Palepinote žmoną? Abejonė jau sukelta!

 
5 komentarai
Vyrai, kurie elgiasi su savo antrosiomis pusėmis „per daug mielai“, įžiebia joms abejones dėl savo ištikimybės, teigiama naujo tyrimo išvadose.

Tyrimą atlikę mokslininkai atrado, kad du trečdaliai moterų tampa įtariomis, jei jų partneriai staiga imasi „naujų triukų“ miegamajame, rodo didelius romantiškus gestus ar ne jei atneša pusryčius į lovą. Nepasitikinčių žmonų ir merginų įtarumo priežastimis taip pat tampa dovanojami juvelyriniai dirbiniai ar seksualūs apatiniai.

Remiantis apklausa, kurioje dalyvavo 2000 suaugusiųjų, net pagalba namų ruošos darbuose milijonams moterų gali tapti užuomina, kad jų partneriai nėra ištikimi. Trečdalis moterų sakė, kad jos pažiūrėtų į menkus partnerių neapgalvotus žingsnius pro pirštus, jei jie gražiau su jomis elgtųsi.

„Rodos, kad kai kalbama apie širdies reikalus, tarp lyčių randasi emocinis verpetas“, - sakė Louise Thompson Davies, tyrimą atlikusios kompanijos atstovė. „Taigi kai vyrui atrodo, kad jis tiesiog gražiai elgiasi ir apipila savo antrąją pusę dovanomis ir dėmesiu, jie yra rūpestingi, tačiau tiesa ta, jog moterims taip neatrodo“.

„Šiandien spaudimas darbe ir gyvenime padarė įtakos ir romantiniams gestams, kaip ir pusryčių gaminimas ir jų atnešimas antrajai pusei į lovą, kas dabar pasitaiko retai. Todėl dauguma moterų yra linkusios siekti panikos mygtuko ir prisigalvoti blogiausio, kai partneriai ima apie jas šokinėti“.

„Mažiausi vyro elgesio pokyčiai gali priversti moters smegenis dūgzti ir priversti jas nerimauti. Vis dėlto, įdomu tai, kad labai daug moterų būtų linkusios ignoruoti savo įtarimus, jei tik galėtų pasimėgauti didesniu partnerio dėmesiu“.

„Regis, kai kurioms moterims svarbiau turėti ne ištikimą, o romantišką ir dėmesingą partnerį“, - sakė L. Davies. Tyrimas taip pat parodė, kad netikėtai padovanoti saldainiai moteriai iš karto sukeltų įtarimą daugumai moterų, o viena iš šešių moterų sako, kad praeityje partnerio dovanotos dovanos buvo dėl to, kad jis jautėsi kaltas.

Top 20 dalykų, kurie kelia moterų įtarimus:

1. Dovanojami juvelyriniai dirbiniai

2. Nauji triukai lovoje

3. Didesnis emocionalumas

4. Dovanojamos gėlės

5. Dovanojami saldainiai

6. Didesnis dėmesingumas

7. Dovanojami seksualūs apatiniai

8. Užsakyta romantiška išvyka

9. Pirkimas daugiau daiktų

10. Didesnė nei įprastai pagalba su namų ruošos darbais

11. Dažnesni prisipažinimai meilėje

12. Pusryčiai lovoje

13. Dažnesnis komplimentų sakymas

14. Dažniau rašomos trumposios žinutės

15. Maisto gaminimas

16. Dažnesni skambučiai

17. Geresnis įsiklausymas

18. Vonios paruošimas

19. TV pultelio atidavimas

20. Daugiau glamonių

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (5)
įtarimą gali kelti tik kardinaliai pasikeitęs vyro elgesys. jei jis visuomet yra dėmesingas ir rūpestingas, tai niekada nesukels jokių abejonių savo meteriai
nesamone
reikes zmonai duoti i kupra, kad neprisigalvotu nesamoniu...
netiesa...
Straipsnis labi jau vienpusiskas ir rodantis tik viena puse tai yra kaltes sukeltus veiksmus kuie yra teigiami, lygiai taip pat samoningas ir emocionaliai subrendes vyras gali taip elgtis ir be kaltes ar gedos jausmo
Naujas komentaras