Tikra istorija: iškrypėliškas seksas

 
32 komentarai
Vokietės Jannos istorija rodo, kad niekada negali žinoti, kokį seksualinį žvėrį savyje gali slėpti iš pažiūros galantiškas, pasitempęs ir apskritai išoriškai tobulas vyras.

Vokietei Jannai (vardas pakeistas) dabar 27-eri. Šiuo metu ji sėkmingai dirba nuosavame odontologijos kabinete Miunchene. Jauna moteris išdrįso vienam internetiniam portalui papasakoti savo neįprastą patirtį, iki pat dabar įtakojančią jos seksualinį gyvenimą. Janna norėjo aikštėn iškelti ne taip dažnai gvildenamą iškrypėliško sekso temą bei paraginti moteris būti apdairesnėms.

„Tos kelios dienos buvo košmariškiausios mano gyvenime ir tokios patirties nelinkėčiau niekam. Gali būti, jog besiklausant iš šono, tokia situacija atrodo kaip iš fantastinio filmo, tačiau, deja, viską realybėje išgyvenau aš.

Su mano beprotiškiausio periodo kaltininku susipažinome darbe. Aš savo odontologijos kabinete laukiau neilgai trukus pasirodyti turėjusio paciento, kai Klausas atėjo sutvarkyti sugedusios elektros instaliacijos. Iki tol pažįstami nebuvome, tačiau labai greitai radome bendrą kalbą ir tas 15 minučių kalbėjomės it geriausi draugai. Nepaisant to, kad jis dirbo elektriku, atrodė labai pasitempęs, stilingai apsirengęs ir pasikvepinęs puikiais kvepalais. Šis vyras man iškart krito į akį ir šiek tiek nusivyliau, kad prieš išeidamas nepaprašė mano asmeninio telefono numerio.

Tai greičiausiai buvo likimo pirštas, nes po kelių dienų vėl atsirado problemų su elektra, todėl dar kartą teko prašyti elektriko pagalbos. Klausas vėl pasirodė tuo metu, kai išleidinėjau paskutinį dienos pacientą. Galiausiai viskas baigėsi tuo, kad patogiai įsitaisę ant minkštasuolio gurkšnojome arbatą.

Tuo metu buvau vieniša, o greitai paaiškėjo, kad mano naujasis susižavėjimo objektas taip pat neturėjo antrosios pusės. Mūsų pokalbiai ilgai nesitęsė, nes pajutę nevaldomą aistrą puolėme vienas kitam į glėbį. Čia ir prasidėjo didieji košmarai. Ramusis ir galantiškasis vyras pasirodė esąs iškrypęs fetišistas.

Jis plėšte nuplėšė drabužius, gana grubiai mane glamonėjo. Iš pradžių tas tvirtumas žavėjo, kol nepradėjo bauginti. Stipraus sekso sesijos metu Klausas pradėjo kalbėti apie sekso žaislus ir pasiūlė panaudoti odontologinius grąžtus. Pasižiūrėjau į jį paklaikusiu žvilgsniu ir kategoriškai atsisakiau.

Viskam pasibaigus, greitai išsiskirstėme savais keliais. Nežinau, kas man susuko galvą, tačiau po poros dienų jis man paskambino ir aš sutikau vėl su juo susitikti. Iki pat dabar nesuprantu tokio savo poelgio. Nepaisant to, antrasis intymus susitikimas su Klausu jau buvo ir paskutinis.

Vėl mylėjomės mano darbo vietoje. Nors gydymui skirtų prietaisų, kaip sekso žaislų, naudoti jis nebesiūlė, tačiau kaip paklaikęs delnais plakė mano užpakalį, kuokštais pešė plaukus, kurie sruogomis krito ant grindų, nagais draskė nugarą. Nesuvokiamos aistros apimtas, į petį suleido dantis. Po pastarojo poelgio, pradėjau klykti, iš karto atšokau nuo jo ir pagrasinau policija. Klausas klaupėsi ant kelių, atsiprašinėjo už savo iškreiptą aistrą ir prisiekinėjo nieko blogo man padaryti nenorėjęs. Bematant jį išvijau iš savo odontologinio kabineto.
Po visko labai bijojau, kad jis pasirodys esąs maniakas ir mane persekios. Bijodavau viena vaikščioti miesto gatvėmis, prašydavau, kad geriausia draugė mane nuvežtų į darbą bei po to parvežtų namo. Ačiū dievui, Klausas manęs nesekė ir daugiau niekada nebesusitikome.

Nuo to laiko praėjo beveik du metai, tačiau ta kelių dienų patirtis įtakoja net ir šiandieninį mano gyvenimą. Kaskart besimylėdama su nauju partneriu bijau, kad jis pasirodys esąs toks pats pamišėlis, kaip ir elektrikas.“

Parengta pagal Steplife.de

 
Komentarai (32)
Kai man neatsistojo ash nemokejau taip gazdinti meters o tiesiog ishejau nieko nesuprates ir visam gyvenimui likau kaltas. Reikejo nors jai uzmakali ishspardyti uz tai kad manes nejaudino. Reikejo
Man tai kaip tik patinka kai pakandžioja ;D gal ta dantistė dar ir nekalta buvo, kad taaaip baisu buvo ;D tiesiog juokinga ;DDD
nesupratau kas cia tokio iskrypelisko...
nu gerule cia tokia,,,norejo-gavo.o po to dar bednelinas,,,
visai normalu man tai patiktu
nu ir man su boba viena yra taip nutike bet baisiau,nu ir nepasakoju niekam nerasau nei straipsniu nei ka,isgyvenau ta ir fsio,koke velne ce rasyt vietiek nei jos nei jo nieks nepazysta.
nu cia baisu
nieko iskrypelisko...
ir toke nesamone reike viesint nu fricai pavaro :D
jis paciuozes ir ji paciuozus:D tiktu vienas kitam i pora :D
jezau ,todel jis ir neturi poros..
sutinku,kad tikrai straipsnis juokingas:) tikejausi tikrai kazko baisesnio,o ji pati kalta.pati antra karta susitikt nuejo ir nepazinodama is kart myletis pradejo..matomai trukumas buwo,tai ir nesigilino per daug..
stai at uelektrikas elektra pakratytas;D
nu prajuokino mane tas straipsnis!!! vo cia tai iskrypimas! :))))))
be abejo, tik kad sunku ta viena surast... juk visos noretu, kad butu vienas vienintelis :)
juokinga - Kaskart besimylėdama su nauju partneriu bijau, kad jis pasirodys esąs toks pats pamišėlis, kaip ir elektrikas. Taj gal jau reiketu apsistoti ties vieninteliu, o ne keisti juos?
Truputį ir pati kalta.. :) nes matė jau pirmo karto koks jis.. tuom reikėjo ir baigti.. :)
Na kaip ir nieko baisaus nebuvo...tik va grazto kist neleisciau ir plaukus jei nurautu...gautu guza i kakta :))
na koks cia iskrypeliskas seksas, seniai tokiu nesamoniu negirdejau. ir is kur dar atsiranda tokiu "vienuoliu", kurioms subinytes lupimas ir plauku patampymas yra iskrypeliskas?? nieko cia iskrypelisko, o tik eiliniai zaidimai, kurie yra kiekvieno asmeninis skonio reikalas. vienims lupti patinka, kitiem eilerascius sekso metu skaityti. o jei nepatiko, kad prilupo, tai kam antrakart eiti? zmogelis gi pagalvojo, kad patiko panelei, uz tai ir dar labiau isijaute...
zodziu, nesamoniu nesamone.
Nusivyliau, tikėjaus kažko TOKIO paskaitinėt :D ech, keista, kad šiais laikais tai galėtų ką nustebinti :D
juokingas straipsnis:))
pirma išsiaiškint reikia kokios pakraipos sexe zmogus,antra kokia reik but durnele ,kad dar karta susitikt,o susitikus ir pasikrušti dar kartą ir + grasinti policija?!!!
ČIA KAIP ANEKDOTAS,O NE GRAUDI ISTORIJA..
prajuokino as irgi galvojau bus ziauru, o cia paprastas vyrukas, kuris truputi turejo sadomazo :) juk net ir atsiprase, jei jis jau ten butu toks baisus, tai butu ir tuos irankius panaudojes. aisku atsargiom reikia buti, ir po 15 min pasikalbejimu ir poros pasimatymo nesikrusti.
Aš jos vietoj jam irgi kažką panašaus padaryčiau. Juk smagu, reikia įvairovės kartais. Tokie dalykai užveda :>
Susitikciau as ta stomatologe- da ne taip iskrusciau, uzpakalis butu raudonas su istampyta skylute ;DDDD
dalbajobizma
Tikejausi kazko labziau sokiruojancio :D
O tai kas cia baisaus? Buna zmoniu kuriuos weza tokie nawarotai :)
aš jau po vieno įvykio nuo jo bėgčiau kuo tuoliau, ne išvis jei pasiūlytų tokią nesąmonę tai kai duočiau į vieną vietą su kabluku.ne nu kokiai reikia būti begalvei, kad šitaip leisti savę žeminti...nu šakės,
daune ji :D juoka man kele si istorija :)
Nesuprantu- tai kas čia baisaus??? Būna moterų, kurios prašo, kad įkastum jai į klitorį (kaip tuomet tokią pavadinti?), o čia... Pasirodo, mergužėlė mažai vyrų buvo mačiusi, tai ir pagalvojo, kad visi turi vienodai švelniai paglostyti paausius, lyžtelti ausų spenelius, pamasažuoti krūtinę ir misionieriaus poza tyliai ramiai (sukandus dantis) užbaigti "sesiją". Ne. Vyrauja įvairovė. Ir tas vyrukas dar labai švelnus, palyginus su tuo, kokių būna gyvulių...
Ant ligonio uzsirove dantiste, vapse nesveikas senis.
nu jo, čia neatspėsi, kas per žmogus...
Naujas komentaras