Neištikimybė: 10 konspiracijos patarimų

neistikimybe-57b7136cb07c4(2).jpg
 
4 komentarai
Visi puikiai žinome, kad mūsų pasaulyje gyvena vyrai, kurie gyvena dvigubą gyvenimą. Juos viskas tenkina: namuose žmona su vaikais ir skani sriuba, o kažkur – seksuali meilužė.

Kam kažką keisti? Bet tokie donžuanai turi suprasti, kad tokioje situacijoje jie turi būti ypatingai atsargūs ir reikia stengtis, kad žmonai nekiltų nė menkiausias įtarimas, kad jos vyras neištikimas.

Taigi, kokių principų reikėtų laikykis, kad tavęs nesučiuptų:

1. Būkite atsargūs su technika: mobilieji telefonai, autoatsakikliai gali lengvai pakišti jums koją. Patys suprantate, žmonai sužinoti neseniai skambinusio žmogaus tel. numerį nebus sunku. Savo mobilųjį visada laikykite prie savęs, ir jokiu būdu neskolinkite žmonai. Meilužei taip pat nereikia žinoti jūsų namų telefono.

2. Nesiveskite žmonos į tas vietas, kur būnate su meiluže. Oficiantai gali jus atpažinti ir pradėti uždavinėti nereikalingus klausimus pvz., “malonu Jus vėl čia matyti…Jums kaip visada?” ir t. t. Kam sukelti nereikalingus įtarimus.

3. Nesusirašinėkite su meiluže kompiuteriu namuose. Tai pavojinga ir nereikalinga.

4. Kad ir kaip norėtųsi, nesiveskite meilužės į savo namus. Ji gali „netyčia“ palikti lūpdažį vonioje arba apatiniai „netyčia“ nukris po lova (ir atspėkite, kas pirmas juos ras?), taip pat ji būtinai paliks lovoje plaukų arba daugiau pasikvepins, kad lovoje liktų jos “pėdsakai”. Patikėkit, meilužės gudrios ir jos žino ką daryt.

5. Mylėkitės su žmona. Jei jūs nustosite teikti dėmesį žmonai, jai gali kilti įtarimų, tačiau seksualiai patenkinta moteris ne tokia atidi.

6. Nustatykite tikslų susitikimų su meiluže grafiką, kad iš anksto pasakytumėt žmonai kada vėluosite po darbo ar turite reikalų. Sugalvokite realias priežastis, kad jinai būtų rami. Jei susitikimas neįvyko, neskubėkite anksti namo, kad nekiltų įtarimų.

7. Jei jūs turite mažamečius vaikus, negalvokite, kad šalia jų galima laisvai šnekėti telefonu su meiluže. Bukite atidūs, iš vaikų galima daug ko tikėtis: „Mama, tėtis žadėjo tetai Aldonai nupirkti raudonus apatinius, aš irgi noriu“.

8. Prižiūrėkite kaklą bei nugarą, kad neliktų jokiu žymių nuo moters nagų, dantų. Kai kurios nevalingai sekso metu kimba Jums į nugarą nagais, tad reikia būti atsargiems.

9. Paprašykite savo meilužės, kad nesinaudotų kvepalais, argumentuodami, kad jums patinka jos natūralus kūno kvapas. Apie lūpdažius net nekalbu, patys turite suprasti. Geriausia sakyti, kad Jūs nekenčiat to skonio ir net nebučiuosit jos, kol ji bus pasitepus lūpas.

10. Moteris visada nori būti pirma, joms nepatinka ilgai būti antroje vietoje. Taigi ankščiau ar vėliau jums teks baigti savo romaną. Dvigubas gyvenimas neveda prie gero – tai reikia suvokti iš anksto, bet spręsti jums. Jei nusprendėt “daryt posūkį į kairę”, darykite tai viską labai gerai apgalvoję, nes dėl jūsų silpnybės gali iširti šeima ir pasikeisti niekuo nenusikaltusių žmonių likimai.

Suaugusiems.lt

 

 
Komentarai (4)
Reikia meilužę susirast, kuri irgi yra ištekėjusi, bet norinti eiti į kairę :) tada abiejų statusas vienodas, abiejų saugikliai veiks, supratingumas irgi abipusis, ir vietas rinksis neutralias abiems.
10 punktas nieko nepataria.
"ankščiau" rašoma "anksčiau". Autoriui trūksta gramatinių žinių?
Turėjau pažinti su vedusiu, tai greit atsibodo. Amžinai bijo, kaip kiškis. Nebent, jei vedęs, bet sąlyginiai turintis daug laisvės, o tie ant trumpo žmonos pavadžio tai neduok dieve :)))
Nei vienai nepatiks bendraut su tokiu amžinai visko bijanciu
Naujas komentaras