Aistros užklupti

dushas.jpg
 
Studentiški laikai: naujo lygmens išbandymai, nuotykiai, žingeidumas ir dar neišmoktos suvaldyti aistros. Rodos, jau esi suaugęs, bet dar daugybės dalykų negali arba neišgali. O norisi... kartais tiesiog labai labai norisi.

Telefonas rankoje kaista nuo nepadoraus turinio žinučių ir vis karštesni atsakymai keliauja vos pora aukštų žemiau. Seksualų „guliu lovoje“ gaubia ne itin romantiška bendrabučio realybė su niekur iš kambario išeiti neketinančiais kambariokais. Mano Geidžiamoji irgi ne viena. Liepiu jai pakišus ranką po antklode tyliai pažaisti su savimi ir pats sportinėse kelnėse slepiu kylančią erekciją. Dar menu jos odos kvapą ir mirštu iš noro įkišti nosį tarp jos putlių krūtų.

Kraujas vis stipriau pulsuoja žemiau juostos ir smegenys plano nesurezga. Netrukus ji ima suokti, kad jau keliaus į dušą ir BAM mano erekcija dar labiau sutvirtėja. Pasiūlau jai susitikti prie dušo ir bent atsibučiuoti prieš miegą. Didžiam mano džiaugsmui ji įkliūna į mielumo pinkles. Čiumpu dušo reikmenis, įšoku į chalatą ir nustebusius kambariokus nuraminu, kad miegoti dar neketinu, tačiau savo planų neišduodu ir švenčiu viduje, kad miegosiu kaip kūdikis po tokios dienos pabaigos.

Apžiūriu dušus: dar ne pikas, bet keliose kabinose vanduo smagiai šniokščia. Pasitinku ją tamsiame koridoriuje. Nors abi rankos užimtos, ji puola man ant kaklo. Šilta, įraudusi ir besišypsanti. Meiliai vadina mane išdykėliu ir rausdama tylutėliai klausinėja, ar tikrai noriu padaryti jai viską, ką rašiau. Norisi rėkti: „Taiiiip, Mieloji! Noriu padaryti viską, ką sakiau ir daug daugiau.“ Bet kas tie žodžiai prieš darbus... Pasivedęs į šešėlį aistringai ją bučiuoju tyliai kartodamas, kokia ji graži ir kaip jos noriu.

Ji droviai kikena ir varžosi, bet vos girdimos aimanos masina mano nusiteikimą. Apsižvalgęs, ar tikrai esame vieni, laisva ranka braunuosi po jos chalatu. Alsuoju jai į kaklą užčiuopęs medvilnines kelnaites ir pamaži įveikiu jos pasipriešinimą. Glostau jos minkštutę putytę ir kovoju su didžiuliu noriu čia pat pasmeigti ją ant savo plieninio koto. Įremiu erekciją jai į šlaunį ir pirštais braunuosi gilyn. Ji jau sudrėkusi ir, man vos vos judant, spurda mano glėby kaip mažas paukščiukas. Dar stipriau spaudžiu ją prie šaltos sienos ir jau du pirštus bruku gilyn, nors žinau, kad jai daugoka, bet nesusivaldau.

Ji tyliai aikteli ir išsigandusi savęs pačios slopina savo aimanas įsikniaubusi man į petį. Spaudimas tik prideda malonumo. Su didžiuliu entuziazmu stimuliuoju ją pirštais, o ji vis neramesnė mano glėbyje. „Nesustok, nesustok...“ -  vos girdimai ji kužda ,man į ausį ir dar greičiau judinu pirštus. Jaučiu, kaip vis stipriau įsitempdamos jos šlaunys stabdo mano judesius ir pasistengiu dar labiau. Netrukus pajuntu, kaip ji trumpam sustingsta ir dar stipriau sudrėksta gaudydama orą.

Demonstratyviai nusilaižau pirštus ir, palinkęs prie ausies, kuždu jai, kad norėčiau išlaižyti jo putytę. Tyliai dūsaudama ji mane ramina ir žada, kad jau rytoj ryte galėsime pabūti vieni. Manęs tokie pažadai netenkina. Kraujo pritvinkęs kotas reikalauja veiksmo dabar ir tik dabar. Bet aš neišsiduodu. Džentelmeniškai palydžiu ją į dušą ir įsitikinęs, kad niekas mūsų nemato, įsibraunu į kabiną kartu su ja. Užrakinu duris, atsisuku ir stebėdamas nuostabą jos akyse pridedu pirštą prie lūpų: „Šššš...“
 

Magnus

 
Komentarai
Naujas komentaras