TOP3 būdai išsiaiškinti sutuoktinio neištikimybę

 
16 komentarai
Kai įtarus sutuoktinis nori išsiaiškinti, ar partneris nėra neištikimas, visų pirma derėtų nuspręsti, kokiu būdu ketinama sužinoti tiesą.

Pateikiame tris geriausius būdus, rastus naršant tinklaraščiuose ir kitose svetainėse apie neištikimybę, santuoką, skyrybas ir panašius dalykus.

Taigi, TOPbūdai išsiaiškinti apie partnerio neištikimybę:

1. Kompiuterinė sekimo programinė įranga. Kompiuterinė sekimo programa įtariamo partnerio asmeniniame kompiuteryje – vis dar dažniausiai ir efektyviausiai naudojamas būdas neištikimybei susekti. Šiandien tokios programos leidžia sekti žmogaus pokalbius, elektroninius laiškus,fiksuoti ekrano nuotraukas, kai kurios net leidžia kontroliuoti kompiuterį, matyti kameros fiksuojamus vaizdus. Beje, atkreipkite dėmesį į kompiuterio privatumo nustatymus, pakoreguokite juos prieš montuojant sekimo programą, antraip gali būti, jog be partnerio patvirtinimo negalėsite matyti jokios informacijos iš jo asmeninio kompiuterio.

2. Mobilaus telefono sekimo įranga.  Stebinančiai daug žmonių naudoja šį būdą sutuoktiniui sekti. Reikia tiesiog įdiegti sekimo įrangą įtariamo žmogaus mobiliajame telefone. Tai – gan neseniai atsiradusi naujovė, tačiau spėjo išpopuliarėti ir atsidurti antroje TOP priemonių mylimajam sekti vietoje.

Kaip tai veikia? Programinė įranga įrašo visus įeinančius ir išeinančius pokalbius, tekstinius pranešimus, gali net sekti judėjimą GPS pagalba.

3. GPS sekimo programos. Pastaraisiais metais tai ypač išpopuliarėjo, programa leidžia matyti tikslią vietą, kur yra partneris, taip galima įsitikinti, ar antroji pusė sako tiesą.

Kai tik GPS programa suaktyvinama, ji seka kiekvieną žmogaus judesį. Paprasta sužinoti, ar iš tiesų mylimasis dirba viršvalandžius, ar šeštadienius leidžia darbe ar kažkur kitur.

Nors yra daugybė būdų sužinoti apie sutuoktinio neištikimybę, pastaraisiais metais minėtieji trys buvo populiariausi. Visuomenė vis labiau modernėja ir tik laikas parodys, kokios dar priemonės gali atsirasti ar aplenkti labiausiai naudojamas šiandien.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (16)
kai islenda nesamoniu i pavirsiu,pradedi abejot savo partneriu,tai geriau pasitikrint nieko nesakius,jei viskas gerai tai ok,bet jei tave asilu laiko,tai kam gyvent daugybe metu,su k****.
Mini kamera lai itaiso dar paprasciau bus.. Tikrai per daug cia jau..
jergu, a paprastesniu budu ner?
Zmogus,iesko informacijos, kai nori pasiekti kokio tikslo ir ta informacija pades tai padaryti,bet jeigu tu nenori skyrtis ir nenori gyventi pragare,tuomet kam buti paranojiku ir apsunkinti sau gyvenima?Na nebent is nuobodulio :D
o jei tiesiog zinai kad partnere/is neistikimas, bet negali irodyt, tai sitos priemones geriausiai pateisinamos, o tuo labiau skyrybu klausimu. lengviau turtas dalinasi :)
as vadovaujuosi patarle,kuria man kazkas pasake ir tik po kurio laiko i ja isiklausiau,kaip galima pasitiket kitu,jei zmogus patc nera garantuotas del saves
o jeigu netiks sitos priemones, vaziuot is paskos su masina ? sekmes neprotaujantiems. norint prisikabint tikrai galima prie elementariausiu dalyku kad ir nieko kitas zmogus nebus padares.
Bet taip isivaizduokit, jus seka o jus net nekaltas, kokia savijauta? pasitikejimo nera...
cia jau visiskai apgailetina yra.. knisimasis po pinigine jau zemas lygis o cia isvis zemiausias lygis...
Na matot,jei suzinojai kad buvo neistikimas/a tai ir nelb tu tam zmogui rupejai...tai geriau vietoj pavydo issiskirk ir gyvenk sau ramia galva:P
Yra dar geresne paterle :
Nezinai ir sirdies neskauda.
tik idomu kas po to nelaimingesnis buna...
yra gera rusiska patarle - "Доверяй но проверяй" kas tesiogiai isvertus - pasitikek bet tikrink. Visos priemones pateisinamos
Jei nėra pasitikėjimo tai velniams ta santuoka
manau, kad seka tik labai pavydūs žmonės. jei nepasitiki žmogumi, jokia sekimo įranga nepadės.
:D :D :D :D :D gal dar stebejimas zmogu is palydovo :D :D :D krc , baisi nesamone :D
Naujas komentaras