Vyras nenori sekso? Galimos priežastys

keksas(19).jpg
 
15 komentarai
Egzistuoja nusistovėjęs įsitikinimas, kad vyrai – nuolatos sekso ištroškę patinai. Tiesos, žinoma, tame yra, tačiau kartais net ir stipriosios lyties atstovams mintys apie lytinius malonumus gali atsidurti sąrašo apačioje.


Priežastys, galinčios įtakoti vyrų potraukį seksui:

  • Susidomėjimą seksu gali sumažinti vartojami antidepresantai ar vaistai kraujospūdžio sutrikimams gydyti.
  • Neretai manoma, kad paaugliai ar vos dvidešimtmetį perkopę jaunuoliai dažniausiai iš visų amžiaus grupių vyrų užsiiminėja seksu. Tačiau tyrimai rodo ką kitą – tokiame amžiuje miegas yra įdomesnis nei lytiniai malonumai.
  • Depresija ar asmenybės tapatumo problemos taip pat gali įtakoti susidomėjimą seksu. Jeigu žmogus yra nesusivokęs, susipainiojęs, jis apskritai negalvoja apie jokius malonumus.
  • Asmeninės problemos ar stresas, pavyzdžiui, iššūkiai darbe, finansinės bėdos, irgi įtakoja susidomėjimo seksualiniu gyvenimu sumažėjimą.
  • Vyrai nori, kad jų partnerės turėtų tokius pačius seksualinius interesus, kaip ir jie. Jeigu šie išsiskiria ar moteris apskritai pasirodo ne to tipo, stipriosios lyties atstovai paprastai pasitraukia iš seksualinio gyvenimo.
  • Vyrai atsisako sekso, jeigu santykiuose su antrąja puse kyla nuolatinės problemos. Toks elgesys laikomas bausme.
  • Kartais vyrai atranda, kad masturbacija yra geresnis pasitenkinimo būdas, nei nekokybiškas seksas ar seksas apskritai.
  • Sekso vengia vyrai, susiduriantys su seksualinėmis disfunkcijomis, tokiomis, kaip problemos dėl erekcijos, ankstyva ar itin vėlyva ejakuliacija.
  • Kai kuriems vyrams labai didelę reikšmę turi vieta, kurioje atsiduodama aistrai. Neradę tinkamos aplinkos ar sąlygų, jie verčiau iš viso atsisakys sekso, negu mylėsis nekomfortabiliai.

 

Suaugusiems.lt
 

 
Komentarai (15)
regina

Yra kiti vyrai kurie nori ir pirmadieni ir kitom dienom, ir db, be jokiu isipareigojimu, o gyvenimas tesesi toliau, o tu pasitenkinusi ir patenkinta ko troksti ir negauni is savo vyruko, nesijaudink atsibus is nuovargio ;)
Jei nenori, reiškia yra priezastis
Buna moterys pacios nerodo intereso i sexa, ar kas vyksta jo metu. Toks jausmas, kad tiesiog "duoda" kad tik vyras nebumbetu ir tiek. Tada nelieka noro. Vyrams taip pat patinka jaustis norimiems.
Tai jei yra meilūžė kam išvis gyvent su žmona,niekaip šito nesuprantu.
mano vyras dsžnai o man gali būti ir kasdien
Priežasčių nenorui gali būti daugybė ir jos yra skirtingos įvairioms poroms. Čia paminėtos pagrindinės, bet jų yra daugiau. Man nenoro priežastis dažniausiai būna nuolatinis stresas dėl darbo, materialinių problemų, o jeigu žmona dar galutinai pripjauna priekaištais, tai "dvasia" ir nusileidžia.
Būkit įdomios, moterys. Tada ir jūsų vyrai jumis domėsis.
O mes mėgstame mylėtis susipykę:)
Lenva kalbet, kad ne jus kenciat nuo to. As nekarta bandzisu issiaiskint kas ne taip, kad jis nenori sekso. Jo pasiaiskinimas toks- AS PAVARGES, bet palaukit yra sestadenis, sekmadienis kai jis nedirba- ka tada galvoti, kai jis ir tada nenori. Viena iseitis tam reikalui susirast vyra kuris to noretu nepaisant nieko ir tu galetum pasijaust tikra moterim...
nu tai ir puiku...nuostabu,
Sutinku,tai priklauso ne daug ko.Vyras irgi zmogus,ne sekso masina,gali buti pavarges....
visai tai tiesa. as dazniausiai nenoriu, kai susipykes su ragana bunu
Reiškia , vyrui reikia kitos partnerės , jei senoji nusibodo . Man virš 50 ,bet dar nebuvo atvejo , kad aš nenorėčiau sekso . Visa kita yra psichologų iš mislai .
Jei vyras nenori sekso, tai mergina ar moteris turi svelniai prieiti prie vyro ir issiaiskinti prizasti, kodel jis nenori miletis jei problema ne joje tai ji turetu uzvesti vyra ant kelio aistringais buciniais ir galbut erotiniais zaidimais
dar nepaminėta priežastis - meilužė. jei nuolat apie ją galvoji, jei su ja susitikęs tik ir trikšti suartėti su ja, koks seksas gali būti su žmona ar nuolatine drauge...
Naujas komentaras