Agnietės skiltis: taisyklės aistrai. Reikia?

 
7 komentarai
Mane žavi poros, kurios po ilgų draugystės metų vis dar jaučia vienas kitam gyvulišką aistrą. Kartais net susimąstau, ar ta aistra parodomoji, apsimestinė, o gal išties susitikus tinkamiems žmonėms aistra niekada neišblėsta?

Pačiame internete ar psichologinėje literatūroje dalinami patarimai, kaip išsaugoti  gerus santykius lovoje, nes, pasak  mokslininkų ir visų informacijos šaltinių, geri santykiai poroje yra įmanomi, jei du žmonės yra suderinami sekso atžvilgiu. Asmeniškai aš kartais tiesiog nusišypsau skaitydama tuos pamokymus, visas taisykles bei patarimus.

Su teiginiu, kad nuo sekso priklauso poros santykiai, sutinku visu šimtu procentų, tačiau, kad santykiuose reikia laikytis tam tikrų taisyklių - mažų mažiausiai juokinga, o geriau pamąsčius galbūt netgi graudu. Argi meilėje ir lovoje turėtų būti kažkokios taisyklės? Argi jomis besinaudojant  mūsų gyvenimai  neatrodo tarsi surežisuota komedija?

Taip pat manau kiekvienas iš mūsų pamena senus, o gal ir dabartinius santykius, kai noras mylėtis su savo antrąja puse tiesiog ėmė ir dingo. Merginos, o ir patys vaikinai, apsimestinai pradeda simuliuoti, nes rodos, kad  artimo žmogaus kūnas tiesiog nebekelia geidulio. Tuomet imame ieškoti problemos sprendimo savyje. Gal aš nebepatraukli kaip asmenybė? Galbūt  nebeesu nenuspėjamas žmogus ar tiesiog apsileidau? Ir sukasi galvoje tokios mintys nerasdamos nei vieno atsakymo, o ar nors kartą susimąstėme, kad galbūt  problema yra tiesiog paprastų paprasčiausias dviejų žmonių nesuderinamumas? Tikrai tau tinkantis žmogus negali atsibosti , negali atsibosti jo kūnas bei jo veiksmai, nes vienas kito pažinimo link reikia eiti daugybę metų, pažįstu ne vieną sutuoktinių porą, kurie kartu gyvena ne vieną dešimtį metų ir paklausti be jokio pamąstymo atkerta, kad  iki šiol vienas kito visu šimtu procentų vis dar nepažįsta. Sulig  kiekvienais metais mes keičiamės, keičiasi mūsų poreikiai, skoniai bei aistros forma. Jei du žmonės nori visa tai kartu išgyventi - jų lovoje niekada nebus nyku ir šalta

Pažvelkit  į savo antrąją pusę ir nesvarbu, kaip ji šią minutę atrodo, susivėlusi, neišsimiegojusi,  o gal tiesiog velniškai blogos nuotaikos. Jei jums nekyla noras surikti „ Noriu Sekso!”  ir dabar pat šią minutę nuplėšti drabužius nuo vienas kito kūnų  ir net nesvarbu kur pasimylėti, pamąstykite, galbūt ne aistra išblėso, o šalia jūsų yra  tiesiog netinkamas žmogus ? 

Agnietė

Atsiųsk savo sekso istoriją ir gauk prizą

 
Komentarai (7)
Kas cia per mada visus straipsnius peikt? Parasykit geresnius ir isvis eikit vadoveliu skaityt. Straipsnis kaip straipsnis, visai nieko, kaip ir visi kiti. Sutinku kad niekas neparaso tokio WOW straipsniuko, bet tikrai nera jie visi blogi kaip kad jus cia komentuojat. Pavydukas gal kam, kad ne ju straipsnius talpina :) nezinau, bet visiem autoriam noriu pasakyt : nenustokit rasyt, mielieji :)
Tai kam skaitot jai nenormalu? Skaitykite tai kas normalu. O rasytoju ieskokyte knygynuose o ne internete
Pseudo rašytoja... neturi ką veikt.
Labai pavirsutiniskas mastymas zmogaus, susidaro ispudis, kad raso kokia 17m mergina :))))
As esu skaitytoja, ne rasytoja. Asmeniskai as atsivertusi straipsni, noreciau kazka idomaus paskaityti. Tai kas parasyta siame straipsnyje, turetu buti ir kiekvienam, protingam zmogui suprantama, kad psichologai laimes nesukurs, susikursi ja tik pats. Reiktu idomesnio straipsnio, o jei ner fantazijos, tai kam cia rasytoja apsimetinet ir paistyt?
na tai parasyk idomu straipsni pats :) man visai neblogas
Eiliniai skiedalai, pilstymas is tuscio i kiaura, tokiam straipsniui butu uzteke vieno sakinio: "Jei jums nekyla noras surikti „ Noriu Sekso!” ir dabar pat šią minutę nuplėšti drabužius nuo vienas kito kūnų ir net nesvarbu kur pasimylėti, pamąstykite, galbūt ne aistra išblėso, o šalia jūsų yra tiesiog netinkamas žmogus ? " Neperskaiciau dar nei vieno Agnietes normalaus straipsnio, kuris tikrai sudomintu.
Naujas komentaras