Sėkmingos ir laimingos santuokos receptas

pora-71157460(4).jpg
 
Stiprios santuokos paslaptis jau seniai įminta. Apie tai parašyta daug straipsnių, knygų, kalbėta per įvairias pokalbių laidas. Tačiau patarimai, kaip turėti sėkmingą ir laimingą santuoką, yra užmiršti, nes visi taip skuba gyventi ir dažnai elgiasi šiek tiek egoistiškai.

Žemiau pateikėme taisykles-patarimus, kurie padės turėti puikius ir liepsnojančius santykius net ir po vestuvių!

Tikėk, kad jūs būsite amžinai

Kaip ir žadėjote vienas kitam prieš Dievą ar civilinės metrikacijos darbuotojui. Neleisk sau abejoti sprendimu ir jokiu būdu (net jei manysi, kad tikrai atėjo jūsų santuokos pabaiga) nepalik sutuoktinio vien dėl to, kad jis / ji nusibodo, susirado kitą ar iškilo kitų neįveikiamų problemų. Tai - tik laikinos kliūtys.

Dalinkitės tomis pačiomis vertybėmis

Priešingybės kartais traukia, tačiau ne visada gerai sugyvena. Gerbkite vienas kito vertybes, tačiau turėkite ir bendrų vertybių, pomėgių. Žiūrėkite į gyvenimą ta pačia kryptimi.

Turėkite SAVO vietą

Atsidaryti restorano ar kavinės nesiūlome, tačiau išsirinkite vietą, kuri būtų tik jūsų ir kuri jums yra svarbi. Pavyzdžiui, restoranas, kur buvote per pirmą pasimatymą ar parkas, netoli namų. 

Turėkite SAVŲ tradicijų

Panašiai kaip ir su savo vieta. Šeštadieniais eikite pavakarieniauti į mylimiausią restoraną. Kartu žiūrėkite serialus. Skaitykite panašias knygas ir dalinkitės tuo, kas jums patiko.

Toks tradicijų laikymasis suartina porą ir palaiko glaudesnį ryšį.

Nepamirškite gerų manierų

Abu mėgstate pasišaipyti vienas iš kito ir patraukti per dantį. Tačiau nepamirškite vienas kitam padėkoti ar ko nors paprašyti. Pasakyk jam ačiū, kai jis išplauna indus. Padėkok jai už nupirktą kaklaraištį.

Dažnai sutuoktiniai jaučiasi vienas kito neįvertinti, todėl šis dėkojimo ar paprašymo įprotis tik dar labiau sustiprins santykius.

Žinok kada pasakyti NE

Kai susitikinėji, dažnai ignoruoji kai kuriuos jo ar jos bruožus ir visada su viskuo sutinki. Po santuokos (idealiausia - dar prieš santuoką) išmokti pasakyti NE. 

Nedaryk, ką jis ar ji pasiūlo. Nesutik su tuo, apie ką jis ar ji kalba. Turėk savo nuomonę ir mokėk ją pagrįsti.

Žinok, kada atsiprašyti ir kada atleisti

Kartais artimą žmogų galime taip greitai įskaudinti… Tačiau turi įsidėmėti, kad už neatsakingą elgesį reikia atsiprašyti.

Atsiprašymams reikia laiko, kaip ir atleidimui. Visada priimk atsiprašymus, žinok, kada reikia atsiprašyti. Suprask, kodėl jis ar ji tau neatleidžia ir būk gailestingas, kada antroji pusė laukia tavo atleidimo.

Atiduok paskutinį kąsnį jam / jai

Ta įtampa, kuomet nežinai, kam priklauso paskutinis picos gabalėlis… Kartais reikia pasiaukoti ir pasiūlyti jam arba jai. Tačiau taip turėtum aukotis ne visada - retkarčiais pabūk savanaudžiu.

Meilės laiškeliai

Pačioje netikėčiausioje vietoje rastas meilės raštelis gali labai pradžiuginti. Rašyk, kad myli, pasiilgai, didžiuojiesi juo / ja ir esi laimingas, kad esate kartu.

Meilės laiškelis gali rašyti visi. Išdrįsk būti atviras ir parašyk tai, ką jauti šią akimirką.

Pasipuošk dėl antrosios pusės

Gimtadieniai, įvairūs baliai, šventės ir sukaktys nesiskaito. Puoškis tada, kai nebus jokios progos. Aišku, progą gali susikurti - pavyzdžiui, abu einate į netikėtą pasimatymą ar švenčiate apsiniaukusį savaitgalį namuose.

 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras