Susituoki... ir bučiniai dingsta

 
1 komentaras
Viena iš penkių sutuoktinių porų nesibučiuoja visą savaitę, o kai tai daro, dažniausiai tai būna tik bučkis, trunkantis ne ilgiau kaip penkias sekundes.

Pastebėta, kad jaunesni įsimylėjėliai yra romantiškesni. Atliktas tyrimas atskleidė, kad poros nuo 18 iki 24 metų bučiniais savo partnerį apdovanoja 11 kartų per savaitę.

Tyrimo rezultatus labdaros organizacija Britų širdies fondas (ang. British Heart Foundation) panaudojo įtraukdama juos į nacionalinę mokymo programą mokyklose. Taip ji siekia atgaivinti gyvenime dažnai užmirštamus paprastu, bet reikalingus dalykus kaip bučiniai.

Labdaros organizacijos Youtube puslapyje savo įsimintiniausiais bučiniais pasidalino ir garsenybės.  

Buvusi serialo „EastEnders“ žvaigždė Nadia Sawalha prisiminė: „Tai bučinys, kuriuo pasidalinau su savo vyru lifte Švedijoje – jis žino likusią istorijos dalį“.

Britų gimnastas olimpietis Louisas Smithas sakė, kad labiausiai jam į atmintį įstrigęs bučinys buvo mokykloje „su ta vyresne mergina, kuri atrodo nepaprasta. Po to mano draugai užšoko ant manęs ir šūkavo tarsi ką tik būčiau pabučiavęs Viktoriją Beckham“.

ITV orų mergaitė Clare Nasir pasidalino: „Mano geriausias bučinys buvo kai gimė mūsų dukra. Ji gimė šešiomis savaitėmis anksčiau ir mes vos jos netekome. Užtrukome šešerius metus, kol susilaukėme vaiko. Tai buvo geriausia diena mano gyvenime“.

O koks bučinys Tau labiausiai įstrigo į atmintį? 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Įdomiai parašyta, verta perskaityti...
Naujas komentaras