Aistros užklupti (II dalis)

Shower-Sex-.jpg
 
Ji tyliai krizena kai apnuoginu savo erekciją, o man tik dar labiau norisi tą „nekaltą“ mergaitę išdulkinti prispaudus prie šaltos sienos. Uždedu jos ranką ant savo koto ir stebiu jos reakciją. Ji pamaži įsidrąsina ir man nebereikia nurodinėti. Bet noriu! Pabučiuoju ją ir tyliai liepiu eiti į dušą.

Ji nusivelka chalatą, nusimauna mergaitiškus apatinius ir nuogutėlė įeina į kabiną. Jaučiu kaip vien stebint jos putlų užpakaliuką į mano penį srūva karštas kraujas. Kol sušyla vanduo aš mikliai išsirengiu ir prie jos prisijungiu. Galvą susuka saldi dušo želė ir mano rankos apgaubia jos putotas krūtis kaip didžiausią gamtos stebuklą. Kotas savaime randa vietą tarp jos gundančių žandukų ir neįtikėtinai maloniai slysta pirmyn-atgal, lyg čia būtų jo vieta. Imu galvoti, kad baigsiu net neįėjęs.
 

Ji tyliai krizena kai apnuoginu savo erekciją, o man tik dar labiau norisi tą „nekaltą“ mergaitę išdulkinti prispaudus prie šaltos sienos. Uždedu jos ranką ant savo koto ir stebiu jos reakciją.

 


Mano nuostabai mergytė ima siūbuoti klubais ir dar labiau mane jaudina. Sumažina vandens srovę, išsiriečia, įsiremia į sieną, o žvilgtelėjusi atgal vienu galvos krestelėjimu man pasiūlo savo užpakaliuką. Tada jau aš ją nustebinu (suprasdamas, kad nespėsiu jos patenkinti įprastiniu būdu) ir pritupiu. Švelniai praskėtęs ką tik nuplautus. kvepiančius žandukus neriu liežuviu kuo giliau. Ji dar labiau išsiriečia. Tyli, nors jaučiu, kaip virpčioja jos kūnas. Žinau, kad ji laukia, kol įsiskverbsiu, bet nedrįstu rizikuoti. Įbruku vieną pirštą į jos drėgną putytę ir šiek pažaidęs antrą bruku į kitą skylutę.

Ji suspurda ir atsitiesia. Teatrališka veido išraiška mane bara ir kuždėdama „ką darai?!“ čiumpa už mano šiek tiek subliuškusios varpos. Akimirką išsigąstu, kad nuraus...  Bet ji tik meiliai kilsteli antakius nebyliai kai ką siūlydama, o aš pasiduodamas kilsteliu rankas. Ji pritupia ir abiem rankom stimuliuoja mano atgyjantį penį. Erzindama lyžčioja orą visai arti galvutės ir laižosi lūpas žiūrėdama man į akis. Sudedu rankas kaip maldai ir maldauju, kad paimtų mano pasididžiavimą į burną. Ji toliau mane erzina lyg dvejodama, o aš neatsižaviu, kaip ji perėmė kontrolę.
 

Mano nuostabai mergytė ima siūbuoti klubais ir dar labiau mane jaudina. Sumažina vandens srovę, išsiriečia, įsiremia į sieną, o žvilgtelėjusi atgal vienu galvos krestelėjimu man pasiūlo savo užpakaliuką.


Iškentėjus šitą spektaklį mano penis atsiduria jos burnoje. Lengvai slysta pro minkštutes lūpas ir virpa nuo miklaus liežuviuko. Pradedu mėgautis oraliniu ir atsipalaiduoju. Trumpam. Pradingdamas tarp jos lūpyčių mano penis atrodo didžiulis, o tos geros, mėlynos akys... Man užgniaužia kvapą, kai ji netikėtai paima mano kotą giliai į gerklę. Matau, kaip sudrėksta jos akys springstant, bet ji išlaiko dar akimirką ir tik tada išspjauna. Nusibraukusi ašaras ir nusišypsojusi ji vėl kartoja tą patį lyg stengtųsi atlikti kokią namų darbų užduotį. Dabar ištveria jau gal kažkiek ilgiau, bet irgi springsta. Tirštų seilių gija nusitęsia nuo jos liežuvio iki mano penio galvutės ir man norisi paplekšnoti jai per skruostą. Suimu penį, bet susilaikau. Bijau peržengti ribas, kurių dar neištyrinėjau.
 

Ji apima mano ranką savo ranka ir ima judinti aukštyn-žemyn. Paklūstu neklausinėdamas ir nesivaipydamas. Aš smaukau savo kotą, o ji dūsaudama laižo mano sėklides ir braunasi gerokai žemiau jų. Dabar jau aš iš paskutiniųjų stengiuosi neprasižioti. Jaučiu kaip artėja orgazmas ir svarstau, ar turėčiau ją perspėti. Nespėju apsispręsti ir karšta sėkla pliūpteli tiesiai jai ant kaktos. Ji iš nuostabos atsitraukia plačiai šypsodamasi ir gausus antras pliūpsnis krenta jai ant veido.

Man lyg ir nejauku, bet ji atsistoja plačiai šypsodamasi. Nusiraminu, bet nedrįstu jos bučiuoti. Mergina perbraukia pirštu balkšvą, per lūpas tekančią srovelę ir nulaižo. Velniškai seksualu. Dar kartą perbraukia lūpas ir jau kiša pirštelį man... Mano laimei, pasigirsta beldimas į duris ir klausimas: “Dar ilgai?“ Kaip mat nusileidžiame ant žemės, nors galvos dar truputį svaigsta, o kojos linksta.

 

Jaučiu kaip artėja orgazmas ir svarstau, ar turėčiau ją perspėti. Nespėju apsispręsti ir karšta sėkla pliūpteli tiesiai jai ant kaktos. Ji iš nuostabos atsitraukia plačiai šypsodamasi ir gausus antras pliūpsnis krenta jai ant veido.

 

Paskubomis nuprausiam vienas kitą tylėdami. Ji man įduoda rankšluostį, o pati įsisiaučia į minkštą chalatą ir užsimaukšlina gaubtuvą. Man norisi juoktis, bet ji prideda pirštą prie lūpų ir mane nutildo. Mikliai apsirengiu ir neatsigręždami išskubam iš dušo susikibę už rankų. Palydėjęs iki kambario atsisveikinimui tik pabučiuoju ją į kaktą. Tiesiog nebegaliu liestis prie tų saldžių lūpyčių – reikia kaip nors nuslėpti nuo kambariokų tą beprotiškai patenkintą veido išraišką. Lipdamas laiptais svarstau, ar pasilikti istoriją sau, ar tapti vakaro herojumi...


Magnus
 


Pirmąją "Aistros užklupti" dalį skaitykite >>  Aistros užklupti
  

 
Komentarai
Naujas komentaras