes jo kiekviena skirtinga savaip bet veda prie to pacio ir sliapia viska o dedasi nekaltom mergelem , tai kam but jom istikimom ir vaksciot su ragais , dar ir su ligom kokiom nuo istikimibes (fubar)
Gyvenimas per trumpas, kad būčiau kam nors ištikima ;) Aš irgi meilės nesieju su ištikimybe, tiesiog gyvenu taip, kad senatvėje nereiktų gailėtis praleistų progų :)
jaj istikimibe tai vertibe tai parodikit man ta pana kuri tai vertina o jaj vertina tai nemanau kad tai truks ilgai max 3 metai paskui naleva naprava,ir kur ta vertybe? tarp koju turbut! varisiu naleva naprava as ir zinosiu kad tikrai ne vien as busiu su ragais!
Kazkokia moteris sugalvojo kazkokia teorija ir skleidzia kaip erezija. Nesamone. Istikimybe yra vertybe
*antropologinio
Juokinga kai kažkokia psichologiūkštė (jei ir tokį išsilavinimą turi)bando remti savo demagogijas neturėdama jokio anropologinio-medicininio pagrindo (truputį apie ją pasidomėjau). Eilinė popliteratūros knyga, į kurios turinį neverta gilintis..
toli mums dar iki Japonijos.. oj kaip toli..
viskas priklauso nuo poziurio. nereiketu bandyti pakeisti to, ko negalim pakeisti, nesitrumpinkim sau gyvenimo. gyvenkim ir dziaukimes gyvenimu, isnaudokim ji maksimaliai.
jei jus myli, dziaukites meile ir neapsikraukit nereikalingomis mintimis, nes tai zlugdo meile. kita vertus, neistukimybe irgi kiekvienas gali suprasti individualiai.
sutinku su autore.
Tikriausiai autore nori pati savo vyro ar draugo neistikimybes teisinti...Nes nieko pakeisti negali. Todel ir raso tokias knygas.
Tox jausmas,kad moterims nereikia erdves...bet tai nereiskia, kad turi begti paskui grazesni sijona... Raso straipsni remdamiesi mokslininke, bet cia senai aisku, jei gyveni kartu, tiesiog pabosti palaipsniui vienas kitam..noris kazko kito...nemanau, kad tam issiaiskint reikia daug proto... O cia dar vyrus teisina:)))Niu nors isties, vyrai yra labaiu linke nukrypt i sona, negu moterys, ju prigimtis tokia kuiliska...:D Te nesupyksta vyrai...:))
nu neveltuj jin tokia baisi. įveskit į google, pamatysit.
Tuoj ir zmogaus nuzudyma traktuos kaip teigiama dalyka, nes jis padeda subalansuoti zemeje zmoniu skaiciu. Visiska nesamone
Kokie vejai
nu zinot jau tokios nesamones neteko girdet , idomu kaip ta psixologe pati jaustusi jei vyras kokia savaite negris namo, o dulkinsis su kita , pirks jai dovanas ir pns..cia jau greiciau nesveika santuoka..
Nesamone visiska. Tai dabar pradekim vyru nuklydimus verst i pateisinama ir savaime suprantama dalyka... Absurdas. Ta moteris, kuri skleidzia tokia ideja yra tiesiog negerbianti saves ir moraliniu nuostatu.
istikimybe yra vertybe .
Nepateisinu neištikimybės.
Neistikimas nebent tik tuo atveju, jei jam tai pades susivokti, kokia jam is tikruju svarbi jo moteris!
Japoškės labai paprastai į tai žiūrėjo. Ten žmona net pati pasirūpindavo, kad vyras turėtų geresnę sugulovę.
Nežinau, kaip dabar. Bet manau, tūkstantmečius diegta kultūra taip lengvai neatsitraukia.
Ydomus pziuris:D bet neistikimybe ir liks neistikimybe
Naujas komentaras