Susigrąžinkite romantiką į šeimą

 
3 komentarai
Sužinokite, ko reikia, kad sugrįžtų romantika. Romantikos nebėra, tiesa? Kai susituokėte, abu paskendote finansinėje, namų ruošos, vaiko priežiūros ir apskritai kasdienėje rutinoje, pamiršdami, kad esate pora? Dažniausiai romantika tęsiasi tik santykių pradžioje.

Tačiau neturėtų taip būti. Juk yra daugybė porų, kurios nepamiršta romantikos net ir po dvidešimties santuokos metų!

Jei manote, jog visa tai – tik smulkmena, prisiminkite romantinių santykių svarbą sveikatai ir bendrai savijautai. Juk buvimas romantišku – tai tiesiog partnerio vertinimas ir branginimas. Tai reiškia, jog mirus romantikai, vienas ar abu partneriai santykiuose jaučiasi nevertinami. O kiek meilės ir šilumos gali duoti neįvertintu besijaučiantis žmogus?

Pateikiame tris požiūrius/veiksmus, pritaikykite tai ir užtikrinkite, kad jūsų santuokoje romantika nesibaigs arba tiesiog pabandykite ją atgaivinti.

1. Išmokite užjausti ir pritarti

Supraskite, kad jūsų partneris – tik žmogus, nesvarbu, koks idealus jis ar ji atrodė santykių pradžioje. Mylimasis tikrai darys kažką, kas jus erzins, kažką, kas privers jus nusiminti. Būkite tam pasiruošęs. Pabandykite užjausti ir priimti partnerį taip, kaip tai darote su paprastu draugu ar drauge.

Svarbiausia, atsiminkite, kad partnerio netobulumas nepateisina to, jei šis jus rimtai skaudina. Jo ar jos trūkumai nėra priežastis jus mažiau mylėti.

2. Kalbėkite, kalbėkite, kalbėkite

Kalbėkitės, kai jaučiatės įžeistas. Kalbėkitės, kai jums reikia kažkokių pokyčių. Kalbėkitės, kai jaučiatės nuliūdintas. Kai jaučiatės piktas. Kai jaučiatės nuskriaustas.

Kai jaučiame neigiamas emocijas, dažniausiai nenorime apie tai kalbėti. Manome, jog tik tausojame sutuoktinį, nesidalindami su juo pykčiu ar nusivylimu. O iš tiesų, kai sulaikome neigiamas emocijas, nejučia išleidžiame jų „nuodus“ į santykius, į šeimą.

Geriausia užklupus neigiamoms emocijoms atsiverti partneriui ir kartu tai išspręsti.

3. Branginkite ir džiaukitės partneriu kiekvieną dieną

Žinoma, tai sunkiausia romantiškų santykių dalis, tačiau greičiausiai prikelianti aistrą, meilę, norą būti kartu.

Kiekvieną dieną praleiskite taip, tarsi tai būtų paskutinė diena su mylimuoju. Nebūkime fatališki, tačiau visi žinome, kad gyvenimas – nenuspėjamas. Juk bet kuri diena gali būti iš tiesų paskutinė kartu. O sužinosite tik tada, kai nebegalėsite nieko pakeisti...

Netekus mylimo žmogaus, dauguma žmonių labiausiai gailisi to, kad nespėjo pasakyti, kaip jį myli.

Tad kasdien elkitės taip, kad bet kokiu atveju nereikėtų gailėtis kažko nepasakius ar nepadarius. Jei suprasite tai, romantika netrukus grįš į jūsų šeimą. Juk jei tai būtų paskutinė diena su mylimu žmogumi, tikrai norėtumėte, kad šis žinotų, kaip stipriai jį mylite ir vertinate.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (3)
Taip kalbek vyre, daryk, o moterys paziures ar jai tinka ir patinka,bet pati nieko nedarys.
Pats laikas jau būtų ją susigrąžinti - nusibodo politinis korektiškumas.
ah to romantika...
Naujas komentaras