Vedusio vyro meilužė: kalė ar beprotė?

 
24 komentarai
Kalbama, kad Eva Longoria skirtis su Tony Parkeriu vis dėlto nusprendė ne dėl nesutapusių charakterių. Pasak neoficialių šaltinių, Eva savo vyro mobiliajame telefone netikėtai rado šimtus žinučių, kurių autorė – Tony komandos draugo žmona.

Prancūzų aktorė ir dainininkė Vanesa Paradis skuba užbėgti nelaimei už akių: kino juostoje „Turistas“ besifilmuojančiam savo gyvenimo draugui ir jų dviejų vaikų tėvui Jony Deppui uždraudė filmuotis aistringoje dušo scenoje su bene garsiausia svetimų vyrų (o konkrečiai – Brado Pitto) viliotoja Angelina Jolie. Pasitikėk, bet ne per daug, - iškalbingai byloja rafinuotos prancūzaitės poelgis. 

Kodėl kai kurioms moterims taip reikia vedusių vyrų?

Moksliškai įrodyta: vedę traukia labiau!

Pasirodo, šioje srityje net moksliniai tyrimai atliekami! Ir prieita išvados, kad maždaug 10 procentų dailiosios lyties atstovių gundo anaiptol ne vyro akys, balsas ar dailus užpakaliukas, o tik šeimyninis statusas: vedęs. 3-5 procentai iš pastarųjų apskritai linkę megzti santykius tik su jau vedusiais vyrais.

Moterimis, kurias domina seksas tik su vedusiais partneriais, pačios tapo seksologų susidomėjimo objektu.

Pasak mokslininkų, toks moters elgesys – anaiptol ne kališkumas iš prigimties, o gana rimtas psichikos sutrikimas. Jis apima ne tik intymią gyvenimo sritį, bet ir apskritai asmenybę. 

Įdomiausia, kad toks vyrų skirstymas į vedusius ir ne, iškeliant tai kaip pagrindinį partnerio vertinimo kriterijų, moters galvoje susiformuoja dar vaikystėje. Dauguma tokių mergaičių auga tik su mama, be tėvo. Kitos, kad ir augusios pilnose šeimose, nuolat likdavo be priežiūros, nepatirdavo tėvų šilumos ir meilės. 

Dalis moterų prisipažįsta, kad vedę vyrai joms įdomesni dėl paprastos priežasties: jie savo įdomumą ir reikšmingumą jau įrodė. Juk jei vyras turi šeimą – vadinasi, jis sugebėjo susikurti gyvenimą, moka pasirūpinti artimaisiais, yra subrendęs. Tuo tarpu nevedęs partneris dažnai vertinamas kaip mažas berniukas, su kuriuo galima pasilinksminti, bet ne daugiau – jis dar nesavarankiškas, nemoka prisitaikyti, nesubrendęs rimtesniam gyvenimui.

Ar varžovė pavojinga?

Beje, moteris, kurios žavisi vedusiais vyrais, galima net suskirstyti į sąlyginai pavojingas ir ne. Pirmosios paprastai nesiekia išardyti savo meilužio šeimos, nesvajoja už jo ištekėti – jos tiesiog leidžiasi į vienkartinius nuotykius, širdyje net jausdamos šiokią tokią užuojautą savo partnerio žmonai. Tiesa, vis dėlto negali įveikti savo silpnybės ir nė nebando ieškoti vedybų saitais neįsipareigojusio vyro, tad ir toliau į lovą tempiasi tik jau vedybinio gyvenimo ragavusius šaunuolius.

Antroji kategorija – moterys, kurios tikslingai rezga romanus su vedusiais partneriais, atsitiktinį seksą ilgainiui paversdamos savotiška antrąja šeima ir pretenduodamos tapti oficialia žmona.

Mokslininkai nustatė, kad, net ir būdamos labai gudrios bei sumanios, šios moterys turi rimtą trūkumą: jos visiškai nesugeba partnerio vertinti realiai. Pernelyg sureikšmindamos faktą, kad jis vedęs, jos deramai neįvertina nei jo teigiamų, nei neigiamų bruožų. 

Deja, vis dėlto per tokias moteris, kaip manoma, Vakarų pasaulyje išyra maždaug kas 5 šeima. Ir sunku būtų konstatuoti, esą šeima jau buvo netvirta kai pasirodė meilužė, jei iš karto akivaizdus faktas: meilužė ne ieškojo meilės, o sąmoningai medžiojo būtent vedusį, šeimą turintį vyrą.

Tad gal ne veltui vis dėlto net ir gražiausios Holivudo moterys kartkartėmis patrumpina savo antrosioms pusėms pavadėlius?

Beje, mokslininkai nustatė ir dar vieną pikantišką detalę: jei partneriai darbo ar kitokių reikalų vedini išsiskiria ilgesniam laikui, vyras seksualinių nuotykių pradeda ieškoti po išsiskyrimo praėjus maždaug 9 paroms. 

Tad mielos moterys ir merginos, jei su vyru ar mylimuoju teks išsiskirti daugiau nei savaitei – būkite budrios!

 
Komentarai (24)
Na aš vyre ieškau ne tik sekso partnerio, bet ir draugo.O tokie nesubrendėliai ir nežinantys gyvenime ko nori,ne man:)Jei tik viena galvoj, prašom.Bet man jau su tokiu nepakeliui.
Visų pirma tekste rašoma apie psichinę patologiją , o ne apie laisvą gyvenimo išraišką, tad tokios kūmutės,kurios nesugeba ir neturi savivertės susirasti neužimto vyruko,o tik būti jo gyvenime "dar viena", tai prašom:))Antras dalykas- reikia mąstyti galva, o ne subine, šeimose būna ir vaikučių, o vyrai silpni, pamatę gražesnį užpakaliuką lekia iš paskos neapmąstydami įvykių atomazgos.
Booo, o tu saviškę irgi pasiganyti leidi?:) Nemanai,akd atėjus laikui susiras geresnį, nei tokį "ale" nepasotinamą kaip tu.Ne žmonos agresijos trūksta, tavo pačio subtilumo:) Jei pats nemoki prieiti, pats kaltas:)
beje moteris mane karts nuo karto pati stumteli i koki glebeli buna ir pati prisijungia jei kita nepriestarauja, nes supranta kad ji tiek negales kiek manreikia .. tai irgi yra padeda santykiams, nemanau kad butu geriau jei tai reiktu slepti...
tinka ir kai seima yra, gal net labai tinka santykiams issaugoti kartais, ypac kai as pvz negaunu is zmonos tai ko noriu(pasyvia jos nepavadinsi, bet man norisi daugiau agresijos) tos moterys kurios"lenda prie vedusiu"(pavadinkim taip) jos vistiek daugiau pastangu deda i seksa, o mano moteris zino kad vistiek ji gaus bet kada:/ tad seksas nebetoks ydomus... moterys nedrauskit vyrams sukt i sona tai ir paciu musu verte padeda pajusti(mes dar vis kazkam ydomus! ypac vyresnio amziaus:) ) smagu ypac jei gerokai jaunesne arba kokia nors stipri ytakinga asmenybe atkreipia demesi. Mums vyrams reik karts nuo karto tuo isitikint, o jus moterys visada musu mylimos ir geidziamos...
Bendraujant su vedusiu mažiau bereikalingų kalbų ir rūpestėliu...
Nuomone, nesi visiskai teisi, tai tinka kai seimos tikrai nebera. Dauguma atveju vyrui ta kita moteris yra lengvai prieinama skyle i kuria galima ikisti.. o kai "ikisa" ir apie tai suzinojusi zmona nori skirtis (ji kaip ne kaip irgi zmogus turintis savigarbos), prasideda asaros, irodinejimai, kad ta kita nereikalinga, vyras nenori skirtis ir t.t. Ir kai zmona irgi po tokiu ivykiu susiranda gerbeju, vyras uzsiemes ju vaikymu, zmonos sekimu..ir tos lengvai prieinamos skyles jam nebereikia. Tai daznas atvejas.. Seima jau sugriauta ir ne del to, kad jos nebuvo, kaip sakai, o del to, kad vyras neatsilaike instinktams sutikes lengvai prieinama moteri, o zmona turi savigarbos ir nebera pasitikejimo zmogumi. Kai seimos nebera vyrai patys nori skirtis ir tokiu atveju viska suprantu. Tai vat tos mergaites galetu labiau pasigilinti ar vyra domina kaip skyle ar kaip asmenybe..
keisti santykiai mano nuomone :) turbut seima tokiu ir nepavadinsi,gal nuomininkai,draugai su privalumais?tokiais atvejais,jei abiem tai priimtina tai aisku,kodel gi ne,kad tik visi laimingi...as turejau omenyje seima su vaikais kurie kartu ne del materealiniu tikslu.
O kodėl iškart "slapstytis" ir "skaudint"? Nemanot, kad yra porų, kuriose puikiai sutariama ir santykiai iš šalies neslepiami? Tiesiog gyvent kartu patogiau, mažiau kainuoja ir pan.? O kai jau susiras abu kažką, tai ir išsiskirs.
Bet kam tada slapstytis ir skaudinti zmogu ji isdavinejant jei gali isiskirt ir tada jau daryt ka tik nori?jei likes tik pavadinimas tai ar ne geriau skirtis ir negaisinti vienam kito laiko?jug tada ir tas kitas zmogus gales kazka kita susirast....?
Nei beprotė, nei kalė, o kas tokiais epitetais švaistosi tai patys bepročiai arba vaikai dar. Jei žmogus žmogui patinka, nėra jokio skirtumo, ar jie "užimti" ar ne, visi yra visiškai laisvi rinktis tai, kas jiems gyvenime ar tuo momentu geriausia. O šeimos meilužė (-is) nesugriaus, jei ta "šeima" yra, o jei jos jau nėra, tik pavadinimas likęs, tada anksčiau ar vėliau vienas ar kitas, ar net abu kartu kažko ieškos ir galų gale radę išeis. O net jei ir neišeis, tai vis tiek džiaugsis santykiais iš šalies, kompensuodami jų trūkumą "šeimoje".
tokius straipsnius skaitant visada pirma mintis i galva sauna apie vaikus....vienom tai malonumas viskas jom vienodai,linksminasi ir t.t.,o kaip vaikai,jug jei seimoje yra vaiku tai jie nukencia turbut daugiausiai per tokias paleistuves.Ne viena zinau kurios pasiteisina ,kad seimoje jau nieko nera,bet kaip nera jei skirybos nevyksta?as vien del savo vaiku taip neleisciau sau pasielgti...jug izdavyste nesibaigia tik permiegojimu,jug paskui seka barniai seimoi,asaros iskaudinto zmogaus ir visa tai vaikai mato...geriau tada isiaiskint ir isiskirt graziuoju,netraumuojant vaiku,o tada jei jau norisi,gali lekt per visus....
koks man skirtumas ar vedes,,ar ne ,,jei jis manes nori,,arba as jo noriu,,tai taip ir gaunasi,,,galite mane vadinti kuo tik norite,,bet cia mano nuomone..
yra skirtumas, nes nera zmonu, kurios nezino, yra tokiu, kurios nenori zinot! kurios itaria ir tyli sau, kad "nuostabiausiojo" tik neuzpykint, kad neiseitu, vaiku nepaliktu, zmonos vienos su vaikais. Nieko gero zinot, kaip viskas is tikro yra. Ir tik buku (tikrai buku) paslemeku nuomone yra ta, kokia klausimuks issake
O koks jums skirtumas, ar jus vedęs, ar nevedęs tvarko ? Ot rado esminį klausimą. Svarbu jums, ir jam gerai, ir kad žmona nežino ;)
nu vo kiek daug Kaliu pilna zemeje..
hm mano nicas tai parasytas, jei sunku iskaityti, o vedusiu vyru kabinimu manes apkaltinti neiseis :) na bet matau, kad tu tam tikrai prijaucianti :)
ale tai ot geras :) matai nuo kales nukentejai ir kale patapai? o ar pati noretum, kad moteris pajustu, ka ir tu jautei?
Nei kalė, nei beprotė, bet kerštuolė. Mano šeimą išardė kita moteris, todėl dabar aš be jokio sąžinės graužimo flirtuoju su vedusiais(gali būti ir laisvi- jokio skirtumo)
Ko jaustu Viktorija jai tokie kale prikibtu prie Povila? Butu idomu.
Viesnia, ko neparasai savo nico? manau kad tu pati esi kale, parasyk , paieskosim info apie tave ;)
visiška kalė, kalių kalė ir dar kalytė. Mr. Mee, cia normalaus vyro poziuris, tu pritari, kad vyru galima dalintis? ar tavim paciu dalinas? Tai kam seimoj gyventi, jei reikia dalintis, o moterys lipancios ant vedusiu vyru yra keksiu kekses....
Nei kale nei beprote, ji moteris.
Tiesiog reilistė: geriau dalintis vienu geru vyru kelioms, nei likti vienišoms ir be intymumo, apskritai, be gero sekso.
Naujas komentaras