Vyrai namuose tvarkingesni už moteris?

 
2 komentarai
Tyrimu buvo atskleista, kad, pasirodo, tvarka namuose vyrams rūpi labiau nei moterims.

Nors vyrams suktis namuose patinka labiau, tačiau tai dar nereiškia, kad šioje srityje jie yra geresni už dailiąją lytį.

Jie akivaizdžiai pranoksta moteris užsisakinėdami samdomus valytojus, kurie jiems namuose padeda nudirbti juodus darbus. Namų valymo agentūra „Homeclean“ sako, kad 54 proc. naujų jų klientų yra būtent vyrai.

Pasak jų, tai didžiulis šuolis, nes prieš trejus metus 62 proc. jų klientų buvo moterys ir tik 38 proc. - vyrai.

„Pastaruoju metu vyrai mums skambina taip pat dažnai kaip ir moterys, net jei jie yra įsipareigoję ar susituokę“, - teigė „Homeclean“ atstovė Teresa Godbold.

Pagrindinis skirtumas tarp lyčių yra tas, kad tvarkant namus vyrams įtikti yra lengviau.

T. Godbold sakė: „Vyrai yra konkretesni, jie skambina mums, kad tiesiog pasikviestų valytoją ir, paprastai, jiems nerūpi jokios kitos smulkmenos“.

Tuo tarpu moterys, kurios samdosi valytojus, dažnai „paspendžia spąstus“ savo namų pagalbininkams, pavyzdžiui, padeda daiktą tam tikroje vietoje, kad pažiūrėtų ar jis pajudėjo.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
Absurdiškos išvados - jei vyrai dažniau samdosi valymo firmas tai tik dėl to kad jie labiau tingi patys valytis o ne dėl to kad būtų tvarkingesni. Be to kaip taisyklė vyrai turi daugiau pinigų tokioms išlaidoms, nes moterims iš savo algos tenka patempti visą namų ūkį, išlaikyt vaikus ir pan..
taip, i filogiu arba pedagogiu barakas nuvaziuosit, pamatysit, kad moterys ten ne tik sika tulikuose, nesitvarko, bet valgyt net nesidaro :DDD
Naujas komentaras