Raktas į santuokinę laimę – maisto gaminimas

 
1 komentaras
Valgio gaminimas drauge su partneriu gali būti vienas iš būdų garantuoti laimingą vedybinį gyvenimą, rodo nauji tyrimai.

Austrijos tyrimų kompanija išsiaiškino, jog poros, kurios dalinasi atsakomybe bei buities darbais džiaugiasi kokybiškesniais santykiais ir laimingesniu gyvenimu drauge, pasitenkinimu vienas kitu.

Pasirodo, porų, kuriose kiekvienas partneris atlieka 40-60 proc. visų buities darbų, t.y. atsakomybėmis pasiskirstoma maždaug po lygiai, yra apie 25 proc.

Taip pat pastebėta, jog religingose šeimose daugelį darbų atlieka moterys.

Tradicinės šeimos modelis, kai vyras daugiau dirba, o moteris tvarkosi namuose, šiek tiek retesnis nei anksčiau, tačiau vis dar – pats populiariausias.

Anot tyrėjų, vaidmenų šeimoje pasidalinimas naudingas visuomenėse, kuriose siekiama lyčių lygybės bei suaugusiųjų darbo jėgos maksimizavimo.

Tai taip pat padeda moterims jaustis mažiau pažeidžiamoms skyrybų ar partnerio mirties atveju.

„Svarbu, kad valdžia užtikrintų vienodas išsilavinimo, darbo galimybes tiek vyrams, tiek moterims. Taip pat reikia skatinti vyrų įsitraukimą į vaikų auklėjimą, suteikti lygias vaikų priežiūros atostogų galimybes. Tai padės vyrams atsakingiau žiūrėti į šeimą“,- nuomonę dėstė tyrėjai.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
kaip tik mano vyras gamina maisto ,kartais as , dazniausiai jis ir as jam padedu gaminti tai reiskia gaminame abu :-)
Naujas komentaras