Agnietė: Ir saldžiausia neištikimybė apkarsta

 
17 komentarai
Pabučiuoji jį dar miegantį... Jis atrodo atsipalaidavęs, per miegus šypsosi, turbūt kažką gražaus sapnuoja. Perbrauki per jo švelnius plaukus ir išeini... Tavęs laukia vyras, grįžtančios iš darbo po naktinės pamainos.

Įėjus  pro duris jis tave pasitinka su šypsena, namai kvepia ką tik baigtu gaminti valgiu. Pakšteli  vyrui  į skruostą ir skubiu žingsniu nueini į dušą nuplauti nuodėmės... Vanduo plaka tavo išvargusį kūną, jauti kaip atsipalaiduoja raumenys  po ilgo bei aistringo sekso su kitu...

Išėjusi iš dušo eini į virtuvę, ten matai vyrą  serviruojantį stalą jūsų jaukiems pusryčiams dviese. Jis tau gražus, lūpose atgaiva, lengvas šypsnis, sportiška  figūra vinguriuoja stalo kampais dėdama lėkštes, retsykiais pažvelgia į tave mylinčiu bei rūpestingu žvilgsniu. Susimąstai... Jūs kartu jau aštuonerius metus, jis tikrai tau vis dar patrauklus, malonus širdžiai, tik su juo  vienu esi tikroji  tu, tik su juo esi atsipalaidavusi.

Atsisėdate  prie stalo, pradedate kartu valgyti, jis pasakoja savo dienos  įspūdžius, tu jam savo... Be abejo  jam meluoji... Sakai, kad turėjai sunkią naktį darbe, iš dalies tai tiesa, naktis buvo sunki, bet tik todėl, kad visą naktį mylėjaisi. Vėliau susiglaudę žiūrite filmą, jis ima tave glostyti, bučiuoti, sako, kad pasiilgo. Nustumi jį sakydama, kad jautiesi pavargusi ir eini miegoti palikusi vyrą vieną.

Taip seka dar kelios tavo “naktinės pamainos“. Žinoma jauti graužatį, tačiau, net pati  nežinai kodėl  taip elgiesi... Tau tiesiog kažko trūksta. Nuotykio? Naujo kūno? O gal tiesiog įsitikinimo, kad esi vis dar ta pati žavi moteris, kuri traukia ir kitus vyrus...?

Esi  tikra, vyras  tave myli ir visada bus atsidavęs, kad ir kas benutiktų... Visada bus tau ištikimas siela ir kūnu. Neiškeistum jo į nieką kitą, jis vienintelis mylimas ir mylintis... Mylintis tikra meile. Ir tu imi suvokti, nenori  nieko - tik jo, nes tik jis vienas tau artimas.

Išbėgi iš darbo nekantraudama grįžti pas jį į glėbį, ko jau senai nedarei. Apkabinsi jį ir pasakysi, kad labai brangini... Lyg ant sparnų nešama įbėgi į namus, o ten... Jis  mylisi su kita ...Balsu šaukdamas, liesdamas kitos moters  kiekvieną kūno dalelę tarsi anksčiau niekada nebūtų to daręs.. Sakydamas „mylėk mane“...

Tau nusvyra rankos, akyse pasirodo ašaros ir galvoje sukasi tik viena mintis. „Tik jis man ištikimas ir kūnu ir siela..“  O prieš akis išnyra vaizdas, kai palieki jį vieną kambaryje sakydama – „esu pavargusi “ .

Agnietė

Atsiųsk savo sekso istoriją ir gauk prizą

 
Komentarai (17)
ir kas cia tokio blogo? pasidulkino abu sekmingai - gali toliau gyventi.. juk atsibosta zmones vienas kitam..
Carma is a bitch.
Pasimetes tu individas. Kiekvienas mes esame zmogus ir tas pacias nuodemes turbut reiketu vertinti taip pat. Manai nera moteru, kurios siuo aspektu irgi tiesiog "sportiskos"?
Taip ir realiai buna tik kitokia forma. Tarkim susitinki su kitu, pabunate labai nuostabu vakara, taciau tu grizus namo jautiesi be proto slyksti ir prisimeni ka taviskis padares gero, koks mielas jis buna ar bent jau kaip graziai sypsosi, tuomet gailiesi visko ka padarei ir parasai ilga ilga sms kaip ji ir uz ka dievini arba pasakai... bet tai tik pirmas kartas po susitikimo su ,meiluziu, po to tik minusu savajam ieskai o tas kitas vis geresnis atrodo... va taip galeciau testi bet tiek to :)
Geras ir teisingas straipsniukas,be to moters neistikimybe sunkiau atleist-nes moterys pirmiausiai emociskai isduoda,o vyrai daugiau del sportinio intereso :)
Jeigu moterys kurvos, tai vyrai kurvinykai. Nieks nekurvintu, kurvos ir isnyktu.
Būtų įdomu paskaityti Gerb skaitytojos kūrybą :) Gal parašyk ką nors :)
Gerb. Agnietei vertėtų pasiskaityti knygučiu, romanų, apsakymų. Niekad dar neskaičiau tokio sauso, neįdomaus, lėkšto kūrinio. O juk siužetas dėkingas..
kad cia pati parasei tei nereiskia kad taip nera realybej pilna tokiu atveju kasdieniskoj visuomenej be jokiu normu tik niekas to neskelbia
Labai puiki gyvenimo ironija... Nuo pat pirmo sakinio jau galvojau, kad būtent apie tokią pabaigą ir parašysiu komentare, tačiau autorius mane aplenkė... :) Tiesą sakant, taip jai ir reikia. Aprašoma mergina ar moteris atrodo visiškai nesubrendus - eina į "kairę" dėl to, kad nepasitiki savimi, nepagalvodama apie kitą ir stengdamasi, bet kokia kaina patenkinti savo norus, įrodyti sau kažką, kas jau įrodyta...
gi pati atsakei, mes debilai :)
kokie jus man visi debilai:)))moterys kurvos:DDD o kas jus tokie?
Ot gerai,uz neistikimybe taip pat atsilyginti.Kad kitas pajustu ta pati...
galu galais kurvos pastatomos i savo vieta :DDD
Toks jau šis gyvenimas.Nieko čia nuostabaus.Dauguma taip gyvena.....
Kartoju dar karta ! Straipsnio yvykiai nera tikri ir atpasakoti, tai yra isgalvota istorija skirta tiems , kurie zaidzia tokiais dalykais :) Kokie zmones jus slykstus , jei jau parasyta vadinasi taip buvo, esu rasytoja , bet viskas ka rasau nereiskia , kad yra tikra...
Ir po sito straipsnio tikiesi gauti paguodos ar ispirkti savo kalte? Pati kalta, ko tikejaisi? Kad vyras lauks kasdien taves griztansios nuo kito koto? Pfff, atsipeikek mergelike...
Naujas komentaras