Patarimai siekiantiems susigrąžinti EKS

 
10 komentarai
Išsiskyrimas neretai būna skaudus. Kartais reikia tiesiog duoti vienas kitam laiko viską apmąstyti ir pasiilgti.

Kaip bebūtų, jei nusprendėte susigrąžinti mylimąją ir nežinote, kaip tai padaryti, duosime jums keletą bendrų patarimų.

Jeigu dar vis esate įsiaudrinę, jaučiate priešiškumą, visų pirma turite „atvėsti“, nusiraminti ir baigti tą „kaltės žaidimą“. Nesvarbu, ar siekiate susigrąžinti savo iš tiesų mylimą moterį, ar tiesiog norite išgelbėti santuoką nuo žlugimo, turite nustoti dėl kažko kaltinti savo antrąją pusę. Tapęs ramiu, tikėtina, turėsite daugiau šansų susigrąžinti meilę, nei būnant agresyviu ar kupinu pykčio, pagiežos.

Nors žinote, jog pyktis ir kaprizingumas šiuo atveju jums tikrai nepadės, nepamiškite: perdėtas meilumas – taip pat ne išeitis. Tai gali pasirodyti beviltiška ir... pernelyg akivaizdu, jog nesate nuoširdus ir tiesiog siekiate susigrąžinti partnerę.

„Būkite savimi“ – frazė, kurią visi dažnai girdime, tačiau šiuo atveju patariame prisiminti, koks tas jūsų „aš“ buvo pirmaisiais draugystės mėnesiais. Kas nuo to laiko pasikeitė? Kokios jūsų savybės visada žavėjo mylimąją? Būkite nuoširdus ir, svarbiausia žinokite, kodėl trokštate susigrąžinti savo EKS – tik motyvuotas ir atviras atsiprašymas gali sugrąžinti jausmus.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (10)
O kaip susigrazinti zmogu, kuri vis dar myli, nors ir praejo du metai? mistika - fantastika....
Na sulipdzius gal jis nebebus toks pat, bet dar nereiskia, kad bus prastesnis.. pasimoke is senu klaidu, galime ju daugiau nekartoti, juk jeigu zmogu norime susigrazinti, tai ne be reikalo ..
cia tas pats, kaip lypdyt jau suduzusi veidrodi ar puodeli. Kas kad ir pavyks, bet jis nebebus jau kaip anksciau. Tai jei jau issiskyrei tai issiskyrei, kaip kazkas rase neverta lipt vel i ta pacia bala.
na patarimai tai super. tikrai ju nej vienas pilnametis negaejo zinoti ir bendro isprusimo
straipsnis skirtas tik vyram...kazkodel :D
Jeigu jau issiskiri, tai issiskiri, nereikia lipti vel i ta pacia bala, issiskyrem su pana, sugrizau pas ja ir supratau, kad zmones nesikeicia, teko ja palikti, nesamone tie susigrazinimai
Tikrai ne pats išsamiausias straipsnis, kaip tikėjausi skaitydamas antraštę...
bandziau ja susigrazint... nepavyko, del naujos "sienos", kuri's atsirado is niekur ir labai greit po musu issiskyrimo... turbut tos meiles is jos ir nebuvo..
Noreciau susigrazinti... Bet tai priestarauja viskam, del ko as ja palikau... Noredamas tik gero..
patiko straipsnis
Naujas komentaras