Seksas po 40-ies

 
6 komentarai
Seksas – ne tik malonus, bet ir naudingas. Ar gi ne intymūs žaidimai sumažina galvos skausmus, pagerina nuotaiką ir suteikia energijos?

Taip mano jaunimas, kuris yra įsitikinęs, kad nuostabiausias gyvenimo malonumas – seksas. O ką mano vyresnieji? Ar tikrai po 40-ies seksas dingsta ir jo vietą pakeičia ilgi vakarojimai prie televizoriaus ar mėgstamos muzikos klausimas?

Jei jaunimas lovoje dažnai eksperimentuoja, išbando naujas sekso pozas (nesvarbu, patogu ar ne), tai vyresniems žmonėms tikrai nebūtina bandyti atlikti sporto triukų lovoje. Pakaks, jei vyresnio amžiaus pora mylėsis įprastu jiems būdu. Jei turite kelias mėgstamas pozas, kaitaliokite jas tarpusavyje skirtingais vakarais. Taip pat, kūlversčius ir įmantriausias pozas galima pakeisti maudynėmis kartu duše ar vonioje.

Subrendę žmonės gali leisti sau daugiau. Kai namuose nebelieka vaikų, kurie bet kada gali įbėgti į kambarį ir smalsių akių, jūs galite mylėtis ir virtuvėje, ir net... prieškambaryje! Na gi, ar pamenate, kai jaunystėje jūsų simpatija parsivertė jus tiesiog prieškambaryje ant grindų ir tą vakarą alpote iš malonumo? Kodėl dabar negalima to pakartoti? Kodėl nepabandžius atrasti naujų jausmų ir emocijų iš naujo?

Jei jauna mergina su vaikinu mylisi prisibijodama galimo nelaukto nėštumo, tai subrendusi ir gyvenime patyrusi moteris, kuriai nebaisu netyčiukai ir kuri nepamiršta išgerti kontraceptikų, gali drąsiai pasinerti į meilės žaidimus. Be jokių prezervatyvų, be jokių baimių.

Sklando mitas, jog vyresniesiems didesnė tikimybė susirgti lytiškai plintančiomis ligomis. Tačiau ginekologai jus ramina ir užtikrina: „susirgti lytiškai plintančiomis ligomis gali bet kokio amžiaus žmonės“, todėl nurimkite ir mėgaukitės seksu.

Kad ir kaip dažnai moterys bandytų išvengti sekso sakydamos, kad skauda galvą, perženkite šį nusistatymą ir pasimylėkite su skaudančia galva! Nė pati nepajusite, kad po sekso, ilgų glamonių ir malonaus buvimo su mylimuoju, dings net ir nemaloniausi galvos skausmai.

Mielosios, kad ir kokio amžiaus bebūtumėte, nepamirškite, kad seksas – santykių sudedamoji dalis. Taip, kaip kas rytą pabučiuojate mylimąjį išeidama į darbą, taip bent 3-4 kartus per savaitę su juo mylėkitės.

 
Komentarai (6)
Tiems, kas dar tik renkasi vaistus, siūlau paskaityti daugiau: w ww. goo. gl/j5JG2H ir w ww .goo. gl/NKPhbP Kiti vaistai, skirti potencijos gerinimui, ne tik kad sunkiau toleruojami už avanafilį (veikliąją medž), bet gali ir visiškai netikti sergantiems kitomis ligomis, vartojantiems įvairius vaistus.
Veiklioji medžiaga veikia ilgai, dar ir po 6 ar 7 val galima pasinaudoti šiuo pranašumu.
Ir nereikia kankintis laukiant pirmų efektyvumo požymių po nežinia kiek laiko. Mylėtis galima praėjus vos keliolikai minučių. Ir jokių erekcijos problemų.
Žinoma, kad gauti Spedrai receptą, reikia iki poliklinikos nukeliauti, kas daugeliui tampa tikru iššūkiu :D Tačiau prisivertus tikrai daug kas pasikeičia. Galima ir internetu prisipirkt visokiu preparatu, bet gydytojo skirta Spedra žymiai saugesnė organizmui, neturi tiek šalutinių poveikių.
Tai, kad sulauke 40m žmonės gali sau leisti net daugiau- tiesa. Tačiau tiesa ir ta, kad tokiam amžiui daugeliui vyrų jau yra lytinės funkcijos sutrikimų. Manasis, deja, vienas tokių. Tik Spedros dėka galim tai kiek primiršti, nes išgėrus vos vieną tabletėlę jo pajėgumas žymiai pagerėja.
PRITARIU.
Naujas komentaras